.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 87
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178

    джойнт---->други неща

    начи искам да кажа на секи които пуши само джоинт за вас има две 2 патеки 1-ва само да си пушите(което е малко вероятно)2-ра да започнете на стъкълце ако разбирате кво искам да ви кажа маико мила вече на където и да се обърна само стъкларчета има секи почна да се друса с анфет по-богатите с кока и такива работи на къде сме тръгнали направо незнам днеска излизам от кадето да мина секи нажмулен е не секи ама повечето направо не е истина нз моя град ли е така ама то секи си вика то си е нормално да се направя мат за дискотеката ала бала пък то и иначе няма как да издържиш през ноща и си правиш адското парти ама ко става с тебе.на момичетата препоръчвам да оптитат да правят секс след като издънят пико от тва ще свършвате супер по бързо докъто приятеля ви свърше веднъж вие поне ще сте свършили 10 пъти обаче тва пико е много вредно обаче бая голям кеф ще си направите съвета ми към вас който употребявате "КОЛКОТО ПО-РЯДКО ТОЛКОВА ПО-СЛАДКО" искам да питам кои от вас е опитвал друг наркотик и не му е харесало и не иска пак да си го набави
    Admin-Coki:
    неподходящо съдържание на снимка и текст в подписа
    ( грубо отношение към администратор).
    / забрана за ползване на такъв!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Друго, освен трева, не съм пробвал.

    Интересна тема, браво! =D>

  3. #3
    ?????????
    Guest
    \/ samo joint.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    predi 4-5 meseca se na6markah s amfeti.. haresa mi da, no ne bih go napravila otnovo! i akineton sam galtala.. ae shits!
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    532
    Питаш защо всички шмъркат амфети и зимат ексове и шмъркат пико и секви такива ли?Защото вече тенденцията е такава-синтетичната дрога.В цял свят вече е така...защо не и в БГ...Само 1 мога да кажа-мъчно ми е
    пробвала съм амфети и акинетон освен трева.ма до там и веднъж

  6. #6

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    22

    ..

    da i az sum probval.. amfetamin,extazy,piko.. i ot vsi4ko sq v momenta samo mdma si zimam ama mn rqdko!
    ina4e da jivee Jointa...aaa da ne zabraaa gubite sa mnoo qki i te..
    Let The MuSiC TaKe CoNtRoL!

  7. #7
    Guest
    У-танг, много ти е ограни4ен погледа върху другите неща,
    джоинт пуша всеки ден ве4е 9 години,
    амфета и херца съм пробвал само по веднъж- не ми хареса
    кока съм пробвал няколко пъти- хареса ми, но цената не ми хареса.
    Освен по джоинт си падам и по 4ай и кафе,
    и по гъбки, ама гъбки само в планината, 4е долу в Бабилон само кофти филми, горе е истината, в Природата, каквото ни го дава природата е направено за нас.

  8. #8
    Natural's
    Guest
    Еми да последната 1 година вече навсякъде масове се перка (амфети) а тва според мен са най-големите боклуци...масурии си е майката и тва е...а пък бонбоните колкото по рядко толкова по добре !

  9. #9
    mi batence taka e kfo da ti kaja...az samo se pritesniavam za de4icata deto sa sa 1-2kl shoto v 7 sigurno she sa na pompa...
    kvo sum zimala...hm...po lesno she e kfo ne sum...hapove,amfeti,pico sum probvala vednuj...belo sushto vednuj...gubi,kale,akinetoni.....tfa e mai...i jointa ,koito si e klasika...s kafenceto i obshto vzeto po vsiko vreme na denonoshtieto.....
    abe drugs addict...hah
    we like it DARK&HARD

  10. #10
    samo amfeti i to dva pati,4estno kazano te mi po haresvat otkolkoto jointa.

  11. #11

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Смолян
    Мнения
    1
    ами идеята ми е следната...(в момента м/у съм много нависоко ) че от наркотици полза няма...спортисче съм откакто се помня и от два месеца някъде си думкам ко не през ден...не ми е яко,чувствам отвътре яко ми е ама сичко дето съм правил до този момент от живота ми няма полза сеш се се едно не съм живял....нашите не ме ограничават по никаф начин имам си мото "ше правя както си искам" и нашите го направиха реално защото ме обичат.И все пак осъзнавам лека полека,че съм бил онзи слаб човек който си забраних да стана.И така вече найстина правя каквото си искам и единствена идея дето ме спира да не похарча за джойнт 40 лева в портмонето ми е новата конзола на нинтендо или новия компютар дето си направих след месеца или чувството след като си направил една интензивна тренировка умората и спокойствието след като се искъпеш е няма такова друго наркотично или нормално чувство,чувство на истинска 100% наслада от живота само бифши спортисти могат да ме разберат.Мисля си че мога да спра тревата ще видим когато не успея да си избягам норматива сигорно жалко е жалко е аз да се похабяват таланти заради глупости такаче следвайте идеята ми и може сички да се сетим за кво аджеба живеем ...аре пийс =D>
    Antz

  12. #12
    Guest
    автора, не си прав.
    пробвал съм кажи-ре4и цялатаменделеева таблица, но само джоинт употребявам редовно,

    а амфети съм прбвал само венъж , не ми хареса това как се по4увствах на другия ден.. херца също съм пробвал само веднъж , идеше мии направо да се издрайфам, просто не мога да разбера как на някой може да мъ хареса това мазно гадно усещане
    хора разни не можеш да слагаш си4ки под общт знаменател.
    Принципът "по-рядко е по-сладко" с пълна сила важи за ентеогените, защото при тях зависимост не се наблюдава, но при 4еста употреба се наблюдава толеранс.. демек спират да те хващат и само се дава фира на гъбите.
    [-o<

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    прави и употребявай това, което ти харесва и ти носи удоволствие!
    не се бъркай в живота на другите и не им давай акъли как да си го живеят!
    всеки сам преценява какво губи и какво печели, когато прави нещо!
    всеки носи отговорност за действията си единствено пред собствената си съвест!
    не се занимавай с наркотици, ако после ще се оплакваш от това, в което си се превърнал!
    ако животът ти не ти носи радост - промени го!
    и последно.. наркотиците се отнасят към теб както ти се отнасяш към тях!
    ..някои от моите правила в моя живот..

    П.С. темата е безсмислена

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    moje vse pak i da legalizirat joita.....

  15. #15
    joint s1m pu6ila i mn me kefi ve4e 6markaneto i drugite raboti ne s1m probvala i ne s1m i navita ama za jointa....super e prosto samo 1 savet ot mene ne pu6ete joint i posle da piete alkohol pone pri men deistva mn gadno probvah taka i pripadnah 2 p1ti kofti rabota
    [!] ИсКаМ тЕ , нО тЕ иСкАм зАвИнАгИ [!]

  16. #16
    Guest
    Т'ва е модата в момента! Всичко живо зима ”аНфет!”, защото дори не знае какво е (може би нещо като конфет или конфитюр знам ли?!), обаче е модерно! МОДЕРНО Е! Разберете вече, за да си гъзар трябва да думкаш ”аНфет!”. Да. Пък и много често при местния дилър тревица няма (или тя е някъв пълен боклук) за това нормалния потребител се принуждава (понеже си е наумил, че иска да се смаже с нещо) да си купи ”аНфет!”... Пък на всичкото отгоре става и гъзар с това!
    Пазара в момента е залят от амфетамин и някои негови производни. По-лесно, по-безопасно, по-изгодни е да се търгува с тези вещества, защото са съответно по-лесни за намиране, по-лесни за пренасяне и по-скъпи за продажба... Така че неизбежно това води до БУМ на синтетиката... Разбира се и нашите любими закони допринасят много за това, но това е тема на други съждения, които ще пропусна...

  17. #17

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    215
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    прави и употребявай това, което ти харесва и ти носи удоволствие!
    не се бъркай в живота на другите и не им давай акъли как да си го живеят!
    всеки сам преценява какво губи и какво печели, когато прави нещо!
    всеки носи отговорност за действията си единствено пред собствената си съвест!
    не се занимавай с наркотици, ако после ще се оплакваш от това, в което си се превърнал!
    ако животът ти не ти носи радост - промени го!
    и последно.. наркотиците се отнасят към теб както ти се отнасяш към тях!
    ..някои от моите правила в моя живот..

    П.С. темата е безсмислена
    e tva e
    ...and l3av3 7his m3ss b3hind...

  18. #18
    Тва за пазара е много вярно... преди месец някъде ми се случи да звъня на масата хора за коз и нъцки, ама имаше поне 5 оферти за джамфе... амфетата е хероина на новото време
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  19. #19
    Mechkata
    Guest

    Koito iska

    Vinagi shte drusam dokato sum jiv!
    Zashtoto jivota mi e narkotik..
    I kolkoto i da e neveroiatno nqma ogromna razlika mejdu povecheto laina koito qdesh piesh ili dishash ...nachina na jivot si go izbirash ti a ne nqkoi drug !!
    Da jivee drogata

  20. #20
    Guest
    Vinagi shte drusam dokato sum jiv!
    А колко дълго ще е това е друг въпрос. Въпрос на избор

  21. #21
    Frankie;
    Guest

    ***

    Probval sum gore dolu vsi4ki vidove narkotik. Nai- mi e sveja cocata.. niama kvo da se lujem; A Heroina e nai-golemia shit (ama nai-) Ima mnogo bokluci na bulgarskia narko pazar taka 4e se pazete.. i budete umereni;

  22. #22

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    215

    Re: ***

    Цитирай Първоначално написано от Frankie;
    Probval sum gore dolu vsi4ki vidove narkotik. Nai- mi e sveja cocata.. niama kvo da se lujem; A Heroina e nai-golemia shit (ama nai-) Ima mnogo bokluci na bulgarskia narko pazar taka 4e se pazete.. i budete umereni;
    daa i az tva kazvam
    ...and l3av3 7his m3ss b3hind...

  23. #23

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    34

    Re: джойнт---->други неща

    Цитирай Първоначално написано от Wu-Tang
    начи искам да кажа на секи които пуши само джоинт за вас има две 2 патеки 1-ва само да си пушите(което е малко вероятно)2-ра да започнете на стъкълце
    Абее смешко ти как стигна до тва заключение
    WhEn Yh sMoKe dA hE®B i† rEvEaL§ Y¤Ur§elF! SwF

  24. #24
    Аватара на bai_brother
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    На горния етаж на къщата на Бай брадър.
    Мнения
    234

    Говори Бай брадър:

    По тоя въпрос мога да кажа само едно :
    Всички гадни наркоманчета сте болни мозъци.
    За това ходете се прегледайте някъде.
    И ако си мислите че да взимаш амфетамини и разни други боклуци е готино и модерно значи сте много заблудени.
    По добре да се освиниш с алкохол от колкото с разни химии към които бавно се пристарстяваш и ти унищожават живота.

    Затова ако искате наистина да сте готнини не употребявайте тия боклуци!!!!!!
    Не се ебавай с Бай Брадар щото ша сляза и ща изплющя!!!

    Ай гласувайте че да взема да изгоня някой от къщата.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046

    Re: Говори Бай брадър:

    Цитирай Първоначално написано от bai-brother
    По тоя въпрос мога да кажа само едно :
    Всички гадни наркоманчета сте болни мозъци.
    За това ходете се прегледайте някъде.
    И ако си мислите че да взимаш амфетамини и разни други боклуци е готино и модерно значи сте много заблудени.
    По добре да се освиниш с алкохол от колкото с разни химии към които бавно се пристарстяваш и ти унищожават живота.

    Затова ако искате наистина да сте готнини не употребявайте тия боклуци!!!!!!
    а ти може би си Господ?!
    кфа е тая мания да се бъркате в живота на другите не мога да разбера.. абе живей си живота както го разбираш ти и остави другите да го живеят както те го разбират.. кога ще се осъзнаете, че всеки решава за себе си и ще се спре с ограничените етикети и осъждането без да имаш правото да го правиш..
    only God can judge me!!
    проумейте го найсетне, че ми писна вече..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си