.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: obleklo

  1. #1
    SoulMaster
    Guest

    obleklo

    taka vijdal sam kak se obli4at 4algarite, rapaire, house maniacite ama ne sam zabeliazvala kak se obli4a edin metal...ako niakoi moje da mi dade podrobna harakteristika 6te sam mu blagodaren

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Как се обличат house маняците?

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ти на колко си бе?

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    kolkoto razli4ni stila v mutla ima i tolkova razli4ni stilove na obli4ane ima slojno e da se obesni ...

  5. #5
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    ne znae6 kak se obli4at metalite ne si vijdala dalgokos 4ovek s lanci, teniska na metallica i grivni na piramidki i celiq v 4erno [-o<

    tova e klasi4eskiq stereotip na metala. no ne vseki koito slu6a metal go sledva.

  6. #6
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    като цяло има два вида хора. едните се обличат по последните чалгарски 'модни' тенденции. другите се обличат както им харесва.
    а метълите- предимно в черно=)
    алелуя.

  7. #7
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    да добавя към мнението на експлойтедтийн
    отвреме-навреме и кожени гривни с шипчета примерно
    алелуя.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София/Казанлък
    Мнения
    1 144
    Забравихте мешката бе хора.Обикновенно зелена която притежателя е изрисувал имената на любимите му групи.На мойта примерно съм си плеснал Дет и Меидън.
    In your dreams
    The pain is so real
    Before the dead
    You'll have to kneel
    Hear your future screams
    See your epitaph
    As you scream
    The dead they laugh

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Somwhere where I'll be happy
    Мнения
    328
    emi gothicite de gi izostawihte po pytq?! te sa si otedelen slu4aj ))) Ama pri tqh e mn slozhno da se opi6e...mn sa razli4ni..A tipi4nite metyli(w moito daskalo- bol takiwa)- 4erna teniska na M.Manson, Metallica, Korn, Slipknot(blqqqh otnosno poslednite) ili tam, koit da e i syotwetno 4erni dynki i s kubinki razbira se

  10. #10
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    iron maiden; ac/dc
    алелуя.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Somwhere where I'll be happy
    Мнения
    328
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    мммммм
    виж сега...
    готика няма нищо общо с метъла...
    както и групите, които изреди...
    Emi vizh sega az ti kazwam po moite nabliudeniq, a kolkoto do gothicata...emi zashto ima stil gothic metal?!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Ima Gothic muzika, Gothic Metul, Gothic Rock...
    Tova sa tri razli4ni ne6ta.

    Ina4e po temata...

    Obli4at se, kakto si iskat puk!
    Edno priqtel4e se obli4a s pantalon i sako, pod koeto e s teniska na Cradle Of Filth i nekvi 4erni obuvki, naka4il se e s naprustnik i bleizove... I lipsata na kubinki i kojeno qke ne go pravi po- malko metul. Kakto v tozi, taka i vuv vseki drug stil ima6 vuzmojnostta da experimentira6 i da si se obli4a6, kakto ti haresva...
    Ina4e tva e tup vupros. Pra baba mi razpoznava metulite... Pone tezi re6ili da demonstrirat qvno muzikalnite si predpo4itaniq. Mn moje da se govori po temata. Ponqtieto metul se vuzpriema po razli4ni na4ini ot mn hora...


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от killing_loneliness
    emi gothicite de gi izostawihte po pytq?! te sa si otedelen slu4aj ))) Ama pri tqh e mn slozhno da se opi6e...mn sa razli4ni..A tipi4nite metyli(w moito daskalo- bol takiwa)- 4erna teniska na M.Manson, Metallica, Korn, Slipknot(blqqqh otnosno poslednite) ili tam, koit da e i syotwetno 4erni dynki i s kubinki razbira se
    1. Казва се и се пише "готка", мъжкото е "гот", а множественото число - ГОТИ!
    2. Менсън изобщо не е метъл.
    3. Всъщност готик стилът не е толкова сложен, той е дарк вариант на пънка. Има и друга разновидност - роклички, корсетчета...но предимно е първото.

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Цитирай Първоначално написано от killing_loneliness
    emi gothicite de gi izostawihte po pytq?! te sa si otedelen slu4aj ))) Ama pri tqh e mn slozhno da se opi6e...mn sa razli4ni..A tipi4nite metyli(w moito daskalo- bol takiwa)- 4erna teniska na M.Manson, Metallica, Korn, Slipknot(blqqqh otnosno poslednite) ili tam, koit da e i syotwetno 4erni dynki i s kubinki razbira se
    1. Казва се и се пише "готка", мъжкото е "гот", а множественото число - ГОТИ!
    2. Менсън изобщо не е метъл.
    3. Всъщност готик стилът не е толкова сложен, той е дарк вариант на пънка. Има и друга разновидност - роклички, корсетчета...но предимно е първото.
    Според мен множественото число е ГОТИЦИ, щото готите са били някакви германски племена доколкото знам.
    Дали е дарк вариант на пънка, има нещо вярно но не съвсем. Лично спред мен истинския дарк вариант на пънка е пост-пънка, deathrock-a и horrorpunk-a!

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    готик простотията произлиза точно от хорорпънка аз доколкото знам...
    и мисфитс, суйкси енд дъ наншийс...
    сайкъбилито...
    некфи ей такива...
    Ами не знам дали произлиза от хорърпънка ама готика е супер според мен. А Souxie And The Banshees и Christian Death са мегавелики! Да не говорим за друг музикален стил в готика - industrial-a и неофолка!

    Death In June просто къртят, нищо че са фашаги!

  16. #16
    дис ис а стори абаут пийпъл ху лайк ту уейст тайм ... уейст май тайм, уест юр тайм, уейст деир тайм ... хаха
    добра група, да.

    иначе с риск да кажа някаква простотия и/или да повторя някой, ще кажа (!!), че доколкото знам, готикът си произлиза наистина от пънка (не знам кой точно ...) и някъде 80-те вече си се потвърждава като отделен стил, движение, култура и бла бла ...
    а, да ... и за тези, които си мислят, че готикЪт е само гробища, трупове, бръснарски ножчета, гробища и т.н. - в грешка са, уви.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Но всъщност темата не е за готик, а за метъл. Аз лично се дразня на тениски с всеизвестни групи, на бруталии /за незапознатите - гривни или кожи за врата с шипове/. Единственото метълско нещо по мен са кубинките.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си