.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Podut korem

  1. #1

    Podut korem

    Koremut mi e neobi4aino podut, gore-dolu kakto e primerno edin-dva dni predi da mi doide, no problemut e, 4e bi trqbvalo da mi idva 4ak sled okolo sedmica, ta i pove4e. Kajeto ot kakvo moje da e i ima li povod za bezpokoistvo?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    А освен, че е подут имаш ли някакви други оплаквания? На колко години си? Какво си яла през последните 24 часа? Ходила ли си по голяма нужда?
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    gogo_8159865
    Guest
    ee ti si znae6 kakvo si pravela i s kogo. Ako se pretesnqva6 za tova de
    No e vazmojno da e ot hranata, gazove ili ne6to podobno napravi si edna malka dieta utre s kiselo mlqko
    dano da e samo tova

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Цитирай Първоначално написано от gogo_8159865
    ee ti si znae6 kakvo si pravela i s kogo. Ako se pretesnqva6 za tova de
    No e vazmojno da e ot hranata, gazove ili ne6to podobno napravi si edna malka dieta utre s kiselo mlqko
    dano da e samo tova

    Kiseloto mliako prechi pri povecheto stomashni problemi. Pomaga samo pri chrevna disbakterioza.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    Ходила ли си по голяма нужда ? Имаш ли болки в стомаха ? Може да е от газове или нещо по-сериозно . Ако не се оправиш бягай на лекар

  6. #6
    Ami, na 17 god. sum. Hodila sum po golqma nujda i dori ne me boli korema ili moje bi malko v dolnata chast. Off, ne znam, dano naistina da ne e nishto seriozno...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Щом го усещаш подут ясно, че би трябвало да е долу. Не каза какво си яла тези дни и освен това нищо не си споменала за сексуалния си живот.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  8. #8
    A vse pak sexualniqt mi jivot moje li da ima ob6to?

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    moje!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  10. #10
    I kak po-tochno? Samo ne mi spomenavaite bremennost, zashtoto to4no tova mi e bolnata tema, vupreki, 4e ne bi trqbvalo da ima za kakvo da se trevoja, ama... 4ovek nikoga ne znae

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Belene
    Мнения
    153
    A be spokoino. 6te ti mine tova ne e bolka za umirane nali?

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    tova e polednoto neshto za koeto mojesh da mislish!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си