.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Повече от фен Аватара на KIRIL98
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    310

    За един сън

    Здравейте.
    Днеска сънувах едно момиче, на което и споделям, че я харесвам(а аз наистина я харесвам). Обаче тя се е ядосала и е умряла. Ако някой може да ми разтълкува съня ще съм много благодарен.

  2. #2
    Усещам че днес никой не е спал. Пробвай в съновника с ключови думи, там може да намериш нещо.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на KIRIL98
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    310
    Потърсих и намерих само, че ако сънуваш умиращ човек, значи ще се разделиш с някой близък. Но все пак аз му нямам доверие на този съновник.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от KIRIL98 Виж мнението
    Но все пак аз му нямам доверие на този съновник.
    Тогава какъв е смисъла от темата?

  5. #5
    Повече от фен Аватара на KIRIL98
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    310
    Prosto pitam, za6toto ne sym ubeden v towa, koeto namerih. I se nadqvqah nqkoi, koito pove4e gi razbira teq raboti da obqsni.

  6. #6
    Недей да си тълкуваш сънищата, те нищо не значат и няма смисъл да търсиш обяснение за тях, не е хубаво.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от KIRIL98 Виж мнението
    Prosto pitam, za6toto ne sym ubeden v towa, koeto namerih. I se nadqvqah nqkoi, koito pove4e gi razbira teq raboti da obqsni.
    Сънят е несъзнателно състояние при което мозъкът преработва събития които са се случили през деня или наскоро в живота на индивида. Реално мозъка ти подсказва ,че те е страх да си признаеш чувствата пред нея , ако започнеш да сънуваш подобни неща отключваш въображението на много голямо ниво , така че затормозяваш мозъка си и отделяш повече време на отделна мисъл . Колкото по скоро действаш , толкова по скоро душата ти ще е по свободна не се измъчвай със сънища .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си