.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    75

    RQ: Проблем със секса

    Здравейте, имам един проблем от известно време.Аз съм на 16.Приятелката ми се държи много странно напоследък и нз на кво се дължи.Например днес сутринта бяхме в нас и тръгнахмеме да правим секс.Аз имах два вида кондоми Vitalis и Durex, тя си избра Vitalis и ми вика "слагай го" и аз я гледам странно, тя ме пита "що ме гледаш".Аз и казвам, ми ако не знаеш трябва да съм в ерекция за да го сложа евентуално.Тя ми казва "аз съм виновна, но сега не ми се занимава" и аз си станах и отидох в другата стая.Някаква много странна е напоследък за всичко и не мога да разбера на какво може да се дължи, нз какво да правя.Моля помогнете !!!

  2. #2
    Може би губи интерес... Или незнае как да ти се
    хареса повече и се държи глупаво...
    Ко Ша Ям :
    Китайски бездомник

    искам адреса на "Голи Купони 2005!!!!!"

  3. #3
    pitai ia..nie mojem samo da predpolagame,a tia moje napravo da ti kaje

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    In My DreaMs
    Мнения
    14
    Цитирай Първоначално написано от бездомник
    Може би губи интерес... Или незнае как да ти се
    хареса повече и се държи глупаво...
    napulno sum saglasna!!
    Please forgive me If I need ya like I do....

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Женската психика е неразгадаема и да се чудиш и да си блъскаш главата сам няма да намериш причината освен , ако ти не си направил нещо конкретно , което да я накара да се държи по този начин...Няма да ти изброявам възможни причини , защото само ще те объркам...Може дори да не е свързано с теб ,а да има друг проблем и да си го изкарва на теб...Всичко е възможно , но не се отчайвай предварително...Поговори с нея някой път ,когато е спокойна и е нежно настроена..Направи нещо мило за нея , гушкайте се и поддхвани разговора ...Това е моя съвет ...Питай я спокойно и без да я намадаш щото най -много да се скарате...Дано се оправите стискам палци

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    някъде отвъд...
    Мнения
    381
    Мисля,че малко бъркате последователността на нещата...
    Аз,до колкото мога да разчитам на своя опит,решавам да правя секс с приятеля ми,когато и двамата искаме това,когато сме възбудени,когато сме готови,а не просто защото така трябва или няма никой вкъщи...
    Какъв е смисъла да се стига до избор на презервативи,когато ти дори не си възбуден ,а явно и тя не е,щом трябва да я подканяш да ти достави удоволствие.
    Може би дори си е помислила,че не я искаш достатъчно и се е почувствала зле.
    Просто цялата работа губи смисъла си и се превръща в задължение,рутина,в което най-вероятно се корени причината за странното държание на приятелката ти.
    Направете го спонтанно,полежете си,понатискайте се на воля,целувай я,докосвай я,не я карай да избира марката.Така изживяването ще бъде по-истинско и хубаво и за двамата.
    Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, наивна много пъти, шарена, непослушна, но никога тиха.И ще викам докато някой чуе гласа ми...

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    171
    явно не е в час
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от MiLiNkOtO^
    явно не е в час
    Явно и двамата не сте в час, Kolbata. Няма никакво значение какви са презервативите. До тях се стига чак след любовната игра, след като сте си свалили дрехите и точно преди проникването. Някой път, когато и двамата сте в настроение, поцелувайте се, по опипвайте се, посъблечете се, и тогава се чуди за презервативи. И като казвам се чуди нямам предвид, да я питаш, а да избереш един и просто да го сложиш, когато му дойде времето.

    Иначе е добре да поговорите. Ако така си говорите, когато смятате да правите секс, значи има някакъв проблем.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Може да губи интерес или нещо да я притеснява. Най-добре говори с нея.
    Успех.

  10. #10
    от колко време водите полов живот двамата ?
    Ти сигурен ли си че тя няма някакви проблеми.. примерно можеш да се позаинтересуваш повечко за нея ... как са отношенията във семейството и ала бала ... и накрая .. ама като най последен резервен вариянт можеш да я питаш да не би да се е появил някой друг ... ама това чак най накрая ...

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    the heaven
    Мнения
    111
    Цитирай Първоначално написано от бездомник
    Може би губи интерес... Или незнае как да ти се
    хареса повече и се държи глупаво...
    i az taka mislq
    =The

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    732
    a moje bi i e pisnalo.....ili pak ti izneverqva
    Никога никой,няма да заслужи сълзите ми,а този който ги заслужи,никога няма да ме разплаче!!!


  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    opredeleno se durji glupavo...moje vqrno da e zagubila interes kum teb...no ti si batkoto ( as sam na 14 ) i ti si re6ava6

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Или не е в настроение или ти не правиш нещо както трябва.

    ПП: Защо има RQ пред заглавието на темата?!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си