.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Guest

    освобождаване от казарма?

    Здравейте,
    желая да разбера легалните начини за освобождаване от казарма > имам предвид какво по-точно трябва да му има на човек за да бъде освободен от казарма...чувал съм за диоптър, но не знам над колко диоптъра (и дали е задължително и на двете очи) и примерно за по-тежък стадии на синузит?!

    Благодаря ви за информацията;

  2. #2
    Guest
    Критериите са май диоптър, тегло, ориентация и т.н. ...

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Трябва да са поне 2 диоптера според мен.

  4. #4
    Guest
    @`Death`Whore` моля те не изказвай лично мнение, а се отнася и до другите - моля казвайте точни факти, за които сте сигурни!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Също и ако стъпалото е дюстабан

  6. #6
    Tova, koeto kaza Master_88 za diustabana e vqrno, sy6to taka, ako si daltonist. Moje i legalno da si plati6 3000 lv. i si out! Ako ima6 veneri4eska bolest sy6to.
    A ina4e eto ti o6te info...

    При обсъжданията на промените в Закона за наборната служба военните експерти ще предложат:

    - донаборници над 28 години, постъпването на наборна служба да става до 27 години
    - кръгли сираци или донаборници - глава на семейство с удостоверение от общината
    - донаборници с болести от новия разширен списък за освобождаване от казарма

    Разширеният списък ще бъде публикуван в "Държавен вестник" във вторник.
    Be happy,that's my secret

  7. #7
    Ходи питаи във военното окръжие кви са болестите с които могат да те отложат защото всяка година се менят. И после да кажеш на мен че и мен ме интересува хаха
    Иначе наи лесният начин е да караш алтернативна военна служба!

  8. #8
    Guest
    също ако си далтонист

  9. #9
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    ако пакета не е цял
    асматик
    нямаш начално образувание (4-ти клас)

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Един френд разправяше,че ако ти е ПРЪСНАТА халката те освобождават.
    Някакъв му разправял, как преди да отиде на комисия, ръгал няква краставица...баси идиотщината!?!


    Иначе за освобождаване, все си мисля, че някъде има списък със заболяванията и т.н.

  11. #11
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    ave kat si tolkos nejen da nemoje6 izdarji6 nqkolko meseca kazarma otidi da ti prusnat guza ot se*s i 6i ta osvobodqt ot kazarma
    ..impossible...
    ...is nothing...

  12. #12
    Моя брат не е ходил в казарма... а нищо му няма, вече стана на 31 тей, че не могат да го вземат вече.. Не знам точно как се отърва
    Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб!!

  13. #13
    Guest
    Иначе за освобождаване, все си мисля, че някъде има списък със заболяванията и т.н.
    може би точно това ми трябва...къде мога да го намеря?

  14. #14
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    При 3-ма братя...единия не влиза!!!

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Като гледам, няма да се стигне до истината!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от neMec`
    ave kat si tolkos nejen da nemoje6 izdarji6 nqkolko meseca kazarma otidi da ti prusnat guza ot se*s i 6i ta osvobodqt ot kazarma
    Въобще не става дума за нежност, а за загуба на време. От къв чеп ще си хабиш времето за неква казарма?? Какво ще научиш там? Отговорът е нищо.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Въобще не става дума за нежност, а за загуба на време. От къв чеп ще си хабиш времето за неква казарма?? Какво ще научиш там? Отговорът е нищо.
    И аз това се питам... по-добре веднага да запиша висше и да започна някаква работа, отколкото да служа на "държавата" ни.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  18. #18
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Въобще не става дума за нежност, а за загуба на време. От къв чеп ще си хабиш времето за неква казарма?? Какво ще научиш там? Отговорът е нищо.
    И аз това се питам... по-добре веднага да запиша висше и да започна някаква работа, отколкото да служа на "държавата" ни.
    Трудно, все пак могат да те съдят за това

    Цитирай Първоначално написано от lover4e
    Моя брат не е ходил в казарма... а нищо му няма, вече стана на 31 тей, че не могат да го вземат вече.. Не знам точно как се отърва
    Ако е учил висше и второ..нормално. Навършиш ли 30 минаваш метър. А вече е даже 25 години.
    Аз ако искам няма да ходя в казарма, но имам желание да вляза, но за жалост то до мен няма да се стигне

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    (:
    Мнения
    407
    az sum 4uvala i za nqkakfi alergii ako imash...

    daite po podrobno info 4e moq muj dogodina 6te vliza i mi e malko tarsene

    i ne6y bqh 4uvala 4e do 200 i nz si koq 6te q otmenqt...
    ne sum sigurna
    The pain is temporary!

  20. #20
    Guest
    Ебати мъжете.
    Страх ги девет месеца да се отдалечат от полата на мама. И после що нацията била едикаква си!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Genocide Lolita
    Ебати мъжете.
    Страх ги девет месеца да се отдалечат от полата на мама. И после що нацията била едикаква си!
    Бате, тъп си и тва е факт. Оди в казармата ако искаш, стани и войник, поне затуй ще ти стигне акъла.

  22. #22
    Освобождават те ако си дюстабан,луд,астматик или педераст...или с нек'ви други сериозни здравословни проблеми

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Ми един тука от квартала е учил до 4-ти клас и не мое да си върти изцяло ръката и не ма да го земат
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  24. #24
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Напълно съм съгласнач че тия 9 месеца са губене на време!Добре разбирам 3 месеца...4 наи-много...да идеш и да видиш кфо е.Пък на тези които има харесва да стават къдрови бе!!!

  25. #25
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от beB_
    az sum 4uvala i za nqkakfi alergii ako imash...

    daite po podrobno info 4e moq muj dogodina 6te vliza i mi e malko tarsene

    i ne6y bqh 4uvala 4e do 200 i nz si koq 6te q otmenqt...
    ne sum sigurna
    2008-2010 армията ни става професионална,т.е. казармата няма да е задължителна,пак ще я има ама няма да е задължителна!Ама до тогава има време...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си