.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493

    Promqna v bulgarite v chujbina

    Imate li blizki pozntai, priqteli, ili rodnini, koito jiveqt izvyn Bulgaria? Zabelqzvate li v tqh da ima nqkakva promqna v nachina na mislene, povedenie i otnoshenie? Kak sa se promenili? Kym po-losho ili po-dobro? Drazni li vi tova?

  2. #2
    ^Vikenceto
    Guest
    zdravei.az imam rodnina v chujbina i to moje bi nai-obichniq mi chovek.kolkoto za promqnata-ima q, prosto nqma nachin da ne se promeni chovek.tva ne me drazni,po-skoro mi stava muchno ama nqma kak kato jiveem v darjava kato nashata...

  3. #3
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Ми мисля че се познавам и мога да кажа 2-3 думи за себе си. Промяна в мене има да то няма как просто Мисля че ако човека е бил акан в България в чужбина става още по-акан един сорт по-силно изразяване на черти и характер. Има някфи дето кат излезнат и се надуват до небето..тфа си е чиста проба комплексарство таено с години, а излизането в чужбина чуден повод да го изкараш Не се чувсвам по-малко българин не се чувсвам по-различен не претендирам за титла....просто като наблюдаваш нещата отстрани е мааалко по различно ) И все пак мисля че съм запазил пропорциите и сичко си е ок Аз съм си просто българин в чужбина, което дори е моментно не за постоянно по мой надежди [-o<
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Imam mn rodnini izvun BG i pri tqh ne6tata sedqt to4no po tozi na4in...

    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Има някфи дето кат излезнат и се надуват до небето..тфа си е чиста проба комплексарство таено с години, а излизането в чужбина чуден повод да го изкараш [-o<


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    ...Има някфи дето кат излезнат и се надуват до небето..тфа си е чиста проба комплексарство таено с години, а излизането в чужбина чуден повод да го изкараш ... [-o<
    Имам познати, при които се случи точно това!

  6. #6

    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Под морето, над небето
    Мнения
    49
    Имам супер много познати извън Бг, защото лично аз съм била извън нея да, хората наистина се променят, някои към добро други към лошо...докато не бях в бг се запознах само с Българи всичките ми приятели, и родителите ни се събираха, празнувахме заедно беше невероятно...Говорехме си за България и за живота тука..и разбрах че желанието да се върнеш ставаше все по-голямо!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    brat mi e v USA... promqnata se sastoi v tova 4e po4va da izbo4va ot ba4kane i u4ene. predi vreme dori me pita kolko e maximuma to4ki na SAT!!! fakt, s koito bi trqbvalo da e dosta zapoznat

  8. #8
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    Ами имам близки в чужбина.Леля,вуйчо и най-най-най любимата ми братовчедка,която ми е като сестра са в Италия от миналото лято. Не забелязвам промяна в мисленето,поведението им.същите са си.страшно много ми липсват и много се радвам,че след 2 дни заминавам да ги видя.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  9. #9
    Guest
    imam rodnina v UK - maika mi zabeliazvam edna omraza kam Bulgarskite institucii - govoria za predishnata i rabota v Agenciata po zaetosta i zapochva da se poiaviavat u neia angliiski cherti v haraktera, koeto e SUPER! \/

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    imam rodnina v UK - maika mi zabeliazvam edna omraza kam Bulgarskite institucii - govoria za predishnata i rabota v Agenciata po zaetosta i zapochva da se poiaviavat u neia angliiski cherti v haraktera, koeto e SUPER! \/
    И какво му е суперското? Ти изобщо знаеш ли какви черти имат англичаните?

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    brat mi e v USA... promqnata se sastoi v tova 4e po4va da izbo4va ot ba4kane i u4ene. predi vreme dori me pita kolko e maximuma to4ki na SAT!!! fakt, s koito bi trqbvalo da e dosta zapoznat
    Mnogo pravilno si go pretzenil...Ot opit sydq, che sigurno veche e vkliuchil na avtopilot...

    A go
    imam rodnina v UK - maika mi zabeliazvam edna omraza kam Bulgarskite institucii - govoria za predishnata i rabota v Agenciata po zaetosta i zapochva da se poiaviavat u neia angliiski cherti v haraktera, koeto e SUPER!
    Za Angliq ne znam, no naistina kakvo mu se superskoto??? Kaji kakvi sa angliiskite cherti?

  12. #12

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    na lunata....
    Мнения
    51
    Да бе да "нямааааа" аз съм от 2 години в Англия и знам сама по себе си как се променяме....Малко или много свикваш със начина на живот и мисленето на хората с които си.... Аз се промених както към добро така и към лошо В някой неща се усещам как не съм права и как това един българин няма да го направи но пък от друга зная че не трябва да се съобразявам с хората и мога да си изкажа моето мнение.... \/ Но странното на българите е че не си помагат когато са извън родината си [-o< супер тъпо ама го правят Незная поне тук в Лондон е така....

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от obicham_pateto
    Да бе да "нямааааа" аз съм от 2 години в Англия и знам сама по себе си как се променяме....Малко или много свикваш със начина на живот и мисленето на хората с които си.... Аз се промених както към добро така и към лошо В някой неща се усещам как не съм права и как това един българин няма да го направи но пък от друга зная че не трябва да се съобразявам с хората и мога да си изкажа моето мнение.... \/ Но странното на българите е че не си помагат когато са извън родината си [-o< супер тъпо ама го правят Незная поне тук в Лондон е така....
    За съжаление е така. Казвам го от опит, но не ми се разправя. Просотн е мога да разбера, защо само гледат да прецакат някой, поддържат контакт с него, само ако имат изгода, поне в повечето случаи е така...

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Цитирай Първоначално написано от obicham_pateto
    Да бе да "нямааааа" аз съм от 2 години в Англия и знам сама по себе си как се променяме....Малко или много свикваш със начина на живот и мисленето на хората с които си.... Аз се промених както към добро така и към лошо В някой неща се усещам как не съм права и как това един българин няма да го направи но пък от друга зная че не трябва да се съобразявам с хората и мога да си изкажа моето мнение.... \/ Но странното на българите е че не си помагат когато са извън родината си [-o< супер тъпо ама го правят Незная поне тук в Лондон е така....
    Ne samo v Angliq e taka. Navsqkyde kydeto ima bylgari e taka. Az obache se chudq edno: vsichki razravqme kolko ni pretzakvat i kak bylgarite se predavame edin drug, obache i nie sme bulgari i nie sigurno sme go pravili na drugi, syznatelno ili ne, i koi znae dali i za nas, kato individi, se kava syshtoto? No vseki edin ot nas si misli, che samo toi ili tq ne e takyv ili takava. Neshto kutza v tzqlata situatziq, ne mislite li?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    стаат хора...

  16. #16
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Ми мисля че се познавам и мога да кажа 2-3 думи за себе си. Промяна в мене има да то няма как просто Мисля че ако човека е бил акан в България в чужбина става още по-акан един сорт по-силно изразяване на черти и характер. Има някфи дето кат излезнат и се надуват до небето..тфа си е чиста проба комплексарство таено с години, а излизането в чужбина чуден повод да го изкараш Не се чувсвам по-малко българин не се чувсвам по-различен не претендирам за титла....просто като наблюдаваш нещата отстрани е мааалко по различно ) И все пак мисля че съм запазил пропорциите и сичко си е ок Аз съм си просто българин в чужбина, което дори е моментно не за постоянно по мой надежди [-o<
    Кажи им го бро! И аз бях там, и аз видях, и кво? Ами нищо, само
    пораснах, което не ме радва, отделен въпрос е дали е похвално, но не пораснах много де Няма как обсотятелствта да не те променят, но ако си истински, ако си себе си, промяната не би могла да е коренна, така мисля. Иначе, да, българите в чужбина не си помагат, общуват по между си, само ако имат изгода от това, което ме навежда на мисълта, не са ли тези емогранти, нещо като утайката на обществото.

    Give me your best shot motherfucker!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Ne moga da povqrvam kakvo stana predi nqkolko dni. Az mai oshte ne moga da go osyznaq.
    Bqhme s priqteli, ne samo bulgari, v edno zavedenie. Po edno vreme do men doide i sedna edno momche. Zaprikazva me i ot vsqkyde si licheshe, che me svalq. V sekundata, v koqto stana vypros, che sym ot Bulgaria, toi zagovori na bulgarski, kaza "UJAS!", obidi i men posle, i stana i si trygna. Ei taka...zashtoto sym bulgarka.
    Bqh izumena i oshte sym kato che li. 5 min ne mojeh duma da obelq. Ne moga da povqrvam kak nqkoi hora se promenqt. A ako vinagi e bil takyv - mnogo jalko za nego.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си