.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    rukata
    Guest

    Имам проблем с ръцете

    когато сам на студено(навън) рацете ми прастите.. и т.н. ми стажат едни 4арженми сини и чат пат даже се появяват едни розови петанца.. искам да попитам на какво се далжи и дали може да не става така.. има ля някакф крем или трябва ад отида на лекар

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    studova alergia!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Студова Алергия !

    И аз имам нещо подобно .. лекарката ми предписа вазелин от невен.. мирише приятно , мекичко е и предпазва ръцете от такива петна ,за които говориш

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  4. #4
    Guest
    и аз така,много е гадно,ръцете ми направо ПОСИНЯВАТ!МНого е гадно-кажете лек

  5. #5
    Guest
    ??

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Somwhere where I'll be happy
    Мнения
    328

    Re: Имам проблем с ръцете

    Цитирай Първоначално написано от rukata
    когато сам на студено(навън) рацете ми прастите.. и т.н. ми стажат едни 4арженми сини и чат пат даже се появяват едни розови петанца.. искам да попитам на какво се далжи и дали може да не става така.. има ля някакф крем или трябва ад отида на лекар
    I az imam sy6tiq problem. I az se stresnah otna4aloto, ama spoko...Ne e bolka za umirane, az polzwam edin krem s lajka na "dulgon"- e stawa

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    оо и аз го имам тоз проблем..но се примирих някак. И не съм и предполагала ,че може да е АЛЕРГИЯ!
    2 т. от правилника. Бан на профил

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    на луната
    Мнения
    83

    -

    lele hora dobre 4e ste vie i az imam takava alrgiq no s ni6to ne sym q lekuvala sigurni li ste 4e vazelina i krema var6at rabota?
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на автар / широчина/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си