.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 114
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437

    КОМЕРСССССССССССС :mad:

    Добре, де, писна ми от този комерс, който ме обгражда! Писна ми! Всички слушат една и съща музика! Писна ми сички да се обличат по един и същи начин! Писна ми секи да копира някой друг! Писна ми секи да използва нечии чужди думи! ПИСНА МИ!
    Абе, хора, осъзнайте се! Вие нямате ли собствена личност! Не се ли интересувате от различни неща! Защо трябва всички да сме еднакви??
    И сега сички ще почнат да ми обясняват, че никой не копират и т.н. ДА, ДА! Ей са ви повярвах! Половината сте заблудени овци, които незнаят и те какво искат, но тичат след другите! Доказателства ли искате? А? Какво ще кажете за хилядите теми за пиърсинг и татуси? Някой въобще знае ли към кой стил принадлежат? А тъпите плитки? А присадената коса? А дрехите? А навиците ви? Въобще знаете ли кои сте? НЕ! НЕ ЗНАЕТЕ! Защото НЕ ЗНАЕТЕ какво искате и правите тва, което прави стадото!

    П.П. Тая тема не се отнася за всички, а само за стотиците имитатори, които нямат достатъчно мозък, за да решат какво искат от тоя живот!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ГънС са пълен комерс, не забравяй.

    ТИ също имитираш милиони фенове, събиращи едва ли не мръсното бельо на музикантите

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    ГънС са пълен комерс, не забравяй.

    ТИ също имитираш милиони фенове, събиращи едва ли не мръсното бельо на музикантите

    Не са комерс! Ако бяха комерс нямаше да има смисъл в песните им! А аз не имитирам феновете, а правя това, което ме кефи! Тва не е имитация!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    ...:::In My House Of Pain:::...
    Мнения
    339
    >.<
    комерс... съкс...
    всички са некфи еднакви... писна ми вече ебаси... тфа да копираш другите е АДСКИ ТЪПООО. дам, има хора, на които дадено нещо им харесва... но НАИСТИНА им харесва... другите го правят, заради тфа да изглеждат готини...
    даже сега се сетих за 2 примера. говоря си със една приятелка от съседния клас в даскалото и й казвам "ей, взех си билет за соулфлай"... и най-видната чалгарка, която дори не знае кои са ми вика "искам да ме вземеш с теб"
    или чатя с една в ай си кю и засегнахме темата за пиърсинга и вика "ми аз имам пиърсове на пъпа и носа, никой не вярваше, че ще го направя, и сега поне изглеждам като гъзарка и им се доказах, че съм смела"

    деба и позьорщината...
    @мачок, гънс ако са комерс аз ще се застрелям, обещавам. ти кфо имаш предвид под комерс ми кажи?
    No,wanna sell your soul,with your stylish yellow touch
    No,forget smile again,we just want to dance forever.

    Yeah,chasing after,chasing after,the white wind

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от Worthless
    @мачок, гънс ако са комерс аз ще се застрелям, обещавам. ти кфо имаш предвид под комерс ми кажи?
    Аз мога да ти кажа - сичко без класика!
    Бтв, Нели, ти си една от тея, към които нямам упреци за комерс!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    9-to RPY(raionnoto v lulin)
    Мнения
    681
    Цитирай Първоначално написано от Worthless
    [b]>.<
    говоря си със една приятелка от съседния клас в даскалото и й казвам "ей, взех си билет за соулфлай"... и най-видната чалгарка, която дори не знае кои са ми вика "искам да ме вземеш с теб"
    b]
    moje da te e svalqla! ili da e imala v predvid da q izvede6 na nqkude s teb
    ebavai,preebavai,naebavai,zaebavai NO zaradi putka,putka ne stavai!!!

  7. #7
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    ГънС са пълен комерс, не забравяй.

    ТИ също имитираш милиони фенове, събиращи едва ли не мръсното бельо на музикантите

    Не са комерс! Ако бяха комерс нямаше да има смисъл в песните им! А аз не имитирам феновете, а правя това, което ме кефи! Тва не е имитация!
    sory 4e 6ti go kaja oba4e sa si komers...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от lina15
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    ГънС са пълен комерс, не забравяй.

    ТИ също имитираш милиони фенове, събиращи едва ли не мръсното бельо на музикантите

    Не са комерс! Ако бяха комерс нямаше да има смисъл в песните им! А аз не имитирам феновете, а правя това, което ме кефи! Тва не е имитация!
    sory 4e 6ti go kaja oba4e sa si komers...

    С тва, че слушам музика, която се е слушала преди 10 години или с тва, че се кефя на тяхни снимки? Супер сте, нямам думи!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Хъх, не били комерс

    Комерс е всичко това, което се слуша от милиони, разберете го веднъж за винаги. Това е смисъла на думата

    Не са комерс! Ако бяха комерс нямаше да има смисъл в песните им!
    Упс, грешка. Азис е комерс, Гънс е комерс. При първия няма смисъл, при вторите има.. комерсиалната /общо достъпна/ музика не се влияе от текста.

    Да, правиш това, което те кефи.. както милиони други /всички вие сте ЕДНАКВИ, както ти казваш/. Примири се, част си от тълпата, правещи каквото им каже някой си там

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    ...:::In My House Of Pain:::...
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell
    Цитирай Първоначално написано от Worthless
    @мачок, гънс ако са комерс аз ще се застрелям, обещавам. ти кфо имаш предвид под комерс ми кажи?
    Аз мога да ти кажа - сичко без класика!
    Бтв, Нели, ти си една от тея, към които нямам упреци за комерс!
    (:0
    а аз сори, че ще ви го кажа, ама за повечето комерс значи някоя по-известна група, която я знаят над 100 човека. е, драги мои, комерс е друго. комерс е да правиш музика, само заради парите. ае кажете ми, че гънс го правят тфа!
    No,wanna sell your soul,with your stylish yellow touch
    No,forget smile again,we just want to dance forever.

    Yeah,chasing after,chasing after,the white wind

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Хъх, не били комерс

    Комерс е всичко това, което се слуша от милиони, разберете го веднъж за винаги. Това е смисъла на думата

    Не са комерс! Ако бяха комерс нямаше да има смисъл в песните им!
    Упс, грешка. Азис е комерс, Гънс е комерс. При първия няма смисъл, при вторите има.. комерсиалната /общо достъпна/ музика не се влияе от текста.

    Да, правиш това, което те кефи.. както милиони други. Примири се, част си от тълпата, правещи каквото им каже някой си там
    А аз пък си мислех, че групата е залязла от 1996, когато се разделят! Незнаех че тва е комерс. Бтв - ти същио си част от тълпата тогава. Ние сички сме! Сички слушаме музика, КОЯТО НЯКОГА СЕ Е СЛУШАЛА! В момента гънс са псевдо група и почти не се слуша! И аз не слушам! Слушам старите пърчета!
    От твоите думи
    КОМЕРС = Bon Jovi, Aerosmit, Whitsnake, Metallica, Helloween, Accept, Bonfire, Madonna, Merilyn Monro, Beatles, Queen, Rolling Stones.. Да продължавам ли да изреждам легенди или ти стигат???

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    ...:::In My House Of Pain:::...
    Мнения
    339
    бе мачок, ти си бил невероятно тъпо парче уе!!!
    кой ти слуша гънс днес уе? ти връзка с главния да имаш? освен don't cry други песни на гънс слушат ли се уе? ти не си наред, честно
    значи е от стадото щом слуша гънс? тиии мозък в главата... нещо такова да имаш? мачок, УТРЕПА МЕЕЕ
    No,wanna sell your soul,with your stylish yellow touch
    No,forget smile again,we just want to dance forever.

    Yeah,chasing after,chasing after,the white wind

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Има разлика от комерс до комерс.
    Всеки от нас е свързан с другите,с наложените форми в обществото.Защото почнеш ли да не спазваш приетите норми и да не бъдеш като другите,няма да оцелееш в това обществото.
    Всички живеем в комерса.Но,всеки си има различни интереси и разбирания.
    Нима като не искаме да сме комерсиални ще почнем да си шием сами дрехите,ще си правим сами музика,само и само да сме единствени.
    Това,за което говориш,е мода според мен.И на мен не ми харесват някои работи,просто е смешно как вървим като овце към нещо.
    В нашето време стана и модерно да си различен!!! Като заемаш тази позиция че не харесваш комерс,още колко се изразиха как и те не го харесват.
    И това стана комерс.
    Така че бъдете толерантни!Всеки харесва нещо различно и всеки е сам по себе си уникален.Не сме еднакви!
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell

    А аз пък си мислех, че групата е залязла от 1996, когато се разделят! Незнаех че тва е комерс. Бтв - ти същио си част от тълпата тогава. Ние сички сме! Сички слушаме музика, КОЯТО НЯКОГА СЕ Е СЛУШАЛА! В момента гънс са псевдо група и почти не се слуша! И аз не слушам! Слушам старите пърчета!
    От твоите думи
    КОМЕРС = Bon Jovi, Aerosmit, Whitsnake, Metallica, Helloween, Accept, Bonfire, Madonna, Merilyn Monro, Beatles, Queen, Rolling Stones.. Да продължавам ли да изреждам легенди или ти стигат???
    Ти го каза! Всичко, слушащо се от милиони хора е комерс. Комерс не е дума с лош смисъл. Тя има широк спекър на значения. За Куийн, Металика, Мадона, Бийтълс -> тя е комплимент.

    Обърни внимание отново и на останалата част от поста ми. Псуваш по това, което си и ти. Аз поне не симпатизирам на никоя днешна група, а класическата музика е далееееч по-назад в това отноешение. И знаеш ли защо, защото се слуша само от ЦЕНИТЕЛИ. Докато на един шофьор на автобус не му пука дали слуша Азис или Гънс или Куий, ако пуснат Моцарт - ще смени радиостанцията.
    Класическата музика се слуша само от ценители, за голямо съжаление. Това не я прави комерс.

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Стана комерс да не харесваш комерс?!? малко парадоксално.. няма значение..

    Ами сам ще видиш,че повечето ще кажат че не харесват комерса
    И ето ти друг комерс.
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от HereTodayGoneToHell

    А аз пък си мислех, че групата е залязла от 1996, когато се разделят! Незнаех че тва е комерс. Бтв - ти същио си част от тълпата тогава. Ние сички сме! Сички слушаме музика, КОЯТО НЯКОГА СЕ Е СЛУШАЛА! В момента гънс са псевдо група и почти не се слуша! И аз не слушам! Слушам старите пърчета!
    От твоите думи
    КОМЕРС = Bon Jovi, Aerosmit, Whitsnake, Metallica, Helloween, Accept, Bonfire, Madonna, Merilyn Monro, Beatles, Queen, Rolling Stones.. Да продължавам ли да изреждам легенди или ти стигат???
    Ти го каза! Всичко, слушащо се от милиони хора е комерс. Комерс не е дума с лош смисъл. Тя има широк спекър на значения. За Куийн, Металика, Мадона, Бийтълс -> тя е комплимент.

    Обърни внимание отново и на останалата част от поста ми. Псуваш по това, което си и ти. Аз поне не симпатизирам на никоя днешна група, а класическата музика е далееееч по-назад в това отноешение. И знаеш ли защо, защото се слуша само от ЦЕНИТЕЛИ. Докато на един шофьор на автобус не му пука дали слуша Азис или Гънс или Куий, ако пуснат Моцарт - ще смени радиостанцията.
    Класическата музика се слуша само от ценители, за голямо съжаление. Това не я прави комерс.
    A... Добре, щом чуеш Гънс някъде ме викни. Аз в България.. Адски трудно да се чуе. Освен в Танграта, очз, Хел Хорс и т.н. Но не - ти си ценител, а аз комерсиална нали? Щото така е по-удобно! Щото рокът не е модерен, както и класиката. Рокът е велик стил за мен, както е класиката за теб! Ква е разликата? И рокът и класиката са били много слушани! Кажи ми къде е разликата???

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ааххахах

    със скъсани дънки, с надписчета на розовите блузки Me+punk=funk... RIOT QUEEN... ANARCHY нам си кфо...
    писна ми...
    грешкааааа
    надписчето е така:Punk+Funk=ME

    а за комерса
    всичко,което се прави с цел пари е комерс
    всеки иска да извлече полза от нещото,което прави
    ей тва е комерс
    Ти и да не искаш да си комерс пак ставаш...голямата въртележка с паричките,количките и женичките те завърта и неможеш да се спреш
    и музиката ти се превръща в повръщано

    туй то от мене,па вие кфото щете правете
    аре здраве да е

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    тука като като гледам границите от комерс до комерс се размиха
    това че една група която е боготворена и се слуша е комерс - защо? ами защото от албумите и концертите се изкарват МНОГО пари
    има всякакви изпълнители някои са за десетиления други излизат само с една песен и пак се забиват в небитието
    "Целувка за лека нощ"

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    МОГА ЛИ ДА ВИ ОБЯСНЯ, ЧЕ НЕ ГОВОРЯ САМО ЗА МУЗИКА??????????[/b]

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    ...:::In My House Of Pain:::...
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    мачок това твоето е елитаризъм...

    откъде знаеш, че се слуша само от ценители...
    аз като уча обикновено го правя на класическа музика или по- точно на опери...

    факт е, че за да спорим за комерса трябва да дефинираме какво е то...


    за мен комерс е музика и общо взето всичко, което се прави с единствената цел да се спечелят пари от хората и да се следва масовия вкус...

    има обаче и музика, която е толкова качествена, че също става адски популярна и слушана, и купувана, че хората я наричат комерс, НО...
    това е музиката, която не се води по масовия вкус, а е тази, която чертае границите му!!!
    именно! точно тфа и аз имах предвид
    No,wanna sell your soul,with your stylish yellow touch
    No,forget smile again,we just want to dance forever.

    Yeah,chasing after,chasing after,the white wind

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    обаче от музиката понякога тръгва стила, държанието, мисленето и т.н.
    "Целувка за лека нощ"

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Guns N' Roses са доста по-комерсиални от Азис например.
    Пишем в google Guns N' Roses и излизат 7,5 милиона резултати.
    Пишем Азис и излизат 0,5 милиона.

    Guns N' Roses са много по-комерсиални от повечето изпълнители.
    Но това не значи,че имат лоша музика!Напротив-това че се слуша от такъв голям спектър хора е само доказателство за хубава музика.
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  23. #23
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    всичко,което се прави с цел пари е комерс
    Не е така, аз ще напиша нещо, което е в додекафония и няма да се слуша от никой, но с цел да припечеля. То няма да е комерс. Пак казвам моето мнение - всичко, което се слуша от милиони /има фенове, не просто се слуша/ е комерс. Независимо дали се прави за пари, за кеф, за слава или за друго.

    HereTodayGoneToHell
    Недей сравнява рок и класическо. Тооооолкова са далеч, колкото съзнанието ти не може да го поеме като понятие в светлинни години Най-малкото от музикална гледна точка - едното е гениално, другото се прави просто от талантливи хора /на шега, а дори няма да започвам да ти правя музикални анализи на структурата на произведенията в двата стила/ А класиката не е просто стил, там са епохи, различни 'закони' в музиката /от барок, през романтизъм, класицизъм, импресионизъм и много други/. База за сравнение няма, както от музикална гледна точка, така и от към слушатели. Тогава е НЯМАЛО друга музика, друг стил. Тогава са слушали само това, сега музикалния свят предлага огромно стилово многообразиие, стила и жанра се размиват като понятия.
    Въобще, темата по която говорим е всеобхватна и неизчерпаема. Най-малкото тук не можем да изборим всички аспетки на проблематиката, камо ли да разсъждаваме по тях.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Guns N' Roses са доста по-комерсиални от Азис например.
    Пишем в google Guns N' Roses и излизат 7,5 милиона резултати.
    Пишем Азис и излизат 0,5 милиона.

    Guns N' Roses са много по-комерсиални от повечето изпълнители.
    Но това не значи,че имат лоша музика!Напротив-това че се слуша от такъв голям спектър хора е само доказателство за хубава музика.
    Едно е световна музика, а съвсем друго е български извращения! И Гънс са известни, не са комерс! Там е разликата м/у харесвани изпълнители и комерсиални!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Somewhere... In Da Middle Of Nowhere...
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    всичко,което се прави с цел пари е комерс
    Не е така, аз ще напиша нещо, което е в додекафония и няма да се слуша от никой, но с цел да припечеля. То няма да е комерс. Пак казвам моето мнение - всичко, което се слуша от милиони /има фенове, не просто се слуша/ е комерс. Независимо дали се прави за пари, за кеф, за слава или за друго.

    HereTodayGoneToHell
    Недей сравнява рок и класическо. Тооооолкова са далеч, колкото съзнанието ти не може да го поеме като понятие в светлинни години Най-малкото от музикална гледна точка - едното е гениално, другото се прави просто от талантливи хора /на шега, а дори няма да започвам да ти правя музикални анализи на структурата на произведенията в двата стила/ А класиката не е просто стил, там са епохи, различни 'закони' в музиката /от барок, през романтизъм, класицизъм, импресионизъм и много други/. База за сравнение няма, както от музикална гледна точка, така и от към слушатели. Тогава е НЯМАЛО друга музика, друг стил. Тогава са слушали само това, сега музикалния свят предлага огромно стилово многообразиие, стила и жанра се размиват като понятия.
    Въобще, темата по която говорим е всеобхватна и неизчерпаема. Най-малкото тук не можем да изборим всички аспетки на проблематиката, камо ли да разсъждаваме по тях.
    Искаш ли да почна да ти изреждам стилове метъл и рок? Искаш ли? Искаш ли и да ти давам примери кой кога е създаден? Знаеш ли ква е разликата - едното е харесвано от теб, другото - не! И затва класиката е гениална! Защото ти си си решил, че си върха! Аз пък ако кажа, че Гънс са идеални! Може ли някой да ме разубеди? - НЕ! Но аз знам, че е различно тва един изпълнител да е върха за теб и да е върха за всички! Разбери го! Класиката е гениална за теб, защото я слушаш, а не защото в действителност е!

    Nymphetamine
    Nymphetamine Girl...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си