.

Виж резултатите на анкетата: Заслужава ли си Nokia 3660

Гласували
4. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, май е готино телефонче

    1 25,00%
  • Не, нито е готино нито си заслужава

    3 75,00%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Заслужава ли си Nokia 3660

    Здравейте!
    Наскоро видях една оферта за GSM Nokia 3660струващ само 329 лв. Незная само дали да си го купя. Вие какво мислите? Заслужава ли си цената?
    Или пък ако имате някакви предложения за телефон до към 300-320 лв ги дайте насам!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    pi4 ... e kat vidq nqkoi hora kato tebe zaslujava li si toq ili onq telefon ? ide mi da vi ... kill zavisi za kakvo 6te go polzva6 toq telefon be sus seki izminal den se obejdavam 4e se pove4eto hora isprostevat totalno

    za rqzane na hlqb li 6te go polzva6 ? za 4uk ? za nakovalnq ?za razgovori i sms-i li samo ? za organaizer ? za mp3-ki li ? za radio li ? za kakvo 6te go polzva6 kaji i posle pak 6te si govorime

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от korn___
    pi4 ... e kat vidq nqkoi hora kato tebe zaslujava li si toq ili onq telefon ? ide mi da vi ... kill zavisi za kakvo 6te go polzva6 toq telefon be sus seki izminal den se obejdavam 4e se pove4eto hora isprostevat totalno
    Брей, какви хора има тук! Виж, не те зная какъв си или каква си, но защо ти е да убиваш хората "като мен"?! Само питах дали телефончето си заслужава, при това дори отбелязах колко ми е предвидения бюджет, което естествено показва, че смятам да си взема скъпо телефонче със всички функции. А ти ако нямаше какво да кажеш мисля, че трябваше изобщо да не изразяваш мнение по въпроса!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    Цитирай Първоначално написано от freeman
    Цитирай Първоначално написано от korn___
    pi4 ... e kat vidq nqkoi hora kato tebe zaslujava li si toq ili onq telefon ? ide mi da vi ... kill zavisi za kakvo 6te go polzva6 toq telefon be sus seki izminal den se obejdavam 4e se pove4eto hora isprostevat totalno
    Брей, какви хора има тук! Виж, не те зная какъв си или каква си, но защо ти е да убиваш хората "като мен"?! Само питах дали телефончето си заслужава, при това дори отбелязах колко ми е предвидения бюджет, което естествено показва, че смятам да си взема скъпо телефонче със всички функции. А ти ако нямаше какво да кажеш мисля, че трябваше изобщо да не изразяваш мнение по въпроса!
    mnenieto mi e 4e purvo ne si ocelil saita za telefoni ... i tova e star smartfon tova spored men e po hubavo http://www.gsmarena.com/motorola_mpx220-668.php a i tova 4e si kazal kolko pari ima6 ni6to ne obesnqva po4ti ... trqbva6e da oto4ni6 dali durji6 na nqkvo po-dobro ka4estvo na snimkite ili ti e vse taq

  5. #5
    Nqma Zna4enie
    Guest
    Az ti predlagam tova Sony Ericsson K608i,samo 4e e okolo 390 leva

  6. #6
    Тая Nokia на мен изобщо не ми харесва!
    1.На външен вид е ужасна.
    2.Има свешно малка памет.

    Наистина не си казал за какво ти трябва.
    Но на мен не ми харесва изобщо!

  7. #7
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    много е стара и има ниска резолюция на камерата.. тухла е аве не е як.. аз съм си с т630.. доволен съм има малко памет ама откъм на връзка и батерия го докарва.. камерата не я ползвам щото не ми требе а и не е от най добрите при телефоните.. аз викам кат са мяташ на тез телефони по добре си гърби нокиа 3220 или 3230 ся нз кой точно беше ама смартфона с големия дисплей.. има малко недостатъци ама е много добре откъм на дисплей и камерка :О)
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Просто един Аспаруховки противен тип! ;]
    Мнения
    428
    Бахти смешния телефон!



    it's like a kiss; it's like a joke; it's like a miss to feel the smoke; it's like a dream but it is green; it's like the missing point and this is JOINT

  9. #9
    Това телефонче е като дистанционно, разработвано от извънземни.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  10. #10
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    ne me kefi

  11. #11
    Телефона е стар. грозен и ще преебат за толко пари. Ти балък ли си да се занимаваш въоще за тея пари с такъв телефон. За 300лв може да намериш и 6260 черрна в отлично състояние и 32MB карта. Даже и по-ефтино може да я вземеш.


  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    as mislq 4e za teq pari gore dolo se smestva i varqnta sus http://www.gsmarena.com/nokia_6600-454.php koftito e 4e e po star model i kamerata e kofti ... no se pak e smartphone \/ no as sum golqm po4itatel na motorolata det sum dal link malko po nagore

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си