.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Weider
    Guest

    Как да я възбудя максимално?

    Значи какво ли не правя, целувам я къде ли не, по вратъ, по коремчето, къде ли не и не мога да разбера дали поне малко се възбужда. Или тя не го показва, или аз найстина не я възбуждам ( Какво да правя?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Питай я къде иска да я целуваш,за да се възбуди повече

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Master_88
    Питай я къде иска да я целуваш,за да се възбуди повече
    ееееми да май тфа е решението

    SaMo LeVsKi ! ! !

  4. #4

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В мечтите
    Мнения
    74
    Ем то не винаги става само с целуване...Можеш да пробваш да я лижеш, така няма начин да не се възбуди, а и това е най- сигурното решение. Стига ти да искаш де...Иначе, ако я познаваш отдавна би трябвало да знаеш какво я възбужда. Пък ако от скоро сте заедно, не се притеснявай, ами направо я питай какво й харесва...Предполагам, че ще си каже. Ако и това не стане, пак ще го мислим
    Златистата нишка се прекъсна,клетката от светлина изчезна,песента на феникса заглъхна...

    Пийс Бабо, форум на избухляри => http://www.phpbb-uk.net/forum/?mforum=peacebabo

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    всички си задават тоя въпрос


  6. #6
    nai-dobre naistina daq pita6

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    В най - якия град
    Мнения
    126
    Хей , къде забога изоставихте изпозлването на ръцете и краката , Атакувай с ръцете, пипай , обарвай , изпозлвай ги А пък за краката , аз не съм ги използвал, ама по филмите много ги действат

  8. #8
    Франкофонът Мъжага Боби
    Guest
    Бъди нежен и работи дълго време върху нея. Изпапкай всяка частица от нея и ще я накараш да стене от кеф

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    Цитирай Първоначално написано от Франкофонът Мъжага Боби
    Бъди нежен и работи дълго време върху нея. Изпапкай всяка частица от нея и ще я накараш да стене от кеф
    много практично найстина, да я изяде


  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    v mechtite ti ;))
    Мнения
    648

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=33793&start

    syzdai nqkakva romantichna atmosfera,v koqto da se pochuvstva mn mn sigurna i sled kato veche e spokoina,se opitai da q vyzbubish maximalno.imash ezik,ryce....nadali ti tr tochno moite syveti,IMPROVIZIRAI! ,uspeh
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo! )

    http://178342.Sladur.com

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    I men sa me pitali kude iskam da me celuvat ...i 4estno da vi kaja, malko mi e tupo az da kazvam kude toi iska da me lije...i taka 4ast ot odovolstvieto iz4ezva...Prosto predpo4itam mom4eto samo da se seti kakvo iskam i kude iskam da me celuva
    Az mnogo obi4am po gu6kata, po gurdite (osobeno po zurnata), obi4am i po bedrata, osobeno po prustite na krakata mnogo e sladursko, no i me vuzbujda...estestveno se kefq i na frenskata lubov
    No ti po-dobre ne q pitai kude da q "ligavi6" , a se opitai sam da se doseti6

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Horsens, Denmark
    Мнения
    315
    Абе с език е най- сигурен резултата по вратлето, зад ушите, над дупето- там където има две тръпчинки , по крачетата отвътре абе много са местата

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    прочети книгата "Как да бъде задоволявана жената и карана да моли за още".. мисля че така се казваше.. не е зле момчетата да четяха такиви книги а не ние.. ще разберете много работи.. че например партньорката ви може никога досега да не е изпитвала удоволствие от секса..

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    337
    Миии най-лесно е клато я излижеш,ама трябва да го правиш добре!!Тя сама ще иска да я изчукаш(е ако го направиш добре),направо може и да полудее!!

    [b][i]Les larmes qu'on s'efforce de cacher sont toujours les plus sinc

  15. #15
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от ^Kiss_of_the_Sun^f
    Миии най-лесно е клато я излижеш,ама трябва да го правиш добре!!Тя сама ще иска да я изчукаш(е ако го направиш добре),направо може и да полудее!!
    E na 12 e be...stiga s tez razvratshtini e...

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    прочети книгата "Как да бъде задоволявана жената и карана да моли за още".. мисля че така се казваше.. не е зле момчетата да четяха такиви книги а не ние.. ще разберете много работи.. че например партньорката ви може никога досега да не е изпитвала удоволствие от секса..
    a da znae6 kade v neta moga da q namerq taq kniga

  17. #17
    pi4 s ezika navsiakade ina4e ne stava upoznai tialoto na priatelkata ti

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    ми то тая книга тряя си я купиш иначе нз в нета дали я има.. обаче ти намерих нещо подобно, което обобщава написаното в книгата.. то е от саит за лесбиики но става и при хетеросексуални.. според мен точно така трябва да действат момчетата.. ето я станицата:
    http://www.bg-lesbian.com/relationsh...inelflirt1.htm

    чети от там където пише "Чувственост и докосване" надолу докъдето решиш.. аиде успех

  19. #19

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    в хотелска стая номер 216
    Мнения
    17
    Цитирай Първоначално написано от дрЕБОсъчко
    всички си задават тоя въпрос
    aham..

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    ми то тая книга тряя си я купиш иначе нз в нета дали я има.. обаче ти намерих нещо подобно, което обобщава написаното в книгата.. то е от саит за лесбиики но става и при хетеросексуални.. според мен точно така трябва да действат момчетата.. ето я станицата:
    http://www.bg-lesbian.com/relationsh...inelflirt1.htm

    чети от там където пише "Чувственост и докосване" надолу докъдето решиш.. аиде успех
    vzemi vij starnicata i 6te razbere6 mnogo ne6ta!!!
    black cat or white cat,that is the question!!!

  21. #21
    Ами, можеш да разбереш дали е възбудена, ако е мокра отдолу. И освен съветите на другите, аз ще ти кажа, че мен примерно супер много ме възбужда натискането.. докато още сте облечени, се притисни леко към нея, нека да усети, че ти си възбуден.. поне на мен това супер много ми действа, успех (:

  22. #22
    se 6te se spravi6!ako i dvamata si padate po po-nestandartnite ne6ta moje da opita6 naprimer s plodove ili smetana koqto da lije6 ot neq!uspeh!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от SeXy_BaDeM_f
    se 6te se spravi6!ako i dvamata si padate po po-nestandartnite ne6ta moje da opita6 naprimer s plodove ili smetana koqto da lije6 ot neq!uspeh!
    Ами да идеята е добра =D>

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    369
    gu6ata po u4ite gadrite papa... frenskata lubov ne vqrvam da ne q vazbudi... deistvai...

  25. #25
    е не я възбуждаш сорка намери си новааааааа



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си