.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37

Тема: DRUM&BASS

  1. #1
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411

    DRUM&BASS

    Кой тук слуша dnb?Какво ви е мнението за тая музика???
    Аз лични СУПЕР много се кефа на dnb тая музичка ми действа супер добре....
    аре вие сте!!!
    "Всички гъби се ядат някой само по веднъж"



  2. #2
    Ми аз слушам...а мнението ми би трябвало да е добро,щом слушам...каква желязна логика Е да де, мноо ме радва е така винаги мога да слушам некъф Дръм...супер пауър ми идва. Най-мноо може би слушам H.M.S.U. точно в момента.
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    яка фенка съм!!!!!!!!!!!!
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  4. #4
    Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.
    много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Иста
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.
    много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?
    Що се мислиш за важен с тоя Drun in Face? Не става тая музика и ако трябва да я сравнявам я отнасям към чалгата - напълно повърхносттна музика. И то ужасно еднотипна. И да - трябва да си друсан за да издържиш 60 минутен сет в който се повтаря един 3 сек. мотив.

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Цитирай Първоначално написано от Иста
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.
    много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?
    Що се мислиш за важен с тоя Drun in Face? Не става тая музика и ако трябва да я сравнявам я отнасям към чалгата - напълно повърхносттна музика. И то ужасно еднотипна. И да - трябва да си друсан за да издържиш 60 минутен сет в който се повтаря един 3 сек. мотив.
    душа, явно или си кьорав или си много тъпичък... все пак в подписа си съм написала, че съм МОМИЧЕ!!! и отгоре на всичкото, не можеш да кажеш "не става". явно просто нямаш и идея за какво става дума в живота след като се изразяваш така за нещо, което явно не познаваш. и аз не виждам нищо повърхностно, честно да ти кажа... както и да е, ясно е, че само ще се псуваме и т.н. така че - няма смисъл. успех и да ти е веселко!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Цитирай Първоначално написано от Иста
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.
    много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?
    Що се мислиш за важен с тоя Drun in Face? Не става тая музика и ако трябва да я сравнявам я отнасям към чалгата - напълно повърхносттна музика. И то ужасно еднотипна. И да - трябва да си друсан за да издържиш 60 минутен сет в който се повтаря един 3 сек. мотив.
    душа, явно или си кьорав или си много тъпичък... все пак в подписа си съм написала, че съм МОМИЧЕ!!! и отгоре на всичкото, не можеш да кажеш "не става". явно просто нямаш и идея за какво става дума в живота след като се изразяваш така за нещо, което явно не познаваш. и аз не виждам нищо повърхностно, честно да ти кажа... както и да е, ясно е, че само ще се псуваме и т.н. така че - няма смисъл. успех и да ти е веселко!
    това бях аз
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  9. #9
    препоръчайте нещо
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    дайте линкове и ще ви кажа мнението си
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    ето душите - това си е цял портал!
    http://www.hmsu.org/
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  12. #12
    Иста, извини ме за грешката. Не смятам да споря с теб защото е безсмислено. Слушай си кофти музиката и не ми викай, че съм тъп.

  13. #13
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678
    Ima takava Tema
    [img]http://monmonjalaci.hit.bg/MATRIX.jpg[\img]

  14. #14
    Не е мой стил,ама който иска да си слуша де
    Не е престъпление все пак

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Иста, извини ме за грешката. Не смятам да споря с теб защото е безсмислено. Слушай си кофти музиката и не ми викай, че съм тъп.
    миличък, пак продължаваш. аз нищо не съм ти казала. и това е поредното доказателство за умствения ти багаж... кофти е за тебе, докато за други е нещо, което дори и да ти обяснявам няма да схванеш... по понятни причини...
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от Bisollini
    Ima takava Tema
    Мило, това е старата тема - от 27май 2005
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Не съм фенка на такъв тип музика.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661
    Цитирай Първоначално написано от {P}MoHuKa{P}
    Не съм фенка на такъв тип музика.
    Ще ме извините за невежеството ми,но не съм запозната с този стил музика...може ли някой да ме светне за кво точно става въпрос че аз незнам пък ми стана доста интересно

  19. #19
    /wan`a`doo/
    Guest
    Електронна музика... drum- барабан, bass си е бас... в смисъл през цялото време има дуф дуф дуф и доста от песните са някви ремиксчета с някви песни Ебати обяснението

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    598
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.
    така е

  21. #21
    muziakta e qka. i bih posporila s WildBoy ili kuvto e tam. izcepki ot roda na "tva trqbva da si qko drusan da go slushash".IZVINETE.... ako pomislish malko vav vseki stil ima nqkvi grupichki deto se drusat s naj razlichni raboti i po taq logika vseki vid muzika trqbva da si qko drusan ili piqn da q slushash. mn dostatuchno e kato ne se kefish da kajesh ne mi haresva a ne da filosoftvash za neshto v koeto si 100% nevesht.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Vkyshti
    Мнения
    228
    Мен лично изобщо не ме радва тая музика...Предпочитам хиляди,милиони пъти чалгата пред това да сипроглуша ушите с тая музика,която в продължение на часове повтаря едно и също....
    ~VyRnI RaDosTTa mI~{PiQNiCi TeAm} `[!ЧаЛгА`ФеНоВе!]`

  23. #23
    Guest
    по принцип слупам техно
    но имам няколко dnb сетчета
    е това Roni Size & Dj Krush - Live Spoon Dark Drum'n Bass е много добро
    http://store2.data.bg/jopena/DREAMX/...9;n%20Bass.mp3

    WILD__BOY ти си смотаняк
    като не те слушаш и не разбираш от такава музика не пиши

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    по принцип слупам техно
    но имам няколко dnb сетчета
    е това Roni Size & Dj Krush - Live Spoon Dark Drum'n Bass е много добро
    http://store2.data.bg/jopena/DREAMX/...9;n%20Bass.mp3

    WILD__BOY ти си смотаняк
    като не те слушаш и не разбираш от такава музика не пиши
    това бях аз
    и хората който не харесват такъв вид музика си мислият че тя е мнотонна е еднообразна. свъщност музика като попа и хип-хопа са доста по монотонна от technoto,dnb и разни такива стилове. В попа и хип-хопа има глас който ги разннобразява е това е.....във всяка музика има повторения и в хип-хопа и попа те са много по малко от колкото в днб-то

  25. #25
    nqgade pisheshe che tiq deto slushat electronna muzika imat po-dobre razvit sluhov aparat .... nz dali e vqrno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си