.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Малко помощ от софиянци

    Така работата е следната. С класа ми(почти половината) мислим да отскочим за два дена до София,трябва да си намерим място да спим, но за съжаление това ни е малко трудно. Та молбата ми е ако знаете някой така по-евтиничък хотел в Сф-то да кажете, пък и някакви контакти с него да ми дадете много ще съм ви благодарна.

  2. #2
    otidete na hija na aleko 8lv e noshtuvkata
    we like it DARK&HARD

  3. #3
    ЕЕ къде ги набута хората. Еми зависи под евтин какво имаш предвид. Разтърси се в Google и там ще ти се появят доста хотели, гледате снимчици /на които не винаги може да им се вярва/ и си харесвате хотелче. Има доста прилични хотели в София и избора е голям така че успех с избирането и приятно прекарване

  4. #4
    -Ма-
    Guest
    На каква възраст сте. Може и да знам къде може да отседнете.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    аз съм от класа на SancheZzZz и по принцип мислим някъде в Дървеница....казаха че там имало по-евтини хотелчета пък и по-близо до Студентски град...ако имате някфо инфо за хотели там в дървеница.Хотелите да са някаде до 15лв.

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    какво стана не можахте ли да се сетите за хотелче в Дурвеница?

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Момичетата може да доидат при мен.Момчетата да го мислят.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Emi vij v www.Google.bg
    “Simplicity is Beauty and Beauty is simplicity, nothing more, nothing less.”


    -- http://www.youtube.com/watch?v=15uFb2wjxjg <3

  9. #9
    Аз търсих в Гугъл ама нещо не ме задоволи намереното, много малко инфо има

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    аз вече търсих в гоогле ама нищо не ми хареса и на мен..мн кофти.Ние ще ходим на 31 март дано да намерим нещо до тогава.ако намерите пишете плс!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sliven
    Мнения
    164
    значи няма никой от студентски град?разбрах че в 19бл имало стаи на хотелски начала само че незнам какви са цените

  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    86
    tq edna sofia...

  13. #13
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Ъмммм пробвайте в някой загинал хотел от соц. веремето...нещо от рода на Плиска или Родина...междо другото скоро се срути някфа носеща стена на ресторанта на Родина сигурно са се срутили и цените ако искате мисля че колкото и да е за 1-2 дни няма да ви излезе скъпо...ъм не знам пробвайте на услуги да питате за телефоните на тея хотели и си питайте няма да ви изядът :Р ще са любезни щото никой не ходи там ))) И приятно изкарване в София Кат Пловдив ма с трамвай и метро и си говорим на копеле
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си