.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: fitnes

  1. #1
    Playboy_92
    Guest

    fitnes

    iskam da popitam.az sam na 13 godini i trqbva li neshto da vzemam za muskluna masa ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Струва ми се че ти е малко рано

  3. #3
    Guest
    Ха ха ха! Хората почват да взимат добавки поне след 16 годишна възраст! Преди това е опасно! Изкарай си пубертета и след това чак!

  4. #4

    Re: fitnes

    Цитирай Първоначално написано от Playboy_92
    iskam da popitam.az sam na 13 godini i trqbva li neshto da vzemam za muskluna masa ?
    По принцип недей да взимаш, освен ако не се занимаваш активно с вдигане на тежести.
    Ако толкова искаш маса - дигай леки гирички с много повторения и всичко ще си дойде по реда.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: fitnes

    Цитирай Първоначално написано от Playboy_92
    iskam da popitam.az sam na 13 godini i trqbva li neshto da vzemam za muskluna masa ?
    Мисля, че е още рано.
    За това какви добавки да използваш и т.н. е най-добре да се консултираш с фитнес инструктор.
    Успех.

  6. #6
    Guest
    Най-лесно е да се критикува или пък да се казва примерно: ”А, мани го тоя! Тоя е Анаболен”. Да, ето аз мога да ви кажа за мене - от 19 години взимам и, ако някой трябва да е умрял това сигурно съм аз примерно. Тъй че споко пий си.

  7. #7
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Както каза p4elata_brumze говори с инструктор.Моето мнение е,че не е проблем да взимаш протеини например.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  8. #8
    Махай се от фитнеса бе момче. Организма ти още се развива. За сега яж по-вече и ходи да спортуваш нещо други, след 2 - 3 години ще е по-добре да ходиш на фитнес

  9. #9
    na taq v1zrast e nai-lesno da naddade6 s fitnes i qdene. az na 13 za p1rvi p1t po4nah fitnes4e i stanah bi4e za 1 mesec. dobre 4e se otkazah navreme...momi4e s1m...
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    fitnes nai-rano spored men e ot 14 godini nagore dobre da se zapo4va i za 2-3 godini s dobro hapvane i redovna i pravilna trenirovka si4ko 6te si doide na mqsto i 6te po4na6 da prili4a6 na marihuankata ;}

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    903
    Ако искаш ми пиши ЛС, ще ти обясня
    The perfect blossom is a rare thing. You can spend your whole life looking for one, and it would not be a wasted life

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Oh.....za kvo ti e we, puber?! Na 13? Zna4i si sedmi klas - ne misli6 li, 4e izpitite, koito ti predstoqt sa po-vajni ot tova dali razgonenite kurveta 6e te haresvat?! Q se osyznai...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    13...stani na 15 i trugni na fitnes i togava pitai kakvo da vzima6

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си