.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Guest

    Moderated:Вчера смесих трева с алкохол и днеска ми е замаяно

    Zna4i snoshti bqh na edin rd..i pushih treva a predi tova bqh pil malko uiski..i izvednaj mi stana mn losho presuhna mi ustata po4nah da treperq...legnah malko i se po opravih posle se pribrah vuv nas legnah da spa i neska se subujdam mi e takova zamaeno edno ? Kakvo da napraq za da se opravq?pls help


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Преди да приемаш такива неща като алкохол и трева,трябва да си информиран/а за тях
    Хем си нямате грам понятие от тези боклуци,хем се тъпчете с тях
    Не си ли чувал/а,че е страшно опасно да смесваш алкохол с трева!?
    Пак нещо ти няма и трябва да си доволен/доволна,няма какво да правиш,освен да чакаш да ти мине и следващия път без глупости
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    po4ivai si i 6te se opravi6 drug lek nqma,
    i drug put nikoga ne gi smesvai, qvno organizma ti ne gi priema, i az sum taka, i vednuj 6tqh da pukna taka 4e po-poleka

  4. #4
    ми аз до сега като съм пушил и после съм пил алкохол никога нищо не ми е ставало ... незнам ходи пий една бира и ще ти мине

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Само 1 път ми се е случвало да направя тази комбинация, само че с бира, и нищо не ми стана.

    Почивка и това е.

  6. #6
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Лягай да спиш, какво друго да правиш

    Колежке, алкохола не е боклук, най-малко пък уискито. Просто не е полезно да се приема в комбинация с тревата, която вече си е боклук от класа.

  7. #7
    Guest
    Аве, вие не се ли нау4ихте 4е алкохол с нищо не можеда се смесва безнаказано??

    а тревата не е боклук от класа, а свещено растение, ама
    на теб това явно никога няма да ти се изясни.

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Bulgaria , Shumen
    Мнения
    25
    Хахаха ! Като ти е замаяно не треа да пробваш пак Пък за опасността от алкохол и трева ще има да се смея цяла седмица !!!
    "... защото едва ли има смисъл пешеходец срещу турбо дизел ?!?"

  9. #9
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411
    хахахаха кофти...аз като се напуших за пръв път бях цигра пияна и на следващия ден ми беше много тегаво...амо споко опасност от смесването нямаа...бухахахахахаха
    "Всички гъби се ядат някой само по веднъж"



  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    The spiritual black dimensions
    Мнения
    136
    Абе я не плашете момчето/момичето :P Нищо ти няма, само тряа си починеш.И да знаеш, че тва дето ти се вие свят, не е от тревата,а от уискито И тва че си треперил и че ти е било лошо също е нормално.Аз като пуша трева, винаги се треса цялата,направо съм като вибратор Просто трябва да си намериш идеалното количество трева, от което да не ти е кофти.
    I am da gangsta necr0 kvlt Santa Claus!

    www.thecursedpentagram.tk METAL FORUM

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    аве наи мно помага спането ...релакс ....!!!!!!!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  12. #12
    Guest
    abe hodi pospi malko i az sum smesval treva i alkohol. pochini si i tva e

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    хахах замаяно ли ти е?хахах какво чудо
    както казаха иди се метни малко да поспиш
    "Целувка за лека нощ"

  14. #14

    Re: Moderated:Вчера смесих трева с алкохол и днеска ми е зам

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zna4i snoshti bqh na edin rd..i pushih treva a predi tova bqh pil malko uiski..i izvednaj mi stana mn losho presuhna mi ustata po4nah da treperq...legnah malko i se po opravih posle se pribrah vuv nas legnah da spa i neska se subujdam mi e takova zamaeno edno ? Kakvo da napraq za da se opravq?pls help


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника
    kato gledam nov si v zanaqta spoko sled 4-5 pat nqma veche da go zabelqzvash daje sha ti e got

    jiveq na raba za da ne zaemam mnogo mqsto

  15. #15
    Guest
    Hah, batence, na twa \MAHMULUK mu se wika, tipi4na posledica ot alkohola.
    drugiq pyt ne pporkaj tolkowa wiski, powe4e ot 25 grama alkohol i mi stawa kofti

    powe4e ot25 graam trewa i sy6to mi satawa kofti

    ZNAM SI MQRKATA- 25 grama

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    izpushu oshte 1 joint i shi sa opraish i posle i bira i si 6 tochni
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  17. #17
    az sam pu6il treva ama e shi**no i izob6to nqma da povtarqm.Kvo tolko napu6i6 se edin pat smee6 se 30min kato otka4alkite i tva e nai mnogo sled tva da te boli glava.

  18. #18
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    extra_power колко пъти си пушил трева?! 2-3 ?! Като незнаеш защо въобще се обаждаш .. зависи си от на всеки организма какво ще ти стане, зависи и от количеството, и разбира се от качеството

  19. #19
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958

    Re: Moderated:Вчера смесих трева с алкохол и днеска ми е зам

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zna4i snoshti bqh na edin rd..i pushih treva a predi tova bqh pil malko uiski..i izvednaj mi stana mn losho presuhna mi ustata po4nah da treperq...legnah malko i se po opravih posle se pribrah vuv nas legnah da spa i neska se subujdam mi e takova zamaeno edno ? Kakvo da napraq za da se opravq?pls help


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника
    ami neznam az vseki den se nalivam i pu6a kato za posledno,i sutrin kato stana i sum zamaqna mi e prez k*ra...Sigurno ti e purvi put.Nqkolko puti ti trqbva da predrusa6 i ve4e 6te si hodi6 zamaqn postoqnno(dori bez da si drusal,pu6il ili pil)zabavno e

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си