.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: Lesbika li sam?

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam KyDetO niKoi Ne XoDi
    Мнения
    147

    Lesbika li sam?

    Hi na vsi4ki!Iskam mnogo da vi popotam ne6to koeto mn me ma4i!Iskam da go spodelq s nqkoi!Predi okoklo mesec se zapoznax s edno momi4e,no tq se okaza lesbiika! Sega sled vreme tq zapo4na nqkaksi po stranno da se darji s mene!Xva6tame se za race,celuvaxme se 2-3 pati!Az si imam ne6to kao gadje i s nego se darjim po sa6tiq na4in!Tova ozna4ava li,4e sam lesbiika(pod prikritie)I tova normalno li e???
    What is the life?The life is love.What is the love?The love is kiss.What is the kiss?Come and i will shoW YoU...

  2. #2
    ami tq samata privli4a li te i iska6 li da pravite pove4e ne6ta osven celuvkite

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ако имаш романтични чувства към нея, привлича те физически и целувките с нея имат тръпка, си лесбийка. Но не си.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    v mechtite ti ;))
    Мнения
    648

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36941&start

    nali osyznavash,che nie momichetata mojem da stanem lesbiiki mn mn lesno,a i bez dr vsichki malko ili mn sme si bi....taka che..ako ste blizki priqtelki pomejdu si razberi,che edinstveno ediniq sex i trainata naglasa da bydesh s momicheta te razdelq ot ideqta da stanesh lesbiika....
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo! )

    http://178342.Sladur.com

  5. #5
    :))))))
    Guest

    hi

    emi nz kvo da ti kaja.az imam podoben problem.mislq 4e haresvam momi4etata pove4eot mom4etata.i iskam da ti kaja 4e ako izpitva6 ne6to kam neq:naprimer da se vazbujda6 ot neq ili ne6to podobno,tva ne moje da te sbarka da napravi6 s nea dori i ne6to pove4e ot celuvki.no mislq 4e tva ne zna4i 4e si lezbiika,no dori i da si .DA NE TI PUKA

  6. #6
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    Дори и да се излижеш с момиче пак не те прави лезбийка... а вече нагласа , чувста към партниорката и т.н.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ти самата ако не знаеш каква си, защо мислиш, че ние ще знаем???

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    499
    Ne,ne si.Dokato vse o6te te privli4at muje,a ne jeni za sega ne si.

  9. #9
    Лесбийка си. Лоша работа. Какво ли ще кажат родителите ти?

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  10. #10
    koko6arq
    Guest
    Абе вие жените сте големи путки бре! То това и се очаква. Хвания и я питай "ти сеа сваляш ли ма или не?!!?" Ако ти каже че да зарежи я, ако ти каже не, е тя може да те зареже, ама ебеш ли го!

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Те се целуват, това определено не е приятелско.

  12. #12
    Imam 1 ideq...kaji na tvoqta priqtelka lesbiika 4e ako naistina te xaresva trqa da napraite troika s tvoq priqtel.Tq 6e se saglasi - posle se naebete mnoo qko i gi zareji i dvamata!!!KEf

  13. #13

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    CCCP
    Мнения
    22
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ти самата ако не знаеш каква си, защо мислиш, че ние ще знаем???
    Точно така ---> дали ние ще знаем --->

  14. #14
    galfonkata
    Guest
    LESBIIIIKA SIIIIIIIIIIIIIIIIIIII pa4a gadna

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Halls Of Valhalla
    Мнения
    659

    хмм

    аве нз ама според мен тва момиче с момиче го приемам щото съм мъж и тва ми е като фетиш така ,чe да не ти пука ква си ако имаш чувства към нея си , ако нямаш не си !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от galfonkata
    LESBIIIIKA SIIIIIIIIIIIIIIIIIIII pa4a gadna
    UMIRAI MA,ti si pa4ata,
    momi4eto moli za suvet ti na guZ se prai6
    The PerfekT LiFe [LoVe,SeX,SkaTe,MetALL,FrienDs]
    My LifE iS PerFecT
    ,BuT i STilL lifE in HelL,
    yes ,i lOve The DeviL

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от CCCP
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ти самата ако не знаеш каква си, защо мислиш, че ние ще знаем???
    Точно така ---> дали ние ще знаем --->
    ot vas ne se iska da znaete ni6to we ,iska mnenieto vi...
    The PerfekT LiFe [LoVe,SeX,SkaTe,MetALL,FrienDs]
    My LifE iS PerFecT
    ,BuT i STilL lifE in HelL,
    yes ,i lOve The DeviL

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    ami na teb haresva li ti da se celuvate,durjite za ruce i t.n. ? ako ti haresva zna4i moje i da stane ne6to m/u vas t.e. si lesbiika a ako durji6 pove4e na priqtelq si trq q zareje6 ta

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    А според мен е курвенско да се натискаш с 2-ма човека едновременно, без значение дали имаш чувства.

  20. #20
    незнам дали си лезбийка но от прочетеното забелязах че си завидно тъпа ... кфо питаш като отговора е елементарен ... и ся щи го обясня .... значи кефиш се на тая и на гаджето си ... еми кфо толко му мислиш .. да си чувала за БИ сексуални хора ...?
    Impaled crucifixion
    Compassion forgot, Eternal damnation, ONCE UPON A CROSS!!!

  21. #21
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    spored men si bi seksualna
    Love you Kris !!!

  22. #22
    Guest
    spored men si tri sexualna pada6 si po muje jeni i magareta!!!!mislq 4e sum gledal edno tvoe film4e!!!!kai verno kak e da prai6 LUBOV s magare???

  23. #23

    Re: Lesbika li sam?

    Цитирай Първоначално написано от maily
    Hi na vsi4ki!Iskam mnogo da vi popotam ne6to koeto mn me ma4i!Iskam da go spodelq s nqkoi!Predi okoklo mesec se zapoznax s edno momi4e,no tq se okaza lesbiika! Sega sled vreme tq zapo4na nqkaksi po stranno da se darji s mene!Xva6tame se za race,celuvaxme se 2-3 pati!Az si imam ne6to kao gadje i s nego se darjim po sa6tiq na4in!Tova ozna4ava li,4e sam lesbiika(pod prikritie)I tova normalno li e???
    vsashnost gadnoto e 4e ponqkoga dage da si haresvash momi4e i ti da momi4e no da haresvash samo edno kato individ ne e nepremenno znak 4e si padash i po svoq pol, vsmisal trqbva da imash prodalgitelno i sigurno gelanie naso4eno kam genstvenosta.. x) ne ti vigdam problema osven 4e hodish s 2ma x)

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    803
    Ами....и аз се целувам с момичета, ама не съм лезбо - при момичетата е нормално да се гушкаме и да се държим за ръчичка и т.н....А ако примерно ти е приятно да я пипаш, да я прегръщаш, да я целуваш така както когато целуваш гаджето си....т.е. ако изпитваш сексуално увлечение към нея значи си хомо...или поне би! Но няма нищо лошо в това споко
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    414
    mi ne... nali si ima6 i pr... spoko mislq 4e tova e momentno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си