.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Лична карта ?!?!

    [color=indigo]Живея извън БГ, личната ми карта изтече в началото на 08/2008. Реших да ида в посолството, за да упълномощя някого в БГ да ми направи нова. Отивайки виждам на вратата следното:" от 11/2007 Министерство на вътрешните работи преустановява издаването на документи за самоличност чрез пълномощник в БГ". Хм...временно?! А е почти година вече, та ми казаха че трябва да платя

  2. #2
    Фен Аватара на Zqpkov
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ...ша0лин !
    Мнения
    270
    по некой твой фр в БГ

    just f**k y0u !?!

  3. #3
    mm neznam kak da stane 6toto ti trqq da se podpi6e6 na dokumentite... dano skoro da otvorqt otdela :]
    uspex

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Zqpkov
    по некой твой фр в БГ
    kakto pisax po-gore NE moje nqkoi dryg da q napravi za men, to4no zaradi nqkakva glypava i "vremenna" promqna v izdavaneto na dokymenti. trqbva ili li4no az da si ida v bg ili 4rez posolstvoto koeto e vazmojno "nai-barziqt" na4in plus globa, a te izob6to ne trqbva da me globqvat...

  5. #5
    Здравей доколкото разбрах от темата за обучението в Англия Живееш в Англия та тук незнам дали някой ще ти помогне но можеш да попиташ в bghelp.co.uk там може да има някой който да има същия проблем и да ти помогне

    П.П. До колкото аз знам се плаща някаква глоба ако не си смениш лична карта или паспорт на време т.е. преди да е изтекла.
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Здравей доколкото разбрах от темата за обучението в Англия Живееш в Англия та тук незнам дали някой ще ти помогне но можеш да попиташ в bghelp.co.uk там може да има някой който да има същия проблем и да ти помогне

    П.П. До колкото аз знам се плаща някаква глоба ако не си смениш лична карта или паспорт на време т.е. преди да е изтекла.
    da, v London sam. rovix iz bghelp, no ne namerix ni6to takova, kolkoto do globata 4etox kak e po zakon i po zakon trqbva da pla6tam ot 20lv do 150lv ako do 3m sled izti4ane ne q smenq. prosto ministerstvoto na vatre6nite raboti sa go napravili mnooogo glypavo, 1. posolstvoto iskat da me globqvat, a ne bi trqbvalo o6te, 2. pravqt go baaavno i 3. ne moje 4rez palnomo6tnik, koeto pravi ne6tata o6te po-sloji i da se 4ydi 4ovek kakvo da pravi, a yj posolstvoto e tyk za da ni pomogne

  7. #7
    Попринцип забавянето е 6 месеца това го знам защото на баща ми му изтече паспорта през май и питахме но той реши да си отиде до БГ варианта който е отпаднал при теб за пари възможно е посолството да искат да изкарат нещичко но нз а тва за пълномошното ще попитам в бгхелп защото имам рег там и да видим какво ще ми кажат като пусна темата ще ти пратя линк да можеш да я следиш
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от BAD_KID
    Попринцип забавянето е 6 месеца това го знам защото на баща ми му изтече паспорта през май и питахме но той реши да си отиде до БГ варианта който е отпаднал при теб за пари възможно е посолството да искат да изкарат нещичко но нз а тва за пълномошното ще попитам в бгхелп защото имам рег там и да видим какво ще ми кажат като пусна темата ще ти пратя линк да можеш да я следиш
    ok, mersi. to globi po princip si ima, no ne bi trqbvalo sega da me globqvat, nqma koga da si ida v bg sega po4vam i y4ili6te, nali znae6 i izob6to...glypava rabota.

  9. #9
    Разбирам те напълно просто сега не е подходящ момент http://bghelp.co.uk/forums/showthrea...164#post199164 тва е линка дано някой помогне
    Бъди такъв какъвто си защото на света има достатачно други хора.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си