.
Затворена тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 205

Тема: Skate Or Die :)

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200

    Skate Or Die :)

    Здравейте!
    Не знам дали има вече такава тема аз лично не намерих.Та интересно ми е дали има хора оттук , които се занимават със skateboarding, фенове и въобще фенове на екстремните спортове в БГ?Какво ви е отношението към хората , които се занимават със спорта , какво мислите по въпроса с буквално ОТКРАДНАТИЯ НИ скейт парк.Това е засега надявам се да има хора, с които да обменя няколко приказки на тази тема А и искам да пишат тези , които не се занимават с това.Просто да видя какво впечатление имате за този спорт и хората, които го практикуват

  2. #2
    Не карам скейт, карам друго, но все пак ще говоря по темата.
    В днешно време скейтърите, които карат за кефа, са много малко. Повечето карат, защото е модерно. Има пичове, има и шибаняци.
    Това с парка е тъпо, ама какво да се прави... като живеем в тази гадна държава е така. Не че не могат да ни направят друг парк, ама просто управляващите не искат и това е. Не им се дават пари...

    П.П. Уредите още ли са там или са ги разкарали (че не съм ходил там от доста време)?

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...

  4. #4
    Големи смешници са тия.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...
    Не ти е нужен парк, за да позирaш. Това може да се прави и на НДК. Нищо, че там винаги е голямо меле.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Аз не карам.
    Една част от тези, които карат са пичове, другите някакви си смешни пози, които се правят на модерни и интересни. Като цяло ме кефи карането, въпреки че не карам.
    За парка: Кофти, но какво да се прави?!? Поне на НДК-то има някакви места все още.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...
    Не ти е нужен парк, за да позиращ. Това може да се прави и на НДК. Нищо, че там винаги е голямо меле.
    смяташ че аз съм позьор така ли?честно да ти кажа не ме интересува кой какво мисли рано или късно модата ще отмине и ще останат само истинските любители на спорта.
    Ето още една негативна страна - заради комерсиaлизацията на скейта в БГ хората слагат под общ знаменател всички независимо дали се занимават сериозно или просто люпят семки в парка, държейки скейта под мишница...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...
    Не ти е нужен парк, за да позиращ. Това може да се прави и на НДК. Нищо, че там винаги е голямо меле.
    смяташ че аз съм позьор така ли?честно да ти кажа не ме интересува кой какво мисли рано или късно модата ще отмине и ще останат само истинските любители на спорта.
    Ето още една негативна страна - заради комерсиaлизацията на скейта в БГ хората слагат под общ знаменател всички независимо дали се занимават сериозно или просто люпят семки в парка, държейки скейта под мишница...
    Къде съм казал, че си позьор?

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Не ти е нужен парк, за да позирaш.

  10. #10
    вярно е че в днешно време има мн скейтъри, които не стават за нищо...те само позират... правят се на пичове пред мацките и се надяват някоя от тях да падне в краката им... по същия начин и има мн мацки които си умират за скейбордисти и не забелязват какви добри позори имат край себе си...
    а скейта се кара за кеф, за лично удоволствие, а не за да изгражда някакво мнение на някого...
    Животът си е твой, изживей го така както ти харесва, за да бъдеш щастлив!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от _Nightmare_
    вярно е че в днешно време има мн скейтъри, които не стават за нищо...те само позират... правят се на пичове пред мацките и се надяват някоя от тях да падне в краката им... по същия начин и има мн мацки които си умират за скейбордисти и не забелязват какви добри позори имат край себе си...
    а скейта се кара за кеф, за лично удоволствие, а не за да изгражда някакво мнение на някого...
    WORD!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Няма кво да си говорим вече - тоя спорт и начин на живот се превърнаха в престъпно деяние щот на тия, дето не разбират нищо, не им изнася! Фактите:

    Арести в Стара Загора:
    http://skatebg.com/skatebg.php?id=54

    Криминализация в Барселона:
    http://skatebg.com/skatebg.php?id=51

    "Полицейски акции" в София:
    http://skatebg.com/skatebg.php?id=36


    Въпрос на време е и мене да ме видите закопчан за трамвая някъде по тия сайтове! Аман от полиция, "опазване на обществения ред", арестуване на "наркомани и вандали" и намкво си още!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Не ти е нужен парк, за да позирaш.
    Нямах предвид точно тебе.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    V moqt si svqt
    Мнения
    370
    Emm az se mu4a s sk8-a ama ne vurvi mnogo dobre.. no pone se mu4a.. Ina4e tva s skatepark-a se polu4i super tupo.Ve4e po4ti nqma mesta kadeto da se kara osven ndk, a puk v 22-ro gonqt i na muzeq su6to ne moje, a kogato vali i otide6 primerno v podleza na ndk, kadeto minavat 22473589476586 du6i na den i samo krqskat tam nqkvi lelki ili idvat ot kinoto za6toto sme pre4ili... Abe.. kvo da vi kaja kofti se polu4ava i nikoi ne misli za skaterite v bg.Uj se sabira6e i podpiska ama kakvo stana.. edno golqmo NISHTO. Dosega trqbva6e ve4e parka da e gotov no nikoi ne si mrudna i prusta za da ima kade da karame.Abee.. prosto ne mi se govori na tazi tema. Istinskite skateri v bg sa super malko i tova si e istinata.Awe na koito mu se kara da kara tva e .

  15. #15
    LoLa_F
    Guest
    Скейтъри сега има много, но само някои могат гордо да кажат че са такива! Това не е мода, а спорт. Аз не карам ( ) но много се радвам на наистина добрите но познавам и много т.нар. Скейтъри, които карат за да са готини. Случвало ми се е дори в реиса да чуя разговор между момчета: "Хайде да станем скАтери. Много е яко и момичетата ще си падат по нас"...коментара е за вас

  16. #16

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    41

    Skate Or Die :)

    Skate Or Die това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders"
    за самите Skate-ове има много яки хорца,които карат заради самото чувство... но има и няк'ви там гъзета,които мислят,че впечатляват някого като мъкнат Skate-четата си с тях и се правят на много велики ....
    Уважавам тези,които карат заради себе си,а не да се правят на "вижте ме колко съм велик!"
    Тръгвам по пътя безкраен,срещам радост и тъга,спирам за миг,подминавам, болка,копнеж и стара мечта.Бягам по невидими пътеки,страх ме е да гледам на страни, търся ниви утехи,търся твоите очи.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200

    Re: Skate Or Die :)

    Цитирай Първоначално написано от smile_f
    Skate Or Die това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders"
    Ne dolavq6 li notkata ironiq koqto sydyrja imeto na temata?

    Ili az sym mnogo izostanal ili celiq ni narod e super prost! Naskoro 4uh 4e skater ozna4ava da nosi6 originalni kecove,da ima6 skate i da slu6a6 punk. Popravete me ako gre6a no skater ne zna4i li 4ovek koito kara skate? Kakvo zna4enie ima kak se obli4a6,kakva muzika slu6a6 i v kakvi kompanii se subira6????

  18. #18
    Guest
    Абе в България можеш да се наричаш скейтър и без да караш скейт. Достатъчно е да сложиш едни торбести панталони, кецове Глоуб за по 200лв и да пафкаш яко трева, а да и да не забравяме, че трябва да слуша рага. Иначе ако не ги спазваш тия неща не си TRUE.

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от xcasey jonesx
    Абе в България можеш да се наричаш скейтър и без да караш скейт. Достатъчно е да сложиш едни торбести панталони, кецове Глоуб за по 200лв и да пафкаш яко трева, а да и да не забравяме, че трябва да слуша рага. Иначе ако не ги спазваш тия неща не си TRUE.
    Emi az sum straight edge zna4i nikoga nqma da stana skater.. jalko...

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    41

    Re: Skate Or Die :)

    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Цитирай Първоначално написано от smile_f
    Skate Or Die това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders"
    Ne dolavq6 li notkata ironiq koqto sydyrja imeto na temata?

    Ili az sym mnogo izostanal ili celiq ni narod e super prost! Naskoro 4uh 4e skater ozna4ava da nosi6 originalni kecove,da ima6 skate i da slu6a6 punk. Popravete me ako gre6a no skater ne zna4i li 4ovek koito kara skate? Kakvo zna4enie ima kak se obli4a6,kakva muzika slu6a6 i v kakvi kompanii se subira6????

    виж аз само коментирам,че това е девиза на според мен най-великата марка за hip-hop облекло това сега,кой какви глупости ти е казал (това че трябва да слуша пънк) не е от значение..защото аз познавам един скатер,който слуша hip-hop ама пак е супер добър.... така че,кой какво слуша и как се облича няма значение важното е да кара скате и да го прави с удоволствие това за мен може да се нарече истински скатер...
    Тръгвам по пътя безкраен,срещам радост и тъга,спирам за миг,подминавам, болка,копнеж и стара мечта.Бягам по невидими пътеки,страх ме е да гледам на страни, търся ниви утехи,търся твоите очи.

  21. #21
    Skate в България няма и като гледам с тая позьорщина няма и да има. Докато спре да е по-важно да сте газари и почнете да карате не само на тоя паметник. Като е хубаво времето се блъскате като невидели там.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Skate в България няма и като гледам с тая позьорщина няма и да има. Докато спре да е по-важно да сте газари и почнете да карате не само на тоя паметник. Като е хубаво времето се блъскате като невидели там.
    Приятел, вече на там не кара почти никой!

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Skate в България няма и като гледам с тая позьорщина няма и да има. Докато спре да е по-важно да сте газари и почнете да карате не само на тоя паметник. Като е хубаво времето се блъскате като невидели там.
    Emi Pametnika e edinstvenoto mqsto kudeto razre6avat karaneto... povqrvai mi ne e lesno da si nameri6 kude da kara6... ot kude li ne sa me gonili i mnogo puti sum oturvaval boq i arestite po kusmet...

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    ah tiq "skeituri" tolkova sa mi se nadignali v o4ite...
    naposleduk e stra6na kartinkata po ndk ,mine6, zaobikolen ot "naduti" skeiturKI sus smuknati ga6ti ,kecovete i skeita pod ruka ili pod kraka koi kak moje za6toto to e trudno da se kara vse pak..no za gazariq (koeto ve4e nikoi nemoje da kaje 4e e gazariq)..trqbva da se prai6 4e kara6
    A to 4e ima istinski skeituri ima ,poznavam takiva no te ve4e kato 4e li se gubqt mejdu novata ogromna vulna naramila duskata
    tova me drazni men pri toq sport,no ina4e ima si hora dostatu4no a nqma ni edin park ..posme6i6te!

  25. #25
    Не се тревожете деца, полицията ще се погрижи за всички истински и неистински скейтбордисти чрез настаняване в местното районно да им разпорят мангалите малко задниците .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си