.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Ноктите

  1. #1
    Guest

    Ноктите

    Имам един проблем,постоянно се опитвам да го преодолея,но не става-гризя си ноктите.По принцип аз съм мн чист човек със мн добра хигиена.Даже сам и мн гнуснава,но от малка си гризя ноктите.Какви ли не лакове не съм си кипувала,какво ли не съм правила,но без резултат.Моля ви помогнете ми да се отърва от този лош навик!!!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    mi..volq be mila kazva6 si nqma da go pravq i to4ka 6tot naistina e mn gaden navik i mn grozno a i si sasipva6 noktite ne si misli postoqnno za tova kak trqq da si grize6 noktite;otvi4ai si vnimanieto s ne6to drugo
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Ако сама не си помогнеш за този проблем няма кой да ти помогне. Просто трябва волята ти и дори ината ти да надделеят над този грозен навик. Успех!!

  4. #4
    Казаха ти - най-важното е волята! С всяко нещо е така! Ако наистина искаш да спреш да си гризеш ноктите - просто ще го направиш!
    Ходи да ти направят маникюр, купи си някой красив пръстен и...всеки път като се засилиш да си гризеш ноктите се замисили за страхотният ти маникюр и как пръстенът, ти колкото и да е красив, няма да седи добре на една ръка с изгризани нокти.
    Много е грозно някой да си гризе ноктите! Помисли си! Намери си друго занимание вместо това - навивай си някое кичурче коса около пръстите например.
    Успех!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    Aктивното градинарство помага...просто ноктите ти са толкова черни и мръcни от пръстта,че ще те е гнус да ги гризеш иначе знам за невки горчиви лакове...като се лакираш с тях и решиш да си лапнеш нокътя ти става мега-лайняно на устата...предполагам бързо отказва...;]

  6. #6
    i az vih te posavetvala za gadnite lakove

  7. #7
    3 варианта....втория и третия не ти ги препоръчвам


    1. Намажи си пръстите с люта чушка
    2. Мастурбирай по-често и не си мий ръцете
    3. бълкай си у гъзо сека сутрин и не си мий ръцете
    I'm a person just like you
    But I've got better things to do
    Than sit around and smoke dope
    ...
    I'VE GOT THE STRAIGHT EDGE!!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Намери си друго занимание вместо това - навивай си някое кичурче коса около пръстите например.
    Успех!

    Ооооо недей това е един друг много вреден навик,не го започвай!!!
    Радвай се на живота такъв какъвто е,може да не стане по-добър.

  9. #9
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    az daje sam probvala teq gorchivi lakove.. ot luboputstvo.. i e TOLKOVA OTVRATITELNO... ne moga da opisha.. ide ti da povarnesh.. az pyk imam podoben navik gaden .. s pokazalchite si razranqvam kojichkite okolko noktite na paleca .. daje po gadno e tva zashtoto i teche kraf no ot nervi kvo li ne praish.. ne che i tvoito ne e gadno..Naprotiv tkiva navici ostavat na hora do jivot ama kakto kazahte .. e ot slabata volq...mislq che shte go preodoleesh tva i bez gorchivi lakove.. prosto si pomisli che e grozno i che go praish za tvoe losho..

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    А е продават едни горчиви лакове.... опитай.

  11. #11
    Guest
    Залепи си ноктите с лепенки за рани ,като Майкал Джексан.Омотай ги яко ,в аптеките продават даже с картинки.Пробвай [-o<

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    Ами или воля или си намажи с нещо не вкусно ноктите така че като ги лапнеш да ги гризеш и да ти стане гадно и да се откажеш не е трудно
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    ami prosto prestani da si gi grize6 i tolkoz....a i si kupi nekaf skup lak deto da te e jal da si gi grize6 zaradi cenata na laka hahaa

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  14. #14
    Здравейте,имам огромен проблем.От 2 годишна си гризя ноктите,а вече съм на 20! Нямам нокти,вече останах даже и без плочка на нокътя!пробвах с лютив лак,но не стана!! вече съм голямо момиче,а ме е срам да си покажа ръцете извън джобовете на панталоните има ли някакъв вид операция,чрез която да имам хубави нокти?

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Благоевград
    Мнения
    358
    Знам от личен опит колко е гадно това, аз сега съм с ноктопластика, откакто си я направих не си гриза ноктите, пробвай, ако до сега не си си правила може да я махнеш първите 2-3 пъти. Аз в началото не я търпях, но свикнах и сега не мога без ноктопластика. Плс, не ме мислете за някаква кифла с безумно дълги и прошарени нокти. Но разпитай за по-евтини салони в твоя град, защото не е от най-евтините процедури да ти залепят или изграждат нокти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си