.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО !!!

    Аз и един френд от класа се обзаложихме с един ,който прави ход-доци на пазара до даскалото, че всеки от нас ще изяде по 10 хот-дога. Ако успеем 10те кинта,които сме му дали преди началото на яденето, ще си ги вземем и излиза, че сме муали на аванта!

    Това трябва да стане утре след даскало. \/


    Вие някакви подобни басове/ обзалагания имали ли сте?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ne sum imala no ne moga da si i predstavq da izqm 10 hotdoka

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    na takiva ne6ta ne se obzalagam ako stava ne6to duma za fizi4eska izdrujlivost se obzalagam de ama redko

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Не съм се обзалагал. Със сигурност няма да мога да изям 10 хотдока

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    ХАхах....ам това ми напомня за моя бас с братовчед ми преди 2 години някъде... Беше юни месец някъде и ние бяхме у леля..и стойм и кво стана въпрос...се хванахме на бас кой колко сладолед може да изяде... и бягай до магазина да купуваме от тези в големите кутии....АХха не помна какво количество изядхме...в крайна сметка никой не спечели баса...ами и двамата се разболяхме
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  6. #6
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Не можеш, откажи се...

    Аз изяждам промишлено количество храна /не се чудете защо някои хранителни продукти липсват по магазините / и не бих се справил.. освен ако не съм хапвал 2 дена и нямам 2л. безалкохолно до себе си. Но и тогава ще е сложно.

    Пък.. ти се откажи.. иначе няма лошо де - просто ще дадеш малко повече парички за храна, но пък ще ти излезе доста по-евтино наяждането, от колкото ако си в сносен ресторант - така че и да загубиш и да спечелиш /което пак повтарям не ми се струва реално/, все си на далавера.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Айде пък да не може... Има ли желание,има и начин

    С едни приятели миналата година ходихме до макдоналдс и купихме 100 чиизбургера. За всеки по 10.Почти всички си ги изядоха /аз стигнах до втория /Даже в скоро време пак ще ходим,но тоя път ще вземем 200
    Пък и щом нямате някво определено време за яденето...
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  8. #8
    az se obzaoljih vednaj da izqm 500g meso ama kam nego ima6e kartofi i salata i to na restorant xixi .az stignah do polovinata i se otkazah
    a pak ina4e za utre-ami USPEH

    I'm Not EmO, I'm JusT a TeEnAgeR!!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    хех и аз съм се обзалагала 2 пъти така
    веднъж с едни приятели нещо там празнувахме и минахме прес една сладкарница и си взехме 2 торти и се обзаложихме че мога да изям половин торта...е сега загубих ама преди тфа стигнах до 4тото парче
    а втория път беше за пържени картофки с един френд си изпържихме промишлено количество картофки и се надяждахме.....оф много е трудно понякога
    "Целувка за лека нощ"

  10. #10
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    И аз си мисля, че не е толкова невъзможно. Имам един приятел, който за обяд си хапва към 5-6 хамбургера и си му идват доста добре

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    vednuj se obzalojih s edno mom4e 4e moga da go nadpiq.. zaloga be6e ako az zagubq da mu napravq svirka ako toi-da mi dade 10lv.. az bqh qla mnogo prez denq i ne me hvana a i ne izpih vsi4ko 6toto ne6to ne mi se pie6e to4no togava.. a puk toi ne be6e ql ni6to i go fana mnou burzo.. po edno vreme na liceto mu se poqvi onazi usmivka deto se poqvqva kato si gavrutne6 malko pove4ko kakto i da e nikoi ne si prizna 4e e zagubil i vseki si durje6e na svoeto i sega seki put kato se vidime si natqkvame edin na drug kak drugiq mu dulji ugovorkata ot basa.. ma tova be6e predi 1-2 godini.. mnou glupav oblog.. ve4e ne se obzalagam tva sa gluposti...

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Утре ако стане ще докладвам, стига да съм в състояние! \/

  13. #13
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    3 priqtelki si bqha sybrali po 10 lv i se bqha re6ili,4e koqto otslabne nai-mn v ramkite na mesec vzima vsi4kite pari
    get off.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    ние савсички от класа бяхме решили тея с повечкото бради или мустаци да не се бръснем който не се бръсне най дълго време зима парите, които бяха по 2 кинта на чаве по 26 ученика смятайте. е още не сме се навили всички де, но определено до края на 12 клас ще я направим тая простотия и по скоро ще сме 5-6 души на по 10 кинта


  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от дрЕБОсъчко
    ние савсички от класа бяхме решили тея с повечкото бради или мустаци да не се бръснем който не се бръсне най дълго време зима парите, които бяха по 2 кинта на чаве по 26 ученика смятайте. е още не сме се навили всички де, но определено до края на 12 клас ще я направим тая простотия и по скоро ще сме 5-6 души на по 10 кинта

    Хах , това е весело.
    Напомня ми за един мой френд, който щеше да се хваща на бас с един друг,че няма да се бръсне няколко месеца.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си