.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 56
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950

    От какво се страхувате?

    има ли нещо от което се стрхувате?.. някаква си ваша фобия?.. мене лично ме е страх от тъмното.. като малка много глеах Досиетата Х и са още си ме е страх понякога.. а имам една приятелка която па я е страх от затворени пространства..

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Страх ме е от нематериални неща...иначе имам фобия от паяци /макар че онези, малките, ги мачкам без проблем/ и от други насекоми.

  3. #3
    1.Tъмно-имаше една неприятна случка във 3часа в гората на село също така и в една срутена къщурка със дървен под не ми се говори...,че тръпки ме побиват!!!
    2.Духове-просто защото са духове не ги виждаме не ги усещаме просто мисълта за тях ме плаши до смърт!
    3.Змии-откакто ме ухапа една пепелянка....не искам да чувам за тях нито да ги виждам!!!!

    Miami Beach Mansion Tour Cruise
    Cogen Rapero Con Marijuana, Pistolas, y Cosas Raras

  4. #4
    в момента най-много ме е страх от себе си.....

  5. #5
    Нямам никакви фобии.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  6. #6
    mi az sum si strahliva
    kato malka mn me be6e strah ot(zabelejete!)Alf
    a sega me e strah da ne ostana bez priqteli,da ne zagubq blizuk 4ovek
    oooooooooooo,da,MNOGO me e strah ot ku4eta
    dolu-gore tva e
    bye zaseega:P

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    ot tumnoto nai ve4e
    ot duhove i takiva svruh su6testva
    i nai mnogo ot filmi na ujasite osobeno ako gi gledam sama..sigurno nqma da prejiveq no6tta sled tova

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    ako stava vupros za du6even strah zna4i me e strah ot samotata... su6to taka i ot nqkoi hora
    ina4e za takiva fobii kato klaustrofobiq i t.n. nqmam mislq 4e,osven pani4eskiq mi strah ot hlebarki drugo mai nqma
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    423
    Паяци и вени.

    Паяците са ми фобия от малка. Интересното е че говоря за най-малките паци - онези с дългите и супер тънки крака. Те ме отвращават. Не ме е страх от тарантули, но тези могат да ме подлудят. Не мога да го опиша. Готова съм да иумра от страх, ако такова нещо ме налази. А и явно и организмът ми е на това мнение - веднъж ме беше охапъл един такъв паяк (добре че е било в съна ми) и се събудих с двойна горна джука. Бях малко като със силикон, но ми отиаше

    Вените са ми много болна тема. Често рисувам върху нечии ръце. Докато го правя полудявам, не мога да прокарам химикалката дори покрай тях, имам някакакъв странен страх от тях. Рязала съм се, не съм глезла, която мрази кръв. Просто имам фобия от чужди вени, незнам що...

    И последния страх - най-важния и единствен нематериален - никой никога да не ознава тайните ми. Това са система от следствия, върху които е съграден целия ми живот. Ще рухне, ако една от тях бива разкрита. Не говоря за гаджета само!!!

    Още нещо - места с много хора. Това ме подлудява а- в автобуса, в училище, на паметника и т.н. Това ме убива!!!


  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    edinstvenoto ne6to ot koeto imam naistina strah e naprejenieto .... za6toto znam kakvo pri4inqva .... i tova 4e si ostanal jiv i ti se e razminalo kato na pi4 (ako ti se razmine kat se zase4e6 s nego de....nikoi ne se se6ta 4e cqlata nervna sistema poema si4ko kato edin amortisior kakto i glavniq mozak i grubna4niq ... 6toto 1 mig nevnimanie i posle malko umrql ... ili malko uvreden za tva kat rabotq po tehnika kakvato i da e tq spazvam absolutno vsi4ki pravila za bezopasnost poneje e tupo 4ovek da umre ot naprejenieto po nqkoq klema ili nqkoi visokovoltov element

  11. #11
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Преди ме беше страх от игли,но го преодолях.В момента от нищо не ме е страх.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    От някой гадни животни и насекоми

  13. #13
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    ами като малка бях много страхлива. сънувах всеки ден кошмари и си умирах от страх... в предишния квартал в който живеех имаше много бездомни кучета и след като една глутница нападна леля ми направо паника!за щастие вече не се страхувам от тях...
    сегашните ми страхове са от хоръри(през целия ми живот съм гледала само няколко ),от акули и най-вече от змии... преди вървеше по телевизията рекламата за оня филм с анакондите.първия път като я видях само дето не се прибих в устрема си да избягам от стаята...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  14. #14
    Мене ме е страХ от кучета много... аз също така (въпреки, че е много общо) от смъртта
    Божествена лудост ли ме обхвана?

  15. #15
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    страх ме е от неизвестността
    кофти е да не знаеш какво те очаква.. дали утре ще се събудиш или днеска ти е последния ден...
    страх ме е от самотата ... не от това да съм сама,а от това да съм самотна...
    страх ме е от смъртта... страх ме е,че като умра.. ще съм една от много починали и света ще продължи без мен... това ме плаши
    страх ме е... не,гнус ме е от паяци ...
    еми.. май е това
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  16. #16
    men me e srah ot ku4etata 6toto preidi mn vreme me uhapa ku4e i
    str6no se upla6ih
    kato vidq nekoe mn se 6a6kam

  17. #17
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Много се впрягате Аз почти съм надживял тоя момент със страховете, макар че все още изпитвам ужас от разсеяността си. Случва се понякога да направя нещо глупаво(натискане на delete вместо copy, банков трансфер за определена сума с още една нула отзад...) и да се осъзная части от секундата след като вече е необратимо... ей от тия грешки ме е страх. Случвало ми се е и да си уговоря среща с момиче, и веднага след като затворя да се сетя, че точно тогава имам неотложна работа... абе... СТРАХ
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  18. #18
    mi mai ot ni6to.......................abe nz
    “Simplicity is Beauty and Beauty is simplicity, nothing more, nothing less.”


    -- http://www.youtube.com/watch?v=15uFb2wjxjg <3

  19. #19
    Като по-малка имах мн страхове,някои ги надраснах,но други мисля,4е няма да преодолея никога...например умирам от страх всеки път като се замисля за самотата ,за това,4е мойе би един ден 6те остана сама...и вси4ки 6те ме забравят...страх ме е от смъртаа, бъпреки,4е "Страха от тъмнината и смъртта не е ни6то пове4е от страх от неисжесността"...
    И все пак ме е мн страх от самотата,когато остана сама за пове4е време имам 4увството ,4е умирам,4е не мога да живея пове4е...нз трудно е да се опи6е

  20. #20
    Страх ме е от предразсъдъците, от нерешителността, от неиздържливостта, от завистта на хората и от лесното отказване
    ...Be Yourself No Matter What They Say...
    P E A C E

  21. #21
    Повече от фен Аватара на akademika
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Сливен
    Мнения
    334
    Цитирай Първоначално написано от korn___
    edinstvenoto ne6to ot koeto imam naistina strah e naprejenieto .... za6toto znam kakvo pri4inqva .... i tova 4e si ostanal jiv i ti se e razminalo kato na pi4 (ako ti se razmine kat se zase4e6 s nego de....nikoi ne se se6ta 4e cqlata nervna sistema poema si4ko kato edin amortisior kakto i glavniq mozak i grubna4niq ... 6toto 1 mig nevnimanie i posle malko umrql ... ili malko uvreden za tva kat rabotq po tehnika kakvato i da e tq spazvam absolutno vsi4ki pravila za bezopasnost poneje e tupo 4ovek da umre ot naprejenieto po nqkoq klema ili nqkoi visokovoltov element
    съгласен съм напълно с тебе

  22. #22
    Е, хайде и аз да се изповядам - като малък ме беше страх от кучета.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  23. #23
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    мий страх ме е от самотата също така страшно много ме е страх от смъртта,от неизвестното,от това,че ще дойде ден,в които няма да ме има... ауу не знам не знам ,ужас а иначе някакви фобии, страх ме е от тъмното,е вече не чак толкова много,ама все пак и също така изпитвам панически страх от плъхове
    f@nt@zi@

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    страх ме е от хлебарки и мишки...просто немога да се владея когато видя такова нещо
    мисля че по-сериозни страхове нямам абе освободно човече съм
    "Целувка за лека нощ"

  25. #25

    Re: От какво се страхувате?

    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    има ли нещо от което се стрхувате?.. някаква си ваша фобия?.. мене лично ме е страх от тъмното.. като малка много глеах Досиетата Х и са още си ме е страх понякога.. а имам една приятелка която па я е страх от затворени пространства..
    mi men mnogo me e strah ot surovo mesto zvu4i nekfo smeshno no naprao izpadam v nekfi isterii kato go vidq .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си