.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    ДоТ
    Guest

    ФИТНЕС ВЪПРОС

    Искам да попитам няколко неща за плочките, демек коремните мускули:

    Как мога да направя така, че да са изпъкнали...не само подчертани? (Освен коремни преси- правя всеки ден но бих се радвал ако някой ми каже колко интензивно и по колко трябва да правя за по-бързи и добри резултати, какво друго може да се направи...)

    Трябва ли да ям нещо специално, за да постигна ефекта по-горе? (без химии, хапчета и т.н//)

    Последно...около пъпа имам малко натрупани мазнини.Въпреки това леко се подчертават и тези коремни мускули-при пъпа...та те проблем ли са?Както казах са много малко....ВИНАГИ ЛИ ЩЕ ГИ ИМАМ...МАКАР И МАЛКО...МОЖЕ ЛИ НАПЪЛНО ДА СЕ МАХНАТ...

    ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ И ЗА ПРОЧИТАНЕТО НА ВЪПРОСИТЕ!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    ако искаш наистина професионално мнение... http://www.bb-team.org/forum/index.php

  3. #3
    Guest
    koremnite muskuli samo s uprajneniq nqma da ti izpuknat, trqbva ti dieta(hranitelen rejim), ottam i rukata shte ti padne i si4ko ostanalo
    ti si reshavash...
    a i prez zimata taka stava(trupa se mazno), shtoto predimno horata si sedqt vkushti i ne si murdat zadnika mnoo za da izgorqt kaloriite, taka 4e trqbva da pravish kardio(da bqgash, da karash kolelo i t.n..)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си