.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    КАКВО ПРАВИТЕ, КОГАТО...

    ...сте супер нервиран/а?

    Изкарвате ли си всичко на някой...или на нещо ?


  2. #2
    Фен Аватара на neMec`
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    ..In..The..EvEnT..OF..My..DeMisEe..
    Мнения
    282
    puskam si 2pac ili Lil Wayne ili izob6to nqkuv rap i po4vam da si praq seriiki v stenata
    ..impossible...
    ...is nothing...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    dosta otnositelno e ... koi me e nerviral ... kade me e nerviral ... predi tva dali mi e bili nervno ... slu4valo mi se e da se sbluskam s kolegi v rabotata otnosno nqkva tema zasqga6ta rabotata ... stane li duma za rabota kusam glaviako e za ne6to drugo ne sum tolkos mnogo no edin put se skarah s edno momi4e s koeto izlizah i mnogo bqh se qdosal i iskrivih leko spirkata na 72 dokato 4akah avtobusa q zaritah i zabluskah sled tva na pribirane otkurtih vratata na vhoda mi ...ima edna izbu6ena spirka v ov4a kupel ... as minah ot tam 1 den kogat bqh qdosan.... abe dosta e otnositelno no kat se qdosvam nai dobre da nqma hora okolo mene 6toto moje da ima jertvi....

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Мииии....слушам музика или отивам да си купя нещо хахаха
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nqkade si
    Мнения
    151
    Zapo4vam da kre6tq(nesaznatelno)na 4oveka,koito me e nerviral

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    ми пускам си нещо нечовешки диво и ако някой ме закачи въобще не се сдържам да се развикам...Иначе най-мноо си патят ръцете ми като реша да строша нещо

  7. #7
    ami dvete ne6ta, koito mi deistavat nai-uspokoqva6to sa marihuanata i/ili edin duuuuuluug dush

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    не.


  9. #9
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    най-лошото е,че си го изкарвам на някого(който е най-близо до мен )... затова е по-добре да няма никой около мен тогава...ако има,толкова по-зле за него!трябва да мълчи,да не ме изнервя допълнително и да не ме закача даже с пръст!май е по-добре да няма никой около мен! също слушам успокояваща музика...хубавото тук е,че не чупя нищо...нямам този навик...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  10. #10
    ми... тъпо, ама рева...
    I see people walking down the street
    They walk the endless mile

    Working for that perfect life of style
    But I’m lookin’ for a better way

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Слушам музика и чакам да ми мине. Не си го изкарвам на никой но е възможно да съм малко нервен

  12. #12
    ima dva varianta
    ili si puskam muzika i si palia cigara
    ili zapo4vam da hrania ikao si4ki,okolo men...ama tfa e riadko i triabva da sum adski nervirana
    we like it DARK&HARD

  13. #13
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Еми обикновенно си го изкарвам на някой , или пък почвам да рева от нерви
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  14. #14
    Изкарвам колата на пистата и си го изкарвам на нея. Ма дееба и здравата кочина, не ще да се предава пред тежкия ми крак.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от AbsentMinded
    ми... тъпо, ама рева...
    i az pravq taka
    BOG e LiUbOv !!!

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    mi ako sum adski vbesena purvo po4vam da kre6ta na nqkoi,sled tova da tro6a predmeti i nakraq kato ostana bez sili po4vam da reva...
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    *ба ли му майката
    Мнения
    220
    Mi, i az kato korn___,to si zavisi ot kvo sum nerviran. No nai-4esto kazvam na na6te (ako sum si v nas) 4e otivam na vun malko da se porazxodq i pu6a kato DIV i sled tova kato se pribera si puskam nqkva muzika, bez zna4enie kakva, no muzika koqto xaresvam razbira se.

    P.S. Za6to si go izkarvate na koito i da bilo va6 poznat??? za6to ne napravite taka http://e-bane.net/modules.php?name=N...ticle&sid=1715

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от *-*Krisito*-*
    Еми обикновенно си го изкарвам на някой , или пък почвам да рева от нерви
    Да!Същото!
    Can you remember remember my name
    As I flow through your life
    A thousand oceans I have flown
    And cold spirits of ice
    All my life
    I am the echo of your past

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Purvo po4vam da kre6tq. Tva e momemntut, v koyto vsi4ki drugi mul4at. Sled tva po4vam da treskam vrati, da hvurlqm vsi4ko, koeto mi popadne v rucete, da udrqm po stenite (dam, tova boli), no ot kakto imame izolaciq, az biq po stenite i ostavqm dupki, no 4astta s bolkata lipsva. Na vsi4kite mi steni ima sledi ot umruci. Udrqm si krakata gore s umruci mn kato se qdosam i ve4no imam sinki. Zna, 4e tva e tupo (: Zaduljitelno palq cigara! Tva pomaga mn. I razbira se sled vsi4ko ta, sled izpotro6enite ve6ti i skusanite nervi se razplakva.


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    119
    ehee po spokoino be...
    Az nai mnogo da si go izkaram na nqkoi koito ne go zaslujava,oba4e posle 6te mi stane gadno ot tova

  21. #21
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Тука май има много истерични хора Sinister_Doll си чупи краката и ръцете по стените у тях, korn___ чупи спирки... Кво ви става бе хора..нямате ли сестра или брат да си го изкарате на тях... аз така правя, понякога даже я съжалявам мойта сестричка
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Цитирай Първоначално написано от In4iTu_
    Тука май има много истерични хора Sinister_Doll си чупи краката и ръцете по стените у тях, korn___ чупи спирки... Кво ви става бе хора..нямате ли сестра или брат да си го изкарате на тях... аз така правя, понякога даже я съжалявам мойта сестричка
    Spokoyno, az interesnata 4ast sum si q zapazila za sebe si.

    Osven tva ne si 4upq krakata, a kogato iskam da udarq ne6to i krakut mi e nay- blizo si ostavqm nqkoq i dr sinka.


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  23. #23
    ами аз доста голяма част от нервите си поемам вътре в себе си...което си е доста вредно просто трябва да се изкарат тия нерви вън...но не го правя изцяло защото ако си изкарам всичко леле ще обърна къщата най-меко казано... с много лабилна психика съм..ужас..няма ден,в който нещо да не ме изнерви..крещя,говоря на висок тон..скубя си косата понякога обикалям в кръг..мъча се да запазя поне малко разум и да не чупя нищо..и в резултат на всичко това поемам останалата отрицателна енергия в себе си,след което ме заболява главата от всичкото това напрежение,почервенявам леко чакам да ми мине като си пусна някоя яка песен с яките крясъци и почвам да пригласям като си издера гърлото изпадам в депресия и си пускам нещо по-бавно и по-тъжно,за да ми задълбочи депресията до такава степен,че да ми се дореве..после се почва яко рев и така се отървавам от насъбралото се напрежение! не ви препоръчвам да минавате през всичките тези фази!

  24. #24

    Re: КАКВО ПРАВИТЕ, КОГАТО...

    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    ...сте супер нервиран/а?

    Изкарвате ли си всичко на някой...или на нещо ?

    otka4am togava. iskarvam si go na si4ki i na si4ko kadeto mi zastane na pytq . ne e mn pravilno ma ko da se pravi

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    ами когато съм много изнервена обикновено сядам и започвам сам да си се успокоявам или почвам да нервнича и малкУ да се сопкам на хората ама рядко се случва
    "Целувка за лека нощ"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си