.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: angliiski

  1. #1

    angliiski

    trqbva mi ideq za referat po angliiski temata trqbva da e svurzana s velikobritaniq ili usa i da ne e prekaleno obshirna(ne stava za voini, ili primerno za tragediqta ot 11 septemvri) trqbva da e neshto hem interesno hem v 2-3 lista pe4atno da se subere .. imate li idei ili slu4aino da znaete nqkakvi saitove koito da mi pomognat blagodarq predvaritelno
    Всичко, което човек трябва да направи, е да приеме невъзможното, да се справи без необходимото и да изтърпи нетърпимото.

  2. #2

    Re: angliiski

    Цитирай Първоначално написано от raperka
    trqbva mi ideq za referat po angliiski temata trqbva da e svurzana s velikobritaniq ili usa i da ne e prekaleno obshirna(ne stava za voini, ili primerno za tragediqta ot 11 septemvri) trqbva da e neshto hem interesno hem v 2-3 lista pe4atno da se subere .. imate li idei ili slu4aino da znaete nqkakvi saitove koito da mi pomognat blagodarq predvaritelno
    et ti edin ang sait www.teenproblem.com ima ne6a

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    BlondLandia
    Мнения
    185
    Защо не разкажеш за традиционни празници? Деня на благодарността, типичната коледна сутрин; начин на живот, взаивоотношения..Може и някаква статистика да дадеш или примерно да посочиш някакъв безумен рекорд направен от американец..
    Това са само груби идеи
    Видя я царят, че се смее,
    но сам усмивката изгуби.
    Забрави ловните соколи,
    дори забрави да воюва.
    lOvE iS DEliGhT!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Може би ще е интересно ако разкажеш за празниците и традициите на хората.
    Да напишеш и нещо за начина им на живот също би било интересно.
    Успех.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си