.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: ~~*CVETQ*~~

  1. #1
    sexyyyyyyyyy
    Guest

    ~~*CVETQ*~~

    Mom4eta, podarqvali li ste cvetq na momi4e? Kakvo to4no i podarihte? I po kakuv povod. Pritesnqvahte li se?
    Momi4eta, polu4avali li ste ot mom4e cvete i kakvo be6e to? Kak vi go podari, po kakuv povod i bqhte li iznenadani

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Подарявал съм цветя няколко пъти. Дали съм се притеснявал- не, няма от какво . За видове,зависи момичето какви най-много харесва.
    Не винаги е нужен повод.

  3. #3
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    подарявали са ми...розови рози-без повод и цветя по случай Рожденият ми Ден...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  4. #4

    ..

    получавала съм много цветя...принципно харесвам простичките цветя-в смисъл..за мен не е задължитвлно винаги да е роза-както обикновено..харесвам маргаритки..хризантеми..кал ии...

    И не е задължително винаги да има повод!!!

    Понякога съм се чудела на момче какво цвете да подаря..като изключим розата...принципно съм подарявала сини хризантеми и гербери..просто не знам за други..

    Su6testvenoto e nevidimo za o4ite..

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    подарявали са ми цветя и те са вили най-различни
    не е нужно да има причина за да подариш или получиш цвете,важен е жеста
    "Целувка за лека нощ"

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Miiii podarqvali sa mi roza bez povod dooosta se u4udih, no est se zaradfah, vse pak be6e ot gajeto :P

  7. #7
    Подарявал съм червени рози. Доста пъти.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    est 4e sam polu4avala cvetq-imam presni dva spomenak oito mi napraviha silno vpe4atlenie-za po min sv. valentin polu4ih ogromen buket ot rozi na vratata po kurier ot edno mom4e (sutrinta) a ve4erta sa6toto mom4e mi podari o6te edin ogromen no ne sa6tiq pakot rozi+mn golqmo plu6eno sarce.. no ne bi pi4a ne iskara kasmet...

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    PleVeN
    Мнения
    135
    Ами подарявали са ми цветя и с повод и без повод примерно никога няма да забравя миналият си рожден ден когато Андрей Баташов ми подари 3 червени рози но също така се изкефих когато наскоро едно момче ми подари букет от лалета (обожавам лалета) въпреки че не са много характерни за този сезон
    и изобщо много пъти ми се е случвало да ми подаряват цветя и това ме радва страшно много дори да е някакво съвсем малко цветенце
    So I cry,when angels deserve to die!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Кой ли го интересува!?
    Мнения
    357
    ...Даммм, подарявали са ми.Червени рози,ми нз сигурно момчето ме е харесвало. ...
    Get me,
    Roll me,
    Light me,
    Smoke me!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си