.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35

Тема: stud!!!

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882

    stud!!!

    Ne vidqh takava tema!
    Kakvo shte kajete za studa na vun i za tova 4e v Sofiq nqma durvena vakanciq!Vie ot koi grad ste i u4ite li?Mislite li 4e ne trqbva da u4i pri polojenie 4e v Rusiq pri mnogo po-studeno u4ebnite zaniqtiq spirat!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Ами от Дупница съм и няма дървена ваканция засега. Иначе навън е много студено и има гаден вятър. Метеоролозите препоръчват шапки ръкавици и т.н. по принцип мразя да нося такива неща но в случая ще трябва да си сложа шапка иначе не ми се мисли за последствията..

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    az sam ot plovdiv i ot utre(vtornik) niama da u4im-tuk e -8 gradusa i hi4 ne e za razhodki!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    От Бургас съм...незнам от кога тука не е имало такъв студ.. От утре съм в дървена ваканция..и много ме е яд защото ако не удължат срока не мога да си оправя оценките... а относно Русия миличка там винаги си е така...хората са приспособени докато тука това си е два ли не прецедент...!!
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  5. #5
    unknown_lady
    Guest

    -

    az sym ot Kostenec i dneska be6e -15 gradusa nqma da u4im do petak, az se nadqvam i v sf da ne u4ite... stiskam palci

  6. #6
    Guest
    Аз съм от Сливен. Днес беше -11 градуса и ще си учим. Дори и да паднат под -50 пак ще си учим, защото в училище било топло! Ако в училище падне под 16 градуса тогава чак и ако има вятър. Но ако няма вятър .. "колкото и градуса да стане няма нужда занятията да бъдат прекратявани"!!

  7. #7
    Guest
    Аз съм от Сливен. Днес беше -11 градуса и ще си учим. Дори и да паднат под -50 пак ще си учим, защото в училище било топло! Ако в училище падне под 16 градуса тогава чак и ако има вятър. Но ако няма вятър .. "колкото и градуса да стане няма нужда занятията да бъдат прекратявани"!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    v stara zagora v momenta e -12 gradusa i duha leden vqtar. eisq hodih na urok i stanah na 6u6ulka, hem e blizo do nas.

    dali 6te u4im utre nqmam nikakva ideq, i po lo6oto e 4e nikoi ot cqloto mi daskalo ne znae a na men ne mi e problem tolkova studa, kolkoto 4e utre imat da me izpitvat po vsi4ko

  9. #9
    notify
    Guest
    Az sam ot vidin.I nie nqma da u4ime do petak

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Да бе...само тука в София трябва да ни прецакат разбира се...

  11. #11
    Zle
    Guest
    Az sam ot kozloduy i utre 6te si u4im .. sea e -14 gradusa .. duha stuuuden vqtar tuko 6to se priiibiram i sam zaaamraznal

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    ми аз излезнах на вън и след 20 метра космите в носа ми бяха замръзнали. не е яко щото трябва да дишам през устата а и тя замръзна


  13. #13
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    То не беше медийна суматоха, то не бе спекулация със световния климат, то не бе 'отиваме към апокалипсис'. Чудят се вече новинарските емисии с какво да си запълнят 20-те минутки, времето им проблема
    Наду ми се главата, приятели, 'сериозно обезпокоени' вече на тревога се запасили с шапки, кожуси и.. 'бъди готов' ми викат

    Нищо особено не е, студ като студ. Не е важно колко под нулата е, а какъв вятър духа. В Трън, най-студената точка от много ходини в България, постоянно се измерват температури под -15 през зимата.

    Всичко е излишна суматоха. Слагайте една топла шапка и това е, студено е, като всяка година. Нищо повече. /в България говоря/

  14. #14
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Тук, в Свищов днес беше -16 градуса. От утре училищата са в дървена ваканция, а аз точно утре имам доста гаден изпит по Информатика. Направо не ми се мисли как ще изляза навън. Днес от нас до фитнеса станах на шушулка, добре поне, че академията е буквално на 20 метра от нас. Само се чудя дали да си слагам гел на косата, или да не си сложа гел, а шапка, но това е съвсем друга тема.
    Левски шампион але але!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    ne e tolkos studeno po skoro nqkoi hora ne mogat da se obli4at .... as studeno mu kazvam kato e pone -10 gradusa i ima silen vqtur i da nqma gram slun4ice ...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Сутринта беше под -15°...Ние също няма да учим..В даскало опрделено температурата е под 16°....От Горна Оряховица съм/Великотърновско/
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  17. #17
    Повече от фен Аватара на Disorder
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Добрич/Свищов
    Мнения
    415
    Ami az sym ot Dobrich. Ot utre nqma da uchim shtoto e -18 i duha adski severen vqtyr Izmryzvam samo kato se setq, dobre pone che e toplo vkyshti.
    When I look into your eyes there's nothing to see, nothing but my own mistakes staring back at me...

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Не искам да звуча егоистично ама тука във Варна (и добруджата) май сме най-зле. Не поради ниските температури а поради ужасния вятър, който просто няма как да спре. Пловдив, София и останалите е някакси по-меко... А покрай Велико Търново температурите са ниски но не се усещат много, защото няма такъв вятър(една част съм от Търново така че едва ли не знам) А доколкото разбрах вече повечето градове са във ваканция (включвайки и София). Дори и един път нещо да стане, винаги за София приказват.. Няма да навлизам в подробности..
    От утре дават температурите да падат още малко, така че стойте си в къщи


  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    SF
    Мнения
    805
    u4enicitev durvena vakanciq ste ve4e.az dnes na -17 stavah za izpit v sofiiskiq...hahah.6te stava po-studeno tiq dva dni.lo6oto za vas e,4e kvoto po4ivate sega veroqtno 6te go otu4vate...ne 4e vi gopojelavam.ina4e az sega sum si nabi4il pe4kata na metur ot men a v 4a6ata do men ima stotarka rakiq i mi e extra :P

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Честно казано ваканцията не ме интересува,защото нямам намерение да ходя до края на седмицата Тъй че-life is life
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  21. #21
    Аз съм от Разград и ние не учим само днес и утре ..
    в четвъртък пак сме на даскало и на всичкото отгоре ще отучваме в събота!Баси простотията!
    Правете любов,не война..
    и не предавайте приятелите си!
    [/img]http://www.zulumoon.com/butterfly-jewelry.asp[/img]

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    320
    Аз съм от Варна и съм в дървена, за отучване обаче никой нищо не ни каза По принцип в четвъртък съм на даскало, но се говорело, че може да я удължат и да не учим до края на седмицата...понеже на мен не ми се вярва времето да се оправи толкова бързо Пък и мен не ме грее особено, тъй като нямам никакви оценки за поправяне и май вече съм оформена за срока...

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Еее според мен много преувеличават всичко
    Хан Аспарух навремето да не би да е имал дървена ваканция
    Така че си е съвсем нормално за това време на годината такива температури! Всичко си е в реда на природата
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  24. #24
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    аз съм от Димитровград..тук е -10 градуса и ще учим защото "кметът казал така" а в областния ни град Хасково са им дали ваканция
    Баси тъпия кмет!!
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Излъгала съм....Не сме във ваканация..Ама аз пак не ходих...И не е вярно, че няма вятър..Вчера сутринта ми измръзна лицето от тоя вятър

    това е положението при нас
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си