.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55

Тема: Azis

  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178

    Azis

    awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
    dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
    bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
    normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat ))
    Admin-Coki:
    неподходящо съдържание на снимка и текст в подписа
    ( грубо отношение към администратор).
    / забрана за ползване на такъв!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    xaxa,mn 6e mi e interesno dali 6e se nameri nqkoi koito da aresfa toz pederas
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    po sveta i u nas
    Мнения
    190
    az mislq 4e ti imash umstveni otklonenia tva koi kogo i zashto haresva si e li4no mnenie !!! tova 4e ti ne go haresvash ne zna4i 4e i drugite ne trqbva da go haresvat na koito ne mu ponasq da se iznasq !!!!!!!!! 4udq se kak o6te moje da ima tolkova tupi hora a i temata ne e osobeno zabavna bih kazala 4e e mn tupa !!!!!AZ puk haresvam Azis ima glas moje da se pravi na jena no ne mu plashtat za tova 4e se pravi ne jena horata ne slushat kak pushka dokato se ebe a slushat glasa mu i pesnite mu ne hodqt na koncertite mu zada mu gledat pod polata a zada slushat pak pesnite mu i 4algata e mn populqrna muzika v bg ako iskash da znaesh !!! mn teenove q slushat ti qvno ne si kum tqh PROUMEI 4E VSEKI SI IMA SVOE SOBSTVENO MNENIE I NE E NUJNO DA E S UMSTVENI OTKLONENIA ZADA HARESVA DADENA MUZIKA =D> =D>
    ОбИчаМ Те И пАк Ще Те ОбИчаМ СъРцЕтО Ми ВсЕ За ТеБ Ще ТупТи ДоРи И в АдА Да ОтИдА НиКoЙ нЯмА Да Ни РаЗдЕли

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    някъде там
    Мнения
    127
    напълно съм съгласна със stasi_girl!
    няма какво да кажа повече

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178
    abre kuv e smisala na 4algata e za ko se pee q mi obqsni gadno 4algar4e
    se edno su6to nqma nikva stoinost taq muzika nqkvi namazini putki peqt nqkvi tekstove koito sa im izmislili producentite ei tva e 4algata
    Admin-Coki:
    неподходящо съдържание на снимка и текст в подписа
    ( грубо отношение към администратор).
    / забрана за ползване на такъв!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Цитирай Първоначално написано от Wu-Tang
    abre kuv e smisala na 4algata e za ko se pee q mi obqsni gadno 4algar4e

    По същата логика ще те попитам какъв е смисъла на другите стилове ?Метъл,рап,пънк и бла-бла?Хм?Всеки си има вкус,няма ли да го разберете най-после?Стига с тези теми 'за' и 'против' чалгата
    Преди да се заядеш с мен ще ти кажа,че изобщо не слушам чалга !
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763
    Цитирай Първоначално написано от Wu-Tang
    abre kuv e smisala na 4algata e za ko se pee q mi obqsni gadno 4algar4e
    se edno su6to nqma nikva stoinost taq muzika nqkvi namazini putki peqt nqkvi tekstove koito sa im izmislili producentite ei tva e 4algata
    ti puk zadade i edin vupros .... za kakvo se peelo e ka kza kakvo za bezmoza4nite 4algari i tehniq jivot be kak za kakvo ! da si 4algar misli6 4e e lesno li ? da da ama ne ... !a i kakto kaza onazi mnogo zapoznatata ... seki si ima pravo da izbira kakvo da slu6a i ko ida haresva taka e seki ima pravoto da bude prost i da bude tup slepec ot stadoto GLUPACI haide si4ki da budem takiva ! ve4e e moderno da izglejda6 kato pedal e ne kato normalen 4ovek da ne govorime 4e izob6to ne e modno ve4e 4ovek da izglejda kakuvto se 4ustva !modno e da si prost i ograni4en i da spori6 4e ne e taka !as puk ne iskam da sum moden i iskam vseki da me mrazi za tva 4e sum razli4en ne me interesuvat drugite budete prosti budete tupi i slu6aite istinskite laina kato azis i kondio i se mislete za umni jalkoto e 4e moje i da ne go osuznaete i do kraq na jivota si no ni6to de men ne mi e jal za vas poneje i na vas ne vi e jal za men

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Ooooobi4am go!
    Iiiiskm negovite ruce...
    Oooobi4am go!
    Da milvat...

    Ko be6e tam?


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  9. #9
    Хахахахахахахахахахахахах ахахахахахаха,
    вече ме карате да се смея във всяка една такава тема.
    Първо директно по въпроса: да, харесвам Азис, песните и гласа му!
    И второ: не мога да се сдържам повече и да не го кажа - толкова прости и ограничени СЪЩЕСТВА като някои от вас просто не съм виждала. Слушайте си метъл, техно, рап (каквото искате) и се мислете за много умни, за много интелигентни, от това обаче само вие губите. Но аз си слушам чалга и ни най-малко не се възприемам за тъпа, ограничена и каквато и да било друга. Как да се сдържам вече като то пък се ненагледах на толкова простотия и невежество, че то край няма. Бе, вие сте като коне с капаци, бе! Всеки си знаете неговото! Слушай си метъл korn___, мисли си, че метълът те прави по-различен, мисли си, че метълът те прави по-умен, по-велик, по-оригинален и т.н., заблужадавай си се сега, заблуждавай си се цял живот, на мене и на никой, който слуша чалга не ни дреме - то си е за теб и за всички като теб. То бива бива ограниченост и простотия, ама чак пък толкова никога не съм виждала.
    Чалгарите били тъпи, какво ми е тъпото ми кажи, бе?!?! Ти познаваш ли ги всички чалгари да кажеш кой какъв е, бе? Аз казвам ли, че метълите са наркомани, защото едни от моя блок се боцкат?! Казвам ли, че миришат, защото един метъл ми осмърдя живота в едно кафенце на Красно Село?!?
    Я се осъзнайте, бе! Стъпете на земята. Къде живеете вие? Със сигурност не е тука.
    Значи от днеска, който слуша метъл е много умен и интелгиентен, а който слуша чалга е прост педераст/курва, така ли? Де*ба и ограничеността!
    Всички, които са от ЦСКА са прасета! Всички, които не обичат палачинки са педали! Всички, които не ходят редовно на училище са наркомани! Всички, които се обличат модерно са курви! Всички, които гледат Вип Брадър са смотаняци!
    Да ви имах и акъла!!!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Гето Зора(СтараЗагора)
    Мнения
    178
    w hip hopa se pee za izstinski ne6ta za realnosta takava kakvato e puk 4algata samo lubov tupni gluposti se nqkvi tupni det vi psihirat glavi4kite momi4enca ei tva moga da vi kaja 6toto mozuka vuzpriema mnogo pove4e ot kolkoto tova koeto 4uvate kakto nqkoi metali ako im se pusnat pesnite na zade stava ne6to baq brutalno za satani tupni taka i 4algata ima takiva momenti koito vi karat da iztupqvate xaxxaaxaxxaaxax i takiva tupni puk koito kaje 4e tova koeto kazvam ne e istina 6te mu se izmeq v liceto
    Admin-Coki:
    неподходящо съдържание на снимка и текст в подписа
    ( грубо отношение към администратор).
    / забрана за ползване на такъв!

  11. #11
    Значи, ето, кой го казва, че чалгата (и метъла) ни карат да изтъпяваме - човек, който изрази мнението си в едно единствено изречение, без никакви пунктуационни знаци и лишено от всякакъв смисъл.
    Какво повече има да си говорим?

  12. #12
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    не слушам чалга,мразя чалга, но Азис ме кефи
    бил педал..дори да е така кво ви бърка вас това?
    да не ви *** отзад, че сте недоволни,бе!?
    а и...според мен всичко, което прави е просто имидж
    не знам.. мен си ми харесва..айде,чакам хората с различно мнение от моето(дето си мислят,че са по-умни от мен и другите дето харесват Азис)да ме оплюят
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    да бе и аз го глеах при Слави.. ми кво да ти кажа нито го мразя нито ме интересува.. въобще ми е през онаа работа за него.. да си праи квото иска дрееми..

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    423
    Азис е Дет Метал. Вие ко знаете

    Абе... Той е леко издънка на природата и не защото е педал (аз обичам педалите, по-скоро момчетата, които приличат на момичета, абе сложно е ), а защото кара хората да намразят педалите. Тва е тъпо. Той е тъп, а това е доказано. Абе кво да го коментирам. Аз днес няма да се джафкам с никой, джафкайте си се вие

    Sinister_Doll,

    Да милват моито лице
    Обичам го до болка
    И аз без него не мога
    АААА (супер яко изкрещяване, тип блек метъл)
    (тук малко турбо ритми)


  15. #15
    abe i mene me kefi azis kvoo !?!!!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Цитирай Първоначално написано от InSOMnIAaa
    abe i mene me kefi azis kvoo !?!!!
    а мога ли да попитам кое по-точно те кефи?

  17. #17
    az neslu6am mnoy mnoy 4alga ama azis si me kefi ... toi prai 6outo ... osobeno v klipa s malina - ne znae6 ... tam e golqm sladur :P

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Horsens, Denmark
    Мнения
    315

    Re: Azis

    Цитирай Първоначално написано от Wu-Tang
    awe ko mislute za toq gaden debel bukluk koito se pravi na jena
    dali 6te ima nqkoi koito da go haresva ...... puk koito go haresva ima nqkvi umstveni otkloneniq spored mene
    bili go beli i eb*li tva go 5uh ei sq po slavito
    normalno to si4ki 4alga pevci taka trugvat ))
    Казваш, че не го харесваш, а си отделил време да пишеш тема за него?Това как да го тълкуваме?Да не би да послушваш малко преди да заспиш? ЛОШО НЯМА, но не занимавай другите с глупости.Аз като не харесвам някой просто не му обръщам внимние и толкоз

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Добрич
    Мнения
    267
    Haresva mi glasa na azis i pesnite mu,no durjanieto mu naistina e dosta taka neprili4no da kaja,ne go odobrqvam 4estno kazano da se pravi na jena i postoqno da govori i to ne sled 23h za svoq 21 santimetrov 4len a to4no po tova vreme go gledat i malki deza koeto ne e mnogo prepora4itelno,no toi si e takuv.Obi4a da skandalizira horata a i da e skandalen vse pak e 4ast ot negoviq imij,no kakuvto i 6te da e,s kogoto 6te da si lqga bilo to muj ili jena tova horata ne bi trqbvalo da gi zasqga i da im pre4i,vse pak nqma vie da si lqgate s nego,nali taka ,no 4e ima hubav glas v tova nqma spor i nqkoi ot pesnite mu naistina 6e se pomnqt ot fenovete
    Всичко започва и свьршва с теб
    ужасно много те обичам.
    Не би останало нищо от мен
    без теб ако сьм някой ден!!!

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Somwhere where I'll be happy
    Мнения
    328
    Безразличен ми е - много е прост/проста/просто(?)...Не намирам нищо интерсно в такива хора.

  21. #21
    Супер фен Аватара на white_chik
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    sofia mladost 1A
    Мнения
    2 048
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Хахахахахахахахахахахахах ахахахахахаха,
    вече ме карате да се смея във всяка една такава тема.
    Първо директно по въпроса: да, харесвам Азис, песните и гласа му!
    И второ: не мога да се сдържам повече и да не го кажа - толкова прости и ограничени СЪЩЕСТВА като някои от вас просто не съм виждала. Слушайте си метъл, техно, рап (каквото искате) и се мислете за много умни, за много интелигентни, от това обаче само вие губите. Но аз си слушам чалга и ни най-малко не се възприемам за тъпа, ограничена и каквато и да било друга. Как да се сдържам вече като то пък се ненагледах на толкова простотия и невежество, че то край няма. Бе, вие сте като коне с капаци, бе! Всеки си знаете неговото! Слушай си метъл korn___, мисли си, че метълът те прави по-различен, мисли си, че метълът те прави по-умен, по-велик, по-оригинален и т.н., заблужадавай си се сега, заблуждавай си се цял живот, на мене и на никой, който слуша чалга не ни дреме - то си е за теб и за всички като теб. То бива бива ограниченост и простотия, ама чак пък толкова никога не съм виждала.
    Чалгарите били тъпи, какво ми е тъпото ми кажи, бе?!?! Ти познаваш ли ги всички чалгари да кажеш кой какъв е, бе? Аз казвам ли, че метълите са наркомани, защото едни от моя блок се боцкат?! Казвам ли, че миришат, защото един метъл ми осмърдя живота в едно кафенце на Красно Село?!?
    Я се осъзнайте, бе! Стъпете на земята. Къде живеете вие? Със сигурност не е тука.
    Значи от днеска, който слуша метъл е много умен и интелгиентен, а който слуша чалга е прост педераст/курва, така ли? Де*ба и ограничеността!
    Всички, които са от ЦСКА са прасета! Всички, които не обичат палачинки са педали! Всички, които не ходят редовно на училище са наркомани! Всички, които се обличат модерно са курви! Всички, които гледат Вип Брадър са смотаняци!
    Да ви имах и акъла!!!
    ne bih mogla da go kaja po-dobre =D> =D> =D>
    Две хубави очи. Душата на дете
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum в две хубави очи; - музика - лъчи
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum Не искат и не обещават те...

  22. #22

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Da Ghetto
    Мнения
    63
    Тоя тъп нещастен насран педал,
    черен миризлив смотан мангал,
    с грим и женски дрехи по сцената се вайка,
    иде ми да изкрещя със все сили "ДЕБА ТВОЙТА МАЙКА"!
    Чалгата е за най-големите кретени,
    смотани копелета от собствен живот лишени,
    метълистите и те да мълчат,
    щото ако продължават ще изхвърчат,
    метъла е тъп, не разбрахте ли сега?
    Черни дълги коси, яжте моите лайна!
    Аз съм истински рапър, пея за живота,
    парите, колите, жените имота,
    защото аз ги притежавам,
    в никакъв случай не се ебавам.
    Рапът е музиката на великите
    и умните (да точно като мен).
    Те ще живеят като крале до последния си ден!
    Bling' bling' излиза на улицата,
    пазете си децата,
    аз съм хип-хоп поет,
    вкарвам тъпаците във кофите за смет,
    никой не може да ме спре,
    аз имам пари, коли, жени за теб не ме ебе.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Цитирай Първоначално написано от Bling Bling
    Тоя тъп нещастен насран педал,
    черен миризлив смотан мангал,
    с грим и женски дрехи по сцената се вайка,
    иде ми да изкрещя със все сили "ДЕБА ТВОЙТА МАЙКА"!
    Чалгата е за най-големите кретени,
    смотани копелета от собствен живот лишени,
    метълистите и те да мълчат,
    щото ако продължават ще изхвърчат,
    метъла е тъп, не разбрахте ли сега?
    Черни дълги коси, яжте моите лайна!
    Аз съм истински рапър, пея за живота,
    парите, колите, жените имота,
    защото аз ги притежавам,
    в никакъв случай не се ебавам.
    Рапът е музиката на великите
    и умните (да точно като мен).
    Те ще живеят като крале до последния си ден!
    щастлив рапър нема...

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    380
    Цитирай Първоначално написано от Wu-Tang
    w hip hopa se pee za izstinski ne6ta za realnosta takava kakvato e puk 4algata samo lubov tupni gluposti se nqkvi tupni det vi psihirat glavi4kite momi4enca ei tva moga da vi kaja 6toto mozuka vuzpriema mnogo pove4e ot kolkoto tova koeto 4uvate kakto nqkoi metali ako im se pusnat pesnite na zade stava ne6to baq brutalno za satani tupni taka i 4algata ima takiva momenti koito vi karat da iztupqvate xaxxaaxaxxaaxax i takiva tupni puk koito kaje 4e tova koeto kazvam ne e istina 6te mu se izmeq v liceto
    Вземи едно огледало и почни да си се заливаш от смях сам на себе си, защото ако бях толкова проста и тъпа като теб именно това щях да направя!
    Само обърни внимание на писанията си, забележи колко идиотско и лишено от смисъл мнение си дал и колко пъти общо си използвал думата "тъпни". Няма да ти е в излишък да прочетеш някоя и друга книжка, защото речникът ти е под всякаква критика! Всички ние сме глупави и слушаме тъпни ама никой от изказалите се в тая тема не се е изразил по по-глуповато и смешно от теб!
    Също така вярваш ли си, че точно в рапа се пее за истинските неща от живота и колко точно са рапърите, които все още пеят за тях, ако изобщо някога са го правили?! Коли, пари, кучки, треви, ланци и прочие ли е реалността и това ли са най-стойностните неща в живота към които всеки един човек се стреми? За такива деца като теб, които умират да си играят на гангстери може би, но не и за някой трезво мислещ и разсъждаващ човек! Айде взимай си водното пистолетче и върви пред блока да се стреляш с дружките ти - "видни генгста дупета" и си припявайте Candy shop на 50 cent!

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    ^npocTo^a3^f^, kato ti pro4etoh mnenieto, napravo se stresnah...
    Piy edno valerian4e i spoko!

    PS: Glavno b- skite 6itni tip Mi6o 6amare se pee za takiva prostotii.
    V interes na istinata ima i mn normalni rap textove, kolkoto i da me nervi zvu4eneto.


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си