.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714

    Няма да издържа !!! :(

    Делвайте темата плс


  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Живеех в блок 313 срещу затвора, сега живея срещу 313 блок!!!
    Мнения
    27
    emi sorry 4e go kazvam ma GRUMNI SE ebati 6tom si go dopusnala da se slu4i ............
    "Ако човек няма за какво да умре, то той няма за какво да живее" M. L. King J.
    Lindsay Lohan Forever!

  3. #3
    Guest
    ti luda li si ili kvo toi moje da ti e ba6ta we.q se osuznai malko

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    ами да права си определено мисля че не знаеш какво правиш...та той е на 30 в смисъл на толкова години акъла на човек е малко по-различен от този на една 15 годишна ученичка..
    ако бях на мястото на майка ти бих постъпила по същия начин
    "Целувка за лека нощ"

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Евала на майка ти !Имаш ли акъл да се захващаш със 30 годишен ? По-добре забрави за него и не се занимавай повече !Намери си някой на твоята възраст,има достатъчно момчета !
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Оффф очаквах помощ, упреци достатъчно съм чувала. Заключвайте. изтривайте... Тук е стане поредното бойно поле...


  7. #7
    Т.е. той е бил на 29, а ти на 13
    Предлагам да се видите за последно, да застреляш педофила и после ти самата да се гръмнеш \/
    I'm a person just like you
    But I've got better things to do
    Than sit around and smoke dope
    ...
    I'VE GOT THE STRAIGHT EDGE!!!

  8. #8
    Абе вие с какво помагате на горкото девойче ?

    Спокойно мила . Не се сърди на майка си ! Съвсем нормално е да се притеснява.... та ти ходиш с 30 годишен. Той трябва да има разум в главата и да разбира, че не може да продължава така ! В случая според мен той те използва !

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    gr. Sofia
    Мнения
    376
    spored men godinite ne sa vajni i za lubovta pregradi nqma !no maikati za neq si e pravq vse pak ti si i dete. ako tolkova se obi4ate tova 6te e samo edno prepqtstvie za teb 4ao i uspeh !

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sk8_dont_h8
    Т.е. той е бил на 29, а ти на 14
    Предлагам да се видите за последно, да застреляш педофила и после ти самата да се гръмнеш \/
    xaxaax mn dobro izkazvane.lele kolko sme lo6i koi znae kak se 4uvstva6 v momenta oba4e tva tvoito e nerealno se edno da spi6 s ba6ta si predstavi si go samo lelel napravo ne moga da povqrvam na kude otiva sveta ujas

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от sk8_dont_h8
    Т.е. той е бил на 29, а ти на 14
    Предлагам да се видите за последно, да застреляш педофила и после ти самата да се гръмнеш \/
    xaxaax mn dobro izkazvane.lele kolko sme lo6i koi znae kak se 4uvstva6 v momenta oba4e tva tvoito e nerealno se edno da spi6 s ba6ta si predstavi si go samo lelel napravo ne moga da povqrvam na kude otiva sveta ujas
    a m/u drugoto tva e ot men

  12. #12

    Re: Няма да издържа !!! :(

    Цитирай Първоначално написано от Just_One_Girl
    Хора какво да правя? Майка ми разбра за приятеля ми (той е на 30, аз на 15), запознаха се, тя е бясна и май още утре отива да подава молба за ограничение, той да не може да ме доближава, иначе ще го съди Знам сега ще си помислите тая на ква се прави, поредната малка курветинка дето ходи по батковци и т.н. Обаче не е така. Нито аз съм такава, нито той отговаря на общия профил на батковците. Ходим вече 1 година и може би той е единствения който ме разбира и ми помага. А сега какво? Оставам без него. Не мога да го виждам, забранено ми е дори да чатя с него. Обичам го страшно много и няма да издържа без него. Какво да правя
    Разкарай го този педофил
    Та той е бил на твоета възраст когато си се родила,а и освен това щом не е женен,а ходи с 15 годишна или е педофил или е много задръстен!!!!!!:!
    Никой не се е измъкнал жив от този живот.

  13. #13
    Spored mene si tv1rde malka za nego,ne znam kakvo t1rsi m1j kato nego pri tebe!!! Vs16tnost,moga da predpoloja,no..tuk sega az mojeh da te podkrepq i da kaja-nqma zna4enie v1zrastta,vajno e da se obi4ate,no ne e s1vsem taka. Ne go poznavam i ne znam 6to za 4ovek e,no ne mi zvu4i normalno 30 godi6en M1J da ima ne6to ob6to s 15 godi6no MOMI4E..kolkoto i da si zrqla,ne si otiva nqkak si. Maika ti e post1pila taka,za6toto e raztrevojena-nai-normalnata reakciq,koqto moje da ima. Prosto se primiri,po-dobre sega da s1jalqva6 za tova,otkolkoto sled vreme za drugo..
    J U S T D O I T ! ! !

  14. #14
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Kakto kazaha predi men-ne se syrdi na maika si! Postavi se na neino mqsto... Kak bi reagirala ti ako sled vreme razberesh, che dyshterq ti hodi s myj, dva pyti po-golqm ot neq... Ne mi kazvai, che nqma da se pritesnish i qdosash... Pomisli ot tazi strana na neshtata. Vse pak toi e na 30 godini, vreme mu e da se jeni, mislish li,che shte te chaka da zavyrshish uchilishte i t.n ?? I ako po nqkakva sluchainost te izchaka ti nqma da imash bydeshte, zashtoto oshte na 18 godinki shte se omyjish, a na 19 veche shte si gledash bebeto v kyshti... Po-dobre e da se razdelite sega, ot kolkoto sled vreme, kogato shte si se privyrzala oshte poveche kym nego. Tova e nai-dobroto reshenie. I maika ti postypva pravilno kato te otdelq ot nego. E, moje bi malko prekalqva s molbata za ogranichenie i za tova, che shte go sydi, no go pravi za tvoe dobro... Shte si namerish nqkoi na tvoqta vyzrast (ili malko po-golqm) i nqma da imash problemi s roditelite si.
    I`m trying to make your dreams come true...

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    hell yeah браво бе, кефиш мъ, шъ знайш \m/
    нищо, че е 2 пъти колкото теб, нищо, че майка ти е напълно права, ма какво като ти си на 15, той на 30... ахахахахаха
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  16. #16
    Guest
    ъъъъъ
    извинявай,ама ти какво ще си помислиш,ако видиш твоя съученичка да се целува с 30 годишин мъж?

  17. #17
    А бе това е педофил някой-когато пълнолетен издевателства над дете...
    Никой не се е измъкнал жив от този живот.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на aLakaZam
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    366
    Браво на майката! Трябва да излизаш с такива на твоята възраст, не батковци...


  19. #19
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    ААбе къф ви е на вас проблема? Ако не можета да дадете съвет, замълчете си ве! Аман от големи "експерти".
    Аз съм ходила също с 30-годишен като бях на 16, разбирахме се много добре. Не разбирате, че душевността на човек и характера му не зависят толкова от възрастта.
    Хората се откриват един друг, влюбват се, и кво- Ами, ти си любовта на живота ми, ама се махай, щото си с 10 години по-голям от мен... Глупости!

    Една много добра приятелка (на19 сега) ходи от 2 години с мъж, който е сега на 36. Обичат се. Щастливи са. Много. Пък нека е педофил, като е тръгнал със 17-годишна на 34. И въобще защо си мислите, че вашето мнение и вашата гледна точка трябва да важат за всички

    За авторката- за съжаление не знам какво да ти кажа, освен- търпение. Едва ли ще убедиш майка си, че се обичат с него(всъщност може да пробваш поне). Изчакайте да се утолят нещата... Може пък бурята да отмине.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  20. #20
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885

    Re: Няма да издържа !!! :(

    Цитирай Първоначално написано от Just_One_Girl
    Знам сега ще си помислите тая на ква се прави, поредната малка курветинка дето ходи по батковци и т.н.
    bih kazala chichkovci pf neznam kak stoqt neshtata ama mi zvuchi otvratitelno.. bahti ako naucha che dashterq mi hodi s 30 godishen shte gi utrepa chesna duma ta ti kat stanesh na 25 toi sha e na 40... ti na 35 toi na 50 NQMA PROBLEMI WE .. ne sym kazala che sh izdarjite 100 godini ama si pomisli..Kak bi se pochustvala da razberesh che dashterq ti izliza s chichka uuu,razlikata e Ogromna verno nqmala granici lubovta ama eto qvno ima - Maika ti!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    Toq 4ovek moje da ti e ba6ta toi e dva pyti kolkoto tebe maika ti e absoliutno prava
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  22. #22
    Guest
    abe momicheto tursi malko razbirane i podkrepa,a vie kvo sduhvate q oshte poveche tva si e neino reshenie kvo she prai!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ti luda li si ili kvo toi moje da ti e ba6ta we.q se osuznai malko
    suglasen

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  24. #24
    Повече от фен Аватара на AiKaTa
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    BeJluKo TbpHoBo
    Мнения
    309
    мммда...от някъде този случаи ми е познат "Blue",но мисля,че тук не намери разбирането и съветите които очакваше,странно защо,но всички мислят както и ние...и все пак незнам защо не ни се довери...тук намери ли нещо по-различно?тук намери ли това,което търсеше?ааа..да разбиране...мислиш си че ми беше лесно да те гледам така след раздялата ви?от всичко до тук исках само да ти кажа,че ние-тези които се водим твои приятели сме направили всичко вьзможно ти да си добре...вярно исках да ви разделя,но сега не е ли по-добре?нещото за което наи-много съжалявам е това,че не каза всичко,което е написано на нас....
    Искам те,но те искам завинаги,нощ и ден само с мен да си истински!

    http://www.poster.net/kimberlin-keit...py-5001238.jpg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си