.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289

    Я нещо за мъжкия пенис

    абе имам една досадна ципа така да се каже малко под пикочния отвор на главичката и като ми се надърви много пишката почва да ме боли щото много се опъва. са немога да сложа снимка ама мога на пейнт да ви покажа схематично



    е само аз ли имам тая досадна ципа, и мога ли да я махна някак си (оперативно) повярвайте ми пречи...


  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    104
    sorry slance ama 4estno-kazano nz za6to taka ti stava moqt savet e da iz4aka6 za nqkoi drug otgovor ot drugite ot foruma , ako ne se kolsultirai s Chicho Doktor

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    мерси за поста беше ми много полезен


  4. #4

    leleee

    Bace taq cipa ti darji pi6kata , ti dobre li si be

    Emi da , vseki ima taq Cipa , ne sam siguren kak se kazva , ama ne ti pre4i.Ako te boli , moje i da ti ima ne6to , sigurno onaq ti rabota mnogo golema i kat se nadurvi nema mqsto nali

    Samo ne pipaj cipata , tq trqbva da si e tam , vseki q ima

  5. #5
    ако я махнеш стававаш обрязан :P

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289

    Re: leleee

    Цитирай Първоначално написано от friends
    Ako te boli , moje i da ti ima ne6to , sigurno onaq ti rabota mnogo golema i kat se nadurvi nema mqsto nali
    има нещо такова. имам чуството понякога че ще се скъса.


  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    на футболния терен
    Мнения
    210
    prez taq cipa minava ne6to ako ne se lyja ..
    Обичай този който те обича не този който те привлича!!!
    Който ме обича, след мен да тича, който ме мрази, под мен да лази!!!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    в интерес на истината не съм съгласен с теб. или поне аз невиждам да минава


  9. #9
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    Цитирай Първоначално написано от дрЕБОсъчко
    в интерес на истината не съм съгласен с теб. или поне аз невиждам да минава
    а трябва да се вижда, защото най-вероятно това което минава от там е трактор.....
    абе мисля, че щом говориш за болка едва е най-уместния вариант да чакаш да получиш адекватен отговор във форум.. най-малко пък този..
    не съм много сигурна, тъй като не разбирам кой знае колко от такива инструменти, но не е нормално. посъвтвай се с чичо доктор, щото едва ли болката ще мине от самосебе си.
    алелуя.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    380
    Ми не само ти я имаш....или поне тези инструменти, които аз съм виждала са я имали , но теб щом те боли наистина няма какво друго да направиш освен да се консултираш с доктор. Отиди при личния си и той, ако не може да ти помогне ще ти даде направление. Това е единствения начин, ако имаш някакъв проблем да разбереш!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    мерси за вниманието хора, полезни ми бяхте


  12. #12
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Нека да разсъждаваме логично. Тая кожа създава много често проблеми на мъжете...на някой му е тясна и не може да го заголи, на друг пък му е дълга...на трети пък им е тясна като при теб и опъва отдолу....едва ли някой ше се хване да ти лекува кожата....в смисал все едно да ти се разболее някоя пъпка и да ходиш да я лекуваш....оф тъп пример...все едно да ти се възпали апендисита и да ти го изпрзнят внимателно и да го зашият обратно....искам да кажа че тфа не е нещо важно за да се лекува..и някак си не е много логично..доколкото знам в практиката като създава проблем просто се маха...ако е нещо малко ше мине...ако ше се разтяга сама до сега да се е разтегнала....ако може да се оправи с цепване ще цепнат...създава ти проблем...махаш я ---> обрязан....няма повече проблеми....и при всяка една вероятност ако не мине само и ако ти прави проблеми...ше ти играят ножове по пишагата \/
    С две думи тряя да отидеш на специалист

    П.С. Това е наказание задето мразиш турците. Спомни си мнението ти от раздела за България! А нека ти е гадно сега!!

    Адската рисунка!! Имаш талант човеко!! Жалко за пишока!!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    еми какво да ти кажа не си спомням мнението но знам на каква теза съм спрямо тях. са държали са ни роби сума ти години и са по дипломатически път бавно но славно пак ни поробяват. бееее... бъллгария. да не се отплесвам обаче. идеята на темата беше по скоро да ме информира защо така, как е станало, може ли да направя нещо и т.н. може би сте се досетили че няма да се обрязвам или да ходя на хирург да ми прави операция за 43765454387436$ идеята на темата е информативна по скоро... както и да е помогнахте ми много мерси на всички


  14. #14
    macka
    Guest
    izvinqvai mnogo no tazi "cipa"...ne e li veni4kata prez koqto ti se pulni s kruv be moito mom4e

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    извинявай. не. ако не вярваш ела и провери


  16. #16
    съжалявам но не се сдържах ... но рисунката ти е страшна

    а иначе ципата всички си я имаме

    Високо, високо, високо ... виско застани. Над завист и обида, над дребните сплетни.

  17. #17
    Guest
    Spoko moje6 da zapo4ne6 da 4uka6 po 4esto i tia 6te se skasa i niama da ti pravi pove4e problem , do tova dali 6te prestani bolkata kato ti se naduva , nama da prestane 6toto tova e ot kojata ti 6toto tia sigorno ne e mnogo raztegliva i malko po malka ot obiknovenoto , sled vreme taia koja moje da se razpane ili da se skasa.

    Citiram majete ot tretata vazrast : edno vreme imaxme xui za tri koji a sia imame koja za tri xuia.
    ai i spoko .

  18. #18
    666
    Guest
    ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА ОБРЯЗВАНЕ? еЛЕМЕНТАРНО Е, ХИГИЕНИЕЧНО Е, И Е РЕШЕНИЕ НА ТВОЯ ПРОБЛЕМ. пОСЛЕ ЩЕ СИ КАТО НОВ, А И МАЦКИТЕ ХАРЕСВАТ ОБРЯЗАНИ ПЕНИСИ. нИЩО СРАМНО - ОТИВАШ НА ЛЕКАР И ТОЙ ЩЕ ТИ ОБЯСНИ ПОДРОБНО.

  19. #19

  20. #20
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    ВИНАГИ указвайте ВЪЗРАСТ моля! това е важно, ако искате наистина да ви се помогне!

    дайте малко по-сериозно отношение, забавните постове запазете за тема "секс".

    по темата: ако главичката на пениса ти се оголва безпроблемно и само "ципата" е проблем усещан като дърпане, иде реч за т.н "късо гемче". случва се често. това е вродено състояние когато при ерекция юздичката (ципата) е малко по-къса от необходимото за свободни фрикционни движения. поправката е много лесна - прави я хирург за секунди, под местна упойка, не боли. няма нищо общо с обрязването. пишока ти няма да промени външния си вид - това е ЕДИНСТВЕНИЯТ нормален начин ако искаш да имаш нормален полов живот в бъдеще.

    НЕНОРМАЛНИЯТ, дивашкият начин е да послушаш разни "разбирачи" и да чакаш при някакъв груб полов акт (ако изобщо не загубиш ерекцията рефлекторно от болковите усещания и не станеш за резил пред момичето) е да "скъсаш" буквално гемчето принудително. риска от тази простотия да прекъснеш важни нервни пътища от които зависи дали ще се изживяваш като мъж е съвсем реален! грубите травматични разкъсвания не могат да се сравнят с прецизната работа на скалпела, разкъсаното зараства неравномерно, образува фиброзна тъкан и т.н проблеми + този да инфектираш раната.

    извод: забрави за селяндурския полов фолклор ако искаш да ползваш пълноценно пишока си по предназначение! нищо страшно, наистина става за секунди. просто вземи талон от ОПЛ и иди при хирург. или иди на частно.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    ...
    =D>

  22. #22
    Guest
    Споко.Изчакай и ще ти мине.

  23. #23
    Здравейте. Хора прочетох супер много информация но така и не открих отговор на проблема който ме тревожа.Моля ви отговорете ми на следния въпрос:
    аз съм на 16 години когато пенисът ми е в надървено положение ако просто вложа малко повече сила да си скъсам ципата която го държи и ми ограничава възможностите какви са последствията? Мисълта ми е боли ли много колко време продължава болката може ли нещо да се обърка и т.н.
    Благодаря предварително очаквам вашите отговори.

  24. #24
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Не го прави. Ще страдаш. Иди на лекар с майка си.

  25. #25
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от seleks Виж мнението
    Здравейте. Хора прочетох супер много информация но така и не открих отговор на проблема който ме тревожа.Моля ви отговорете ми на следния въпрос:
    аз съм на 16 години когато пенисът ми е в надървено положение ако просто вложа малко повече сила да си скъсам ципата която го държи и ми ограничава възможностите какви са последствията? Мисълта ми е боли ли много колко време продължава болката може ли нещо да се обърка и т.н.
    Благодаря предварително очаквам вашите отговори.
    Защо вдигаш тема от 2006г първо ?
    Последствията могат да са много сериозни. Това се нарича късо гемче, оперира се за 10 мин и си отиваш във вас. След 20 дни пишката ти е зараснала напълно и нищо не помниш. В раздел здравни има тема за Фимоза, там чети.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си