.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    117

    Тъпите ми роднини

    Мразя тъпите си роднини! Значи когато братовчетка ми дойде у нас на гости,брат ми не пропуска удобен случай да се подиграе с мен и да ме обиди, изтъквайки "перфектния" външен вид на братовчетка ми, от което тя изпада във възторг естествено и се включва в обидите му (макар че аз съм 100 класи над нея). Когато чичо ми и леля ми дойдат у нас не спират да хвалят "страхотния ми брат" като междувременно ми натякват колко съм тъпа и нещастна макар че уча и говоря свободно( не перфектно естествено де) два езика,а брат ми работи в Nestle.Отделно баба ми и дядо ми са решили да завещаят всичко на братовчедите ми и на брат ми,абе изобщо аз съм черната овца в това семейство,въпреки че съм най-малка и не съм им направила нищо лошо за да го заслужа
    Слушай ме любов,всичко ми вземи,искам една услуга.Искам цял живот,мен да вижда,мен във всяка друга!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Много кофти ситуация. На колко си?

  3. #3
    Повече от фен Аватара на aLakaZam
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    366
    Роднините ти не са в ред. Зарежи. Времето ще покаже, че си с няколко класи над братовчедка ти и брат ти. Тогава ще останат с пръст в устата.

  4. #4
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    боже... какви роднини
    ама тегли им майната ,бе
    тези ... "хора" не заслужават да си тровиш нервите заради тях...
    поне майка ти и баща ти как се отнасят с теб?
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Какво да се прави?!?
    Случила си на кофти роднини.
    Теглиш им една майна и това е!
    Не се ядосвай повече.
    Успех.

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Какво да се прави?!?
    Случила си на кофти роднини.
    Теглиш им една майна и това е!
    Не се ядкосвай повече.
    Успех.
    =D> =D> =D>

  7. #7

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    НяКъдЕ По ПъТя Към МеЧтиТе
    Мнения
    39
    Мноооого гадна ситуация... Абе я им се развикай един път и ти! Кажи им всичките тия неща, които си написала тук! И да не ти пука как ще реагират! Търпяла си достатъчно като гледам...

  8. #8
    Биби
    Guest
    позната история,и аз съм точно по същия начин,и вече не издържам

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Другата страна на Земята (още разследвам дали е тъмната или не)
    Мнения
    1 866
    И в нашето семейство нещата се стичат така, че винаги по-малкия ми брат наричат по-глупав, а после ми се карат, че аз съм виновен за това. Роднини, не им обръщай внимание. Все пак, не си виновна, че си се родила в това семейство. Гледай си приятелите, па нещата у вас да не те интересуват.

  10. #10
    Това е недопустимо поведение, да не обръщат внимание на клетото дете... Трябва да се засрамят и да си вземат поука за напред.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    абе бахти роднините...ми какво да ти кажа тегли им една и да се оправят
    а кфо ти пука за скапаното завещание ти не си за 2 декара земя нали човек може и сам да си гради бъдещето
    научи се да зависиш малко повече от себе си
    "Целувка за лека нощ"

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    48
    ako do sega si bila dobri4ka, vreme e da oburne6 monetata. neka pru4kata da zaigrae v rucete ti!! pokaji drugata si strana - lo6ata. budi nahalna i im pokaji 4e s teb 6ega ne moje da stava. zaqvi im 4e nqma pove4e da pozvolqva6 s teb da se igrae na boksova kru6a i 4e nqma da bude6 pove4e jertva na obidi i podigravki... tova e suveta ot mene. aide uspeh
    But now watch as I rise
    To a whole new height
    And my mad battle cry
    Will be heard all night

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    459
    и аз съм така.понеже съм най-малка вси4ки харесват батко ми.понякога имам чуството че родителите не ме обичат.само на него му купуват хубави неща.той има компютър-аз не.GSM му е много по готим от моя.а дрехите му са 5 пъти по скъпи от моите.единствено леля ми обича.даже искам да живея с нея

  14. #14
    Нервя се вече ланци манци гривни мривни часовници КИШКА аз (незнам и аз как сам се докопал ся до компа както не ми дават да сядам) и на компа не моа да седна ааа !!!
    Нередовния СЕКС води до късогледство !!!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da im pokaja ei tva -> bez da mi migne okoto i 6tqh da gi napsuvam vsi4ki edno na burzo i da si izlezna egati ne6tasnicite

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от korn___
    ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da im pokaja ei tva -> bez da mi migne okoto i 6tqh da gi napsuvam vsi4ki edno na burzo i da si izlezna egati ne6tasnicite
    Абе карай ще видим като стана на 18 !!!!
    Все пак мерси че ми влизаш в положението !!!!!
    Нередовния СЕКС води до късогледство !!!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    orange county
    Мнения
    401
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    боже... какви роднини
    ама тегли им майната ,бе
    тези ... "хора" не заслужават да си тровиш нервите заради тях...
    поне майка ти и баща ти как се отнасят с теб?
    orange county is the best serial of the world!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #18
    Фен Аватара на addictedtou
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    OtVyDpLaNiNiTe
    Мнения
    285
    lele milichkata ne ti blazq s takiva rodnini.. tova e mnogo shibano kogato delqt decata si ..

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674

    Re: Тъпите ми роднини

    404

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от chestra_f
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    боже... какви роднини
    ама тегли им майната ,бе
    тези ... "хора" не заслужават да си тровиш нервите заради тях...
    поне майка ти и баща ти как се отнасят с теб?
    Еба вече ще се побъркам !!! Най-лесният начин да релаксирам е
    David Guetta Tim Deluxe Bob Si - summer moon
    ПОЗДРАВЧЕ ЗА СИЧКО ФОРУМЦИИИИ !!!
    Нередовния СЕКС води до късогледство !!!

  21. #21
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Abe neznam zashto, obache v povecheto semeistva si e taka -> po-golemite vinagi sa pooshtrqvani. I pri men e gore dolu taka. Brat mi uchi v drug grad, hodi po 1 pyt v meseca na uchilishte, edinstvenoto koeto pravi e da iska pari ot nashte, az vinagi imam otlichen uspeh, vinagi iskam tolkova kolkoto zaslujavam i pak az sym chernata ovca. Toi vechno e po-dobriq samo, zashtoto raboti i postoqnno go povishavat v rabotata. Gadno e naistina, ama kakvo da se pravi, ne se syrdq, zashtoto nikoga ne sa me lishavali ot neshto, no mi stava gadno kato vijdam, che ponqkoga...preuvelichavat za negovite postijeniq.
    Ta ne se qdosvai i ti, s vremeto shte im dokajesh, che si mnogo nad tqh. Ne si zaslujava da se nervirash zaradi hora pod nivoto ti. \/
    I`m trying to make your dreams come true...

  22. #22
    A dano se naserat !

  23. #23
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    I az sam taka,ne se bezpokoi az sega sam se zaela s zadachata da pokaja,che az sam neshto poveche ot nego.

  24. #24
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Ейй ама вие дадохте супер компетентните мнения просто. Тъпи ли сте бе ? Кво значи "тегли им една майна" ? Как да им тегли майната бе, идиоти ? Нали това й е семейството, като им тегли майната къде ще отиде , а ? Къде ще живее, кой ще я храни, кой ще й купува дрехи, кой ще й плати нета, кой ?
    Баси като започнете да се правите на "смели" смазвате всичките ми надежди, че още има нормално развиващи се умствено хора...
    "Теглете си една майна" !
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  25. #25
    proba proba
    Sinan Sakic rulzzz


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си