.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: Sduhanite hora

  1. #1
    Guest

    Sduhanite hora

    ponasqte li gi? kak se spravqte s tqh ? kak moje da se oprai6 lesno i efektivno, ako si sduhan ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    ми говорим си или просто си мълчим. намирам общи теми за разговор. винаги има такива.


  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Prosto razgowarqjte. A промяната няма да стане лесно

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Не обичам сдухани, хора, но обикновенно ми става жал за тях и си говориме и се опитвам да ги измъкна от сдуха, ама рядко става....
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    Nqmam ni6to protiv tqh.No nali se se6tate 4e vinagi ima
    pri4ina 4ovek da e sduhan prosto za da pomogne6 trqbva da razbere6 kakva e pri4inata.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Зависи дали сдухването им е моментно или по принцип са си сдухани но по принцип намирам общи теми. Но контакта с такива хора не е много лесен

  7. #7
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    е,чак пък постоянно сдухани?има ли такива хора?
    има моменти в които всички сме сдухани,ама това си е просто за кратко...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  8. #8
    е,всеки е изпадал в такива моменти,но си признавам,че се изнервям когато общувам със "сдухан" човек....особено когато съм в добро настроение и някой да е клюмнал пред мен.. понякога се опитвам да го заговоря,малко да му приповдигна настроението,но гледам да бягам далеч,като видя,че няма резултат,че.....бе дразня се...

  9. #9
    сдухани какво ще рече?
    Fuck is good,fuck is funny,a lot of people fuck for money .If you think the fuck is funny,fuck yourself and save your money.

  10. #10
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Не се наемам да давам определения на човек, като 'сдухан'. Това, че не говори много, не го определя като такъв. И аз понякога в дадена компания не съм говорил много и ме заклеймяват 'що си се сдухал бе?'.. а това е глупост, да не говориш не означава, че си нещо по-малко от другите, а често си има и обяснима причина.

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    MaiNa ToWn :)
    Мнения
    27
    Наистина е малко сложно общуването с някой,който не е на кеф,но пък в повечето случаи тези хора просто имат нужда да си изкажат мъката на някого.Не се правя постоянно на Майка Тереза,но съм доволна всеки път,когато успявам да накарам някого да се почувства по-добре.
    ~ * ~ LovE 0nLy ToShi ~ * ~

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Понасям ги.
    Еми, опитвам се да намеря общи теми за разговор, каквито в 99% от случаите има. \/
    Как може човек да се оправи ако е ...?- запознаване с нови хора, яко лаф всеки ден и т.н.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Зависи за какви сдухани хора говориш - постоянно или моментно ? Иначе за всичко си има оправия ! Просто гледаш да си до тях , да си лафите и т.н.
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  14. #14
    Guest
    е, ако е моментно, ще го развеселя 100%
    ако си е по принцип сдухан т.е. задръстен,
    ще си говорим за времето или за филми по ТВ,
    след което ще се направя, че някой ми звъни
    по телефона и ще изчезна безследно

  15. #15
    Просто ги игнорирам. Навсякъде се появиха некви темерути, то от тия компютри няма оправия.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Не се наемам да давам определения на човек, като 'сдухан'. Това, че не говори много, не го определя като такъв. И аз понякога в дадена компания не съм говорил много и ме заклеймяват 'що си се сдухал бе?'.. а това е глупост, да не говориш не означава, че си нещо по-малко от другите, а често си има и обяснима причина.
    Често, но не винаги. Може просто да си мълчалив.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  17. #17
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    какво значи сдухан човек? такъв, който не говори на 'маа' и 'бее' ли? или такъв, който просто си мълчи..?
    айде кажете ми как определяте, че един човек е сдухан и задръстен!?!
    алелуя.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Ема то на всеки му се случва намоменти да е сдухан...като мене в подлесно време Ама приятелите ми все още ме търпят хаха Абе според мене ,когато човек е в такова състояние трябва или д опиташ да поговориш с него ии да го остайш да обмисли всичко и см д се измъкне от тва положение

  19. #19
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    "Сдухан" последно кво значи- отчаян,не в настроение, или забит??? У наше село не се използва това лафче... Аз го разбирам като човек дето не е на кеф- смарангясан В такъв случай- няма какво да се "оправяш" с такъв човек, след два-три дена му минава... Ако пък работата е много зле, се опитвам да разведрявам обстановката, ръсейки простотии, които знам, че ще са му забавни...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Beyond the limits
    Мнения
    319
    Нервират ме. Аз съм весел човек и мразя кат някой ми се прави на много нещастен, или че светът ще се свърши. Най "обичам" кат почне да ми се разправя за едо рязане на вени и хвърляне от 10ти етаж. Иначе гледам да си намерим неква тема за разговор, че да се развесели малко тоя човек.

    Живей си живота .


    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!

  21. #21
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от M@Dn3Ss
    Нервират ме. Аз съм весел човек и мразя кат някой ми се прави на много нещастен, или че светът ще се свърши. Най "обичам" кат почне да ми се разправя за едо рязане на вени и хвърляне от 10ти етаж. Иначе гледам да си намерим неква тема за разговор, че да се развесели малко тоя човек.

    Живей си живота .
    Сдуханите хора си имат причина да са такива, и повярвайте(поне при мен), ако ми е сдухано настроението, то не искам никой, ама абсолютно никой да е покрай мен. Никога няма да говоря на някой за рязане на вени или хвърляне от незнам си кой етаж, защото тия дето говорят - нищо не правят. Ако наистина ми е толкова сдухано и ми стиска - ще отида и ще го направя. После да се мъчат да ми разгадават мотивите - било ми е сдухано и не ме е интересувало за нищо. Така че хората с лошо настроение могат само и единствено сами да помогнат на себе си. Останалите хора покрай тях нямат почти никаква роля(отново пояснявам - при мен е така и при огромна част от познатите ми)
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  22. #22
    Sdyhanite hora nikoi ne gi ponasq spored men.Az sa6to se sdyhvam i,za da se opravq sly6am hybava myzika,tova mi deistva mnogo dobre-za vas neznam

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Da si sduhan e momentno sustoqnie, pone pri men. Ili ne tochno sduhan, a nerazgovorliv Vseki si ima takiva dni. A kakvo pomaga- muzika i priqtelska ruka podadena v tozi mig

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си