.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    желая_анонимност
    Guest

    малки бели пъпчици по целия пенис

    Здравейте. Досега съм нямал полов контакт, на 13 съм и имам малки бели пъпчици по пениса Не ме болят, не отделят секрет но като чили стават все повече малко по малко.

    Какво е това, опасно ли е?

    Страхувам се че може да ми стане голям комплекс

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2

    Re: малки бели пъпчици по целия пенис

    Цитирай Първоначално написано от желая_анонимност
    Здравейте. Досега съм нямал полов контакт, на 13 съм и имам малки бели пъпчици по пениса Не ме болят, не отделят секрет но като чили стават все повече малко по малко.

    Какво е това, опасно ли е?

    Страхувам се че може да ми стане голям комплекс
    4e za tui treve da hodish na bolnicata ! ! ! tuk nikoi ne moje da te pregleda za tfa pri 4i4o doktor

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    nqkade si
    Мнения
    151
    Taka e-trqbva da ide6 na lekar!Moje da ne e ni6to seriozno,no vse pak ne riskuvai!

  4. #4
    същия
    Guest
    проблема е че не мога да ида при лекар
    немога да кажа и на наще

    мога да дам по-близки снимки на тези точки
    подкожни са, имам ги от доста време повече от 2 години и съм нямал никакви проблеми с тях. просто исках да знам какво е. нямам нищо по главичката. надолу по към топките има нещо като малко пръстенче от такива точки. възможно е и да са някакви масни образувания за да не ми правят толкова време проблеми. подържам добра лична хигиена

    питам за да знам дали някой е имал същия проблем

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от същия
    проблема е че не мога да ида при лекар
    немога да кажа и на наще

    мога да дам по-близки снимки на тези точки
    подкожни са, имам ги от доста време повече от 2 години и съм нямал никакви проблеми с тях. просто исках да знам какво е. нямам нищо по главичката. надолу по към топките има нещо като малко пръстенче от такива точки. възможно е и да са някакви масни образувания за да не ми правят толкова време проблеми. подържам добра лична хигиена

    питам за да знам дали някой е имал същия проблем
    Не е венерическа болест. В това съм убеден, образуванията обаче може да са най-обикновени кожни недостатъци, каквито всики човек има. Все пак е нужна снимка, така не мога да ти кажа точно.

  6. #6
    pi4
    Guest
    Ае вии сте големи шматки тука е
    ми мнооо ясно че ше имаш такиа раоти ве тва си е нормално, ако нямаш косми скоро ше почнат да ти растат,затва ти е така кожата спокоино е
    еееее голяма раота голяма паника голяо нещо
    щом работи и няма проблеми начи сичко е наред...
    аиде сас здраве

  7. #7
    същия
    Guest
    Иам си косми ма са надолу. Снимка утре. Тенс на всички до тук. Аз съм сигурен че не е нещо сериозно ама да попитам да знам точно

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Пич определено напразно се плашиш. Има около 100 такива теми във форума - прочети малко или ми пиши ЛС за да ти обясня за какво иде реч.
    Нека не отваряме теми които са толкова толкова изтъркани!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  9. #9
    същия
    Guest
    здрасти. еми четох ама все под главичката лала. тука е по целия пенис като надолу са повече. и аз си мисля че няма старх, ама може някой да се е управил или да знае точно какво е. и ако се стигне до полов акт какво ще кажа на пратнюорката си ?

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Никой не се е "оправил" от това поне до към 18 г. но пък от друга страна никога не може да се определи конкретен проблем просто ей така през интернет, без да е на лице поне снимков материал, въпреки, че и това е смешно.... Не сме достигнали съвършенството да диагностицираме и лекуваме през интернет. От тук може да се получи само насочваща консултация в повечето случаи.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  11. #11
    същия
    Guest
    ok. thanks. по късно сигурно ще сложа снимки.

  12. #12
    dest
    Guest
    abe i az predi imah.. ama veche nqmam
    spoko nema ti nishto

  13. #13
    Guest
    Ne se pritesnqvai iaz imam na 19 godini sam i po4vat da mi namalqvat tova sa nqkakvi podkojni masni obrazovaniq.

  14. #14
    анонимкоІІІ
    Guest


    такива ли са?

  15. #15
    Guest
    Abe az sum po4ti na 18 godini i imam takiva su6tite obrazuvaniq po celiq penis i daje po topkite ot sumasi vreme... godini... daje ne pomnq koga sa se poqvili. Skoro me operiraha ot herniq, predi operaciqta me preglejdaha urolog i hirurg i az taka mejdu drugoto gi pitah za tiq pup4ici dali mogat d ami kajat ne6to i te vikat da ne sa 6a6kam, bilo normalno i nqkvi takia raoti.... ama sa 4uda dali da hoda i na dermatolog za vseki slu4ai

  16. #16
    glory_
    Guest
    mislq, 4e znam kakvo e, no tazi snimka ne e mnogo dobra. Snimai celiq, za da vidim kolko sa!

  17. #17
    nonamenoface
    Guest

    Grrr

    ae kajete mu na 4oveka 4e i az sym se paniral za tfa

  18. #18
    Friend
    Guest
    brat nqma da se spi4a6 az imam sa6tite ei takiva gluposti po celiq penis super mn me draznqt dori hodih na lekar i takiva gluposti mazah se s nqkvi laina i v momenta pak se maja no za sega ni6to problema mi e ot okolo 3 meseca ili pone togava go zabelqzah ne se pla6i ne e opasno lekarite otna4alo kato im go pokazah i mi kazaha 4e mu nqma ni6to 4ak posle mi vika " aa tva li be ..." taka 4e ne se korai zaribqvai kakite i da ne ti puka )

  19. #19
    Guest
    Офф,аз съм на 18 и имам такива от 4-5 години...Тва е,щото са запушени некви мастни жлези!Нема да се плашиш,бил съм и на лекар,и на военна са ме гледали...Мен ми предписваха лоринден С(щото аз исках не щото е наложително),ама като видех кви странични ефекти има и се отказах..Май с времето се махат,ама и да не се кво ти пука...

  20. #20
    nonamenoface
    Guest

    Grr

    kakvi stranichni efekti ima we ??!?! a i pri kaf lekar si hodil

  21. #21
    здрастиии

  22. #22
    Ей и аз имам същите. много ми е неприятно и се притеснявам дали някое момиче няма да се отврати от мен или да помисли че съм болен. Предполагам, че ако не го види, то ще го усети когато ми прави сви^ка. Така ли е според вас.

    Как се маха тая гадост, искам хубава кожа на пениса си

  23. #23
    Абсолютно безвредни са!!! - Това са мастни наслоявания - които просто не трябва да пипаш - аз ги имам откакто се помня ...
    Просто не ги пипай - тези пъпчици се срещат при около 40 % от мъжете въобще... Така че споко - не се коси - не ходи на лекар - бий си чекий и тфа е..

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от probaproba123
    Ей и аз имам същите. много ми е неприятно и се притеснявам дали някое момиче няма да се отврати от мен или да помисли че съм болен. Предполагам, че ако не го види, то ще го усети когато ми прави сви^ка. Така ли е според вас.

    Как се маха тая гадост, искам хубава кожа на пениса си

    Тези пъпчици на главичката ли са ти ?
    За тези малки бели които ние говорим - те са по надоло от главичката - и най-често от долната част на пениса - Мацката няма да може да разбере - защото при свирката няма да облизва целия пенис Я...

    И да усети нещо - да не мислиш че ще спре за да види какво е ...

  25. #25
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Белите пъпчици по коронката на пениса представляват мастни образувания, които се срещат при всеки 3-4 мъж. Наричат се Pearly Penile Papyles. С това име може да намерите снимков материал в www.google.com

    Пъпчиците, които се намират по дължината (тялото) на пениса, се наричат Fordyce Spots.

    Както едните, така и другите са напълно безопасни.

    Живейте си живота нормално!
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си