.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Otchaqna.......
    Guest

    Izlygah Nashte i sq sh mi sipat...

    nachi onzi den izlqzoh navyn... i kazah na nashte che sym na daskalo a ne bqh .. i sq mi kazaha che iskat belejka ot daskala che sym bila na uchilishte.. trqlo da e podpisana i podpechatana.. ako ne im q dam sh sym nakazana do kraq na jivota si.. kvo da praq.. pls kajete

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    In the embraces of my favourite...
    Мнения
    593
    mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!!

  3. #3
    Кажи им ,че всъщност не си ходила,защото си смъркала кокаин и си била много пияна,и вместо да отидеш на даскало си правила секс с 50 годишноното си гадже.Бъди сигурна че няма да ти се карат.Ще припаднат

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Добрич
    Мнения
    267
    Am to i az edin put taka bqh napravila,ne otidoh na daskalo 6toto be6e petuk,imahme 5 4asa ot koito karahme samo 3 i vikam awe are kvo 6e visq tuka po mat muzika i si hvanah parzalkite i aide 4ao u4ili6te,posle po zql den nagore nadolu.No na men klasnata kat me razbra posle,kaza,4e trqa se obadi na na6te ama tova taka i ne stana,izleze pe4ena.No kak va6te sa te razbrali,6toto az dokolkoto razbrah,te sa razbrali 4e ne si hodila na u4ili6te,kak se izduni
    Всичко започва и свьршва с теб
    ужасно много те обичам.
    Не би останало нищо от мен
    без теб ако сьм някой ден!!!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    169
    Цитирай Първоначално написано от terry
    mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!!
    аха,точно те родителите и трева пасат сигурно и ще се вържат на толкова плоско нещо

    А,а след като припаднала нали Супермен я прибрал до тях?
    First rule - I rule

  6. #6
    lele hora mnogo ste zle,men trqa mi vikat roditel za tvarde mnogo izvineni....

    А ти кога за последно си се чувствал истински жив?!

  7. #7
    kaji na nekoi aver da ti nape4ata na pc belejka,oficialen tekst i nqkoi s opiten texni4eski podpis da ti q nadpi6e i podpi6e

    А ти кога за последно си се чувствал истински жив?!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    In the embraces of my favourite...
    Мнения
    593
    mi pri mene vinagi minava!moge da kaje 4e e bila s edin fr i toi q e pribral do tqh az si go pravq toq nomer nai redovno.i vinagi minava

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    169
    Цитирай Първоначално написано от terry
    mi pri mene vinagi minava!moge da kaje 4e e bila s edin fr i toi q e pribral do tqh az si go pravq toq nomer nai redovno.i vinagi minava
    Ако говориш на мене - моите съболезнования,надявам се ме разбираш
    First rule - I rule

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    171
    kolko banalno... mi govori s u4itelkata si kaji i 4e si bila s mom4eto v koeto si vlubena na kino.. i tq shte te razbere shte ti podpishe kvot trqbva.. se pak i tq e bila mlada i vlubena... a ako li ne... vinagi mojesh da podpravish podpisa... pe4ati ima nasqkude.. I SE PAK OT LI4EN OPIT ZNAM 4E AKO IM PRIZNAESH ISTINATA SI4KO SHTE E PO LESNO
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от MiLiNkOtO^
    kolko banalno... mi govori s u4itelkata si kaji i 4e si bila s mom4eto v koeto si vlubena na kino.. i tq shte te razbere shte ti podpishe kvot trqbva.. se pak i tq e bila mlada i vlubena... a ako li ne... vinagi mojesh da podpravish podpisa... pe4ati ima nasqkude.. I SE PAK OT LI4EN OPIT ZNAM 4E AKO IM PRIZNAESH ISTINATA SI4KO SHTE E PO LESNO
    Много добре казано. =D>

  12. #12

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    na mnogo mesta
    Мнения
    71
    Цитирай Първоначално написано от terry
    mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!!
    tova e bezsmisleno.nqma smisal da gi laje6 o6te.nai-dobre si priznai istinata i da ti e 4ista savestta.6te te nakajat za izvestno vreme i posle 6te im mine.ako misli6 4e 6te te darjat zaklu4ena "do kraq na jivota ti"-gluposti.ne e trqbvalo da laje6,no si go napravila i sega 6te si ponese6 posledstviqta.ne se pritesnqvai nqma da ti stane ni6to kato postoi6 nqkoi drug den u vas.i tova vsi4koto s fal6ificirane na podpisi i pe4ati... q si predstavi ako te razkriqt 4e si go napravila... posle o6te pove4e 6te te e qd 4e si go napravila.ako ne te razkriqt-posle 6te ti teji na savestta 4e si gi izlagala.
    abe s 2 dumi-nai-dobre si im kaji istinata.taka ili ina4e to 6te se razbere dali si izlagala ili ne-nali vse nqkoi den 6te otidat na roditelska i 6te vidqt v dnevnika-istinata rano ili kasno izliza na qve
    Pepelta e po-velika ot prastta,za6toto e gorqla!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ImaNewbie
    Цитирай Първоначално написано от terry
    mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!!
    аха,точно те родителите и трева пасат сигурно и ще се вържат на толкова плоско нещо

    А,а след като припаднала нали Супермен я прибрал до тях?
    Земи се научи да четеш.
    Ко яли?-Пили.
    Ко пили?-Със зели.
    Нещо подобно е и този форум

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    B СъРчицеТо Tu :)
    Мнения
    782
    MiLiNkOtO^ Пуснато на: 18.02.7 Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    kolko banalno... mi govori s u4itelkata si kaji i 4e si bila s mom4eto v koeto si vlubena na kino.. i tq shte te razbere shte ti podpishe kvot trqbva.. se pak i tq e bila mlada i vlubena... a ako li ne... vinagi mojesh da podpravish podpisa... pe4ati ima nasqkude.. I SE PAK OT LI4EN OPIT ZNAM 4E AKO IM PRIZNAESH ISTINATA SI4KO SHTE E PO LESNO
    E tfa e suvetche ! Bravo =D>
    aZ Jiveq,ZaShToTo JivoTa Za Mene Si Ti !
    aZ SyM ChoveK,ZaShToTo ChoVekyT Do Mene Si Ti
    MoeTo ShTaSsTie S TfoeTo iMe NariChaM,
    ZaShToTo Ti SyShTeSsTvyvaSh i aZ Te oBiChaM !

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nA lUnAtA
    Мнения
    701
    mi nqma kakvo ne e trqbvalo da gi laje6 kato ne ti se e hodelo na daskalo trq6e da im kaje6 i da gi pitah dali moje da si zemeh belejka i da si ostane6 v ka6ti bilo to za6toto si mn izmorena ili ne6to dr


    0biChkam SlyNcEt0 :}

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Цитирай Първоначално написано от terry
    mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!!



    HAHAHAHA TI DOBRE LI SI BE ? SHTE OTIDE I SHE SI SLOJI PECHAT OT DIREKCIATA ? SANUWASH BE DETE!!!
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  17. #17
    pachanga_girl
    Guest
    Gledai sega, ne gi slu6ai teq(pove4eto)..vmesto da ti pomognat ti pylnqt glavata s gluposti...napravo vzemi i kaji na tvoite roditeli istinata, 6te te nakajat za malko i posle 6te im mine qda. Az ne samo 4e sym lygala moite roditeli, a i sym pravila mn gluposti i znam kak e, nakazvat te, ne ti govorqt, nz si kvo i posle im minava za 3 dena. Taka 4e kaji im istinata idavai napred

  18. #18
    Не мисля че е добра идея да ги заплиташ в още повече лъжи.Наистина е най добре да им кажеш истината.Определено може да имаш наказание но то ще е докато им мине яда-споко.Или в краен случай докато направиш нещо което би ги зарадвало-хубава оценка или нещо подобно.

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    121
    falshifikacia na podpis

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си