.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 120
  1. #1

    КеЦоВеЕеЕеЕЕЕЕЕ

    Не знам какво ми става напоследък! Адски много почнах да се кефа на кецките...Обикалям магазините,но не мога нищо да намеря.Най-много съм си харесала розово-кафяви...ммм SUPER SEXY! \/
    Вие какви имате?Плс пуснете някоя снимчица на яки кецки които са ви направили впечатление.

    Темата се отнася ДОСТА за miloto_girl-4e защото знам че тя се кефи на кецки!
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  2. #2
    [wan`a`doo]
    Guest
    О господи...и за кво ги харесваш-щот са секси хахаха мноо яко куул напрао...хахаха. Аз ти предлагам да не си земеш,ама ти сиурно искаш на някой смъкнат батко да се харесаш де аз кво говоря-некфи глупости...
    аз в момента ходя с такива

    на Емерика на кецовете съм фенка

    А сега пролетта чакам да докарат Елемент кецове

    ___________________________________
    LIVE AND FLY NOW AND EVER!

  3. #3
    Guest
    a da popitam tezi ot linka ima6 li predstava kolko struvat,6toto mn me kefqt?

    pls pi6i ako znae6

  4. #4
    Стеси
    Guest
    Оуфф и аз съм лудъ по кецки. Имам сигурно 10 чифта у нас на DVS. Най любиминте са ми едни розуфки.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ми и аз ги харесвам...ама супер мноо пара струват баси:/...
    Едните са ми такива

    ама нещо вече не ги бива...подметката им стана на нищо
    Са ей тия са ми...почти нови..на 2 месеца

    и се надявам да изкарат поне до догодина

  6. #6
    Да уе то нали и аз имах такива

    и целите въобще никъде не са скасани,дет съм ходила супер много с тях и то къде ли не-през кал,вода,пясък,некфи хълмове хаха и не се късат,ама стелката некфо мноо изтънена и подметката и кат ходя се едно ходя с пантофи...иначе са мноо здрави
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  7. #7
    Благодаря на всички за предложенията! Пускайте още...
    Ъмм [wan`a`doo] този батко на който искаХ да се харесам се води за sk8er ама никак не е смъкнат,ами ходи с едни прилепнали блузки...мм направо по последен писък на модата.Ама сякак е сладък. Уффф минала история...Сега почна много да се надува.А приятеля му има едни ВЪРХОВНИ кецове. Направо съм влюбена в тях!Едни кафяви такива...луда съм.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Az nosq kecove ot nqma kvo drugo da nosq i ako ne uspeq da si nabutam dostatu4no debeli 4orapi ( ) v botu6ite- nay- strahotnite mi, kultovi, besni botu6i! Obi4am gi!
    Pove4e se kefq na old scholl kecove. Mn me radvat...
    Kato me izbie na klo6arstvo si gi obuvam.
    Po nikuv na4in ne si se predstavqm kak davam besni pari za kecove!?
    Nabutah se brualno za botu6i, no imam namerenie da gi nosq dooosta vreme, a kecovete mi se razpadat za 6- 8 meseca... E, veroqtno ne sum popadnala na to4nite kecove.


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Eee tochno takiva ima onq pich priqtelq na tozi deto haresvah!Takiva ma kafqvi.WERNO SA JESTOKI!
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    хеххех,аз,че съм фенка на кецките съм фенка,ама не ме изкарвай някаква специалистка
    предните ми кецки http://www.bgphoto.net/photos/3873/o...7495000000.JPG
    някакви Gallaz-ки,но се оказаха яко удобни и супер издръжливи
    сега съм ето с тези DVS-ки

    супер много ме радват,удобни,готини.. не знам,мен яко ме кефят

    междудругото според мен е голяма простотия розовите кецове.. не знам.. може би,защото и не съм голяма фенка на този цвят,но.. за мен е тъпо розови кецове ,или кецове,които просто имат розово ей така за.. акцент нищо лично,просто това ми е мнението..

    http://www.globe-bg.com/ макарче не съм фенка на тази марка...
    http://bas-bg.com/ не е лош сайта но пак.. Globe i Gallaz..


    ама най-добре се разходи по магазини
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11

  12. #12
    [wan`a`doo]
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от summer_love
    Ъмм [wan`a`doo] този батко на който искаХ да се харесам се води за sk8er ама никак не е смъкнат,ами ходи с едни прилепнали блузки...мм направо по последен писък на модата.Ама сякак е сладък. Уффф минала история...Сега почна много да се надува.А приятеля му има едни ВЪРХОВНИ кецове. Направо съм влюбена в тях!Едни кафяви такива...луда съм.
    Хахахаха беше по-добре да не го пишеш тва хахаха щот за такива като теуе не ми е трудно да се сетя що искат кецове хахаах ауе се тая дреме ми А бай д уей на мене ли само от доста време поне 2 седмици страницата на БАС не ми се отваря

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Незнам за мен са страшно неестетични обувки.
    Удобни бла бла,и на мен са ми удобни обикновенни маратонки,ама модата е голямо нещо.
    Нищо и тва ще мине.
    Като вече почне да не ви върви да носите кецове,пак ще станете нормални хора!
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Незнам за мен са страшно неестетични обувки.
    Удобни бла бла,и на мен са ми удобни обикновенни маратонки,ама модата е голямо нещо.
    Нищо и тва ще мине.
    Като вече почне да не ви върви да носите кецове,пак ще станете нормални хора!
    И какво му е ненормалното на това да носиш кецове?

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Просто си мисля,че едва ли някой ден като отидеш на прослушване в адвокатска кантора ще си сложиш кецове.
    А иначе си ги носете нищо не казвам,като ви кефят.
    На МЕН лично не ми харесват.Просто изразявам мнение.
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Просто си мисля,че едва ли някой ден като отидеш на прослушване в адвокатска кантора ще си сложиш кецове.
    А иначе си ги носете нищо не казвам,като ви кефят.
    На МЕН лично не ми харесват.Просто изразявам мнение.
    Ти изцяло официално ли се обличаш?

  17. #17
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    не беше ли ти част от хората, които едно време твърдяха, че това е ужасно грозна обувка, и се кълняха, че никога няма да обуят такова нещо?!
    как така 'изведнъж' реши, че е много 'СЕКСИ' ?!
    кифленска история.
    алелуя.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Просто си мисля,че едва ли някой ден като отидеш на прослушване в адвокатска кантора ще си сложиш кецове.
    А иначе си ги носете нищо не казвам,като ви кефят.
    На МЕН лично не ми харесват.Просто изразявам мнение.
    на прослушване отивам в консерваторията и подобни...

    в кантората се отива на интервю и не виждам връзката???
    когато съм на работа много ясно, че ще спазвам определен стил на обличане, които си зависи от нея, но защо като изляза някъде да не съм с нещо удобно??
    не си мисли, че ги нося заради модата... казах ти вече, че от доста време съм си избрал да ходя или с кецове, или с кубинки...

    Не е към теб отправено това,вижда се че не си повлиян от модата.
    Всеки има право да носи каквото си иска.
    Във форума (а и на доста други места)често се срещат изказвания от сорта на "Аз кецовете не свалям". Точно към тези хора,най-вероятно непълнолетни,се обръщам ,че все някога в живота им ще се наложи да сложат нещо друго.
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  19. #19
    [wan`a`doo]
    Guest
    Е врачка кво нали познавам хора,дет ходят с кецове от 10години и повече и дет са на по 30години и още ходят с кецове...

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Az puk predi 4 godini po4nah da si nosq kecove suvsem po fqshunski! Are ubiyte me s kamuni! Pomnq si purvite tumno sini kecove. Zlatni! Otvratitelno mn si gi obi4ah! Razpadnaha mi se na krakata.
    To druga sportna obuvka ne moje6e 4ovek da si nameri po edno vreme...


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Цитирай Първоначално написано от [wan`a`doo
    ]Е врачка кво нали познавам хора,дет ходят с кецове от 10години и повече и дет са на по 30години и още ходят с кецове...
    Ами браво на тях,като им харесва да си носят!Всеки да си ходи с това,което му харесва.
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  22. #22
    Еее ОМГ вие превърнахте темата ми в дискусии кой с какво обича да ходи и кой с кфо не!vra4ka ти си ми един от най-симпатичните хора във форума,но ти започна спора.exploitedteen много се палиш!
    i’m so excited! Боже..аз не помня вчера какво съм яла,а ти...кви са тия истории.Откъде ги помниш?
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    *ба ли му майката
    Мнения
    220
    http://www.zappos.com/images/364/717...9-166536-d.jpg

    http://www.zappos.com/images/364/717...9-166535-d.jpg

    E tva sa kecoveto koito mn iskam da si kupq no mai gi nqma v BG, a ina4e v momenta sum s edni na converse ne sa koi znae kvo ama stavat,a predi6nite mi bqxa na DC(liubima marka) ama ne6to se poskusaxa

  24. #24
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    Цитирай Първоначално написано от summer_love
    i’m so excited! Боже..аз не помня вчера какво съм яла,а ти...кви са тия истории.Откъде ги помниш?
    ми много лошо за теб, че си така зле с паметта.. отричаш ли, че си го казала? същата и елеонора .. 'въййй, никога няма да обуя тва грозно нещо' и накрая я видяхме как не е обула.

    п.с. чак сега видях мнението ти, че се опитваш да впечатлиш някъф скейтър. е много тъжно е това момиче, няма ли с кво друго да го впечатлиш освен с марковите си кецове?!

    п.п.с. а на такива като теб им казвам нагаждачи...

    п.п.п.с. мери крисмас.
    алелуя.

  25. #25
    [wan`a`doo]
    Guest

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си