.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Кожата...

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    108

    Кожата...

    Имам проблем с кожата на лицето... Винаги и особено, когато изляза от банята кожата на лицето ми започва да се бели много гадно... Прекалено е суха Пробвах с 1-2 вида кремове, но те не го лекуват а просто го премахват, до след 1-2 дена И на всичкото отгоре се образуват едни такива... не знам... кожата ми се бели и с 2 думи долният пласт кожа се покрива с вече сухата кожа, която е като... бели прашинки, които не могат да се махнат всичките... Много е гадно, особено когато забравя да си сложа някакъв крем и... много гадно... Ако може някой да ми препоръча крем... Или поне да ми каже какъв витамин ми липсва...

    П.С.:това нещо се наблюдава само по кожата на лицето...

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    119
    I na men gore dolu taka se polu4ava .tova e ot sezona i ot vodata i sapuna koito izsu6avat kojata dopulnitelno.Sled vsqka banq maji liceto si obilno sus silno omaznqva6t medicinski krem .Az se maja s takuv i ima suvsem razli4en efekt otkolkoto obiknovenite kremove za suha koja

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    108
    Но при мен не зависи от сезона... Логично би трябвало зимата да се изсушава кожата, но не е така... При мен е... постоянно, само лятото се оправя, понеже е горещо и кожата ми се омазнява лесно... но пак е гадно...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Според мен лечението на твоя пробем е индивидуално за всеки човек защото всеки има различа кожа. Най-добре посети дерматолог за да ти предпише най-добрите медикаменти за твоя случай

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    108
    Хм.. а някакви имена поне можете ли да ми кажете на кремове... Сигурно на всички с такъв проблем им липсва някакъв витамин, та... какъв крем(име) да ползвам, че да си го набавя тоя витамин?

  6. #6
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    vzemi si nqkoi ovlajnqva6t krem..ili nqkoi krem s aloe i si slagai po 3-4 pyti na den (ili vinagi kogato useti6,4e e suha)....ili pyk naistina itidi na dermatolog
    get off.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Az bih probvala da ne si byrsha liceto skyrpa sled kato izlqza ot banqta. Tova izsushava mnogo kojata i zatova stava takava vse edno se puka. Ako tolkova iskash da q izbyrshesh vednaga, syvsem leko s havliena kyrpa si dokosvai liceto, ne tyrkai...vse edno topvash neshto....Ot tova e, a ne ot razni kremove i tem podobni. Oshte poveche, che sega e zima i kojata e po-uqzvima.

  8. #8
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    e 4e mn qsno,4e kato si byr6i liceto ne trqbva da natiska kato nenormalen tova dori i horata ,koito ne sa s nqkakva problemna koja ne go pravqt...ne e hubavo da ostavq6 kojata na liceto si da syhne sama...osobeno pyk zimata!
    get off.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    108
    Благодаря много! Ще потърся утре или поне в най-скоро време Ако няма ефект ще отида на дерматолог наистина...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си