.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: ybivat hora...

  1. #1
    shosholinka
    Guest

    ybivat hora...

    hei horica super mn mi e bolno..., vse pak sme v balgariq, a na nikoi ne my dreme za absoliutno ni6to...! V4era razbrah 4e kole6ka na maika mi e bykvalno zakolena ot priqtelq si, jenata ima dve deca i se e ma4ila da se ytarve ot tozi ne6tastnik, koito sled kato q ybiva se obesva, a kakvo e napravila balgarskata policiq, kogato gorkata jena se e poma4ila da se za6titi 4rez neq, kakto vijdate- NI6TO.... nie stoim tuk i si govorim koi koga misli da pravi sex, koga mu do6lo i dali da se brasneme otdolo... oks i tova e normalno ema super brytalno e da se slu4vat tezi ne6ta, a na nikoi da ne mu dreme... nedai si boje na nqkoi da mu se slu4i ne6to... parvo nemoje da se za6titi, vtoro ako e prqko zasegnat po nikakav na4in nemoje da si otmasti 4rez sad... neznam horica... pomislete i za tova tezi mijavi problem4eta vse se razre6avat... vajnoto e da sme jivi i zdravi

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 1 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Е мн ясно,че ни дреме,ама ние какво може да направим по въпроса???

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    ами това си е реалността и от нас зависи дали ще живеем или съществуваме
    "Целувка за лека нощ"

  4. #4
    Кво можем да направим кажи ве midnight... И да пусне темата ако иска в Фън бахти простата ....

    Кво ме интересува кой коя заклал ? Аре да се спасявам аз не съществувам , аз живея!

  5. #5
    bih iskala da napravq ne6to samo kaji kakvo i 6te ho napravq za da prestanat ubiistvata
    Бъди различен,бъди готин.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от midnight...
    ами това си е реалността и от нас зависи дали ще живеем или съществуваме
    Напълно съм съгласен.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    mm..mnogo si prava!tova za ubiistvoto si e naistina gadna istoriq...no moje bi trqq po4nem da jiveem

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  8. #8
    Такива неща е имало, има и ще има винаги...това е реалността..във всяка секунда стават убииства..докато някои прави секс друг умира..трети се ражда четвърти е пребит..пети преуспява ....реалност...лоша или добра вси4ки сме в нея и трябва да преудоляваме лошите неща и да се радваме на добрите!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Еми разкарайте се от тая държава, това го говоря от доста време.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Мила, виждаш на никой не му пука докато не му дойде на главата и това е най-лошото. Мислила съм какво може да се направи с хора с психични проблеми. Навсякъде има такива хора и е късмет, че не си замесен с такива....
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    aбе още ли не сте разбрали в ква помия живеем... баси тъпата страна.. мразя я таа шибана българия...

  12. #12
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от TheDarkLady
    Такива неща е имало, има и ще има винаги...това е реалността..във всяка секунда стават убииства..докато някои прави секс друг умира..трети се ражда четвърти е пребит..пети преуспява ....реалност...лоша или добра вси4ки сме в нея и трябва да преудоляваме лошите неща и да се радваме на добрите!!
    подкрепям мнението ти
    това, че се случват такива ужасни неща, не означава, че трябва във всеки един момент да мислим за тях и да се страхуваме или обвиняваме.. или съжаляваме...
    подобни случки показват, че животът продължава и трябва максимално да му се наслаждаваме, защото има хора, които не са имали тая възможност да се радваме на удоволствията, които той ни предлага докато друг страда не е грешно, а така трябва да бъде, тъй като не трябва да пропиляваме и секундичка щастливи моменти
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  13. #13
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fti4ka
    aбе още ли не сте разбрали в ква помия живеем... баси тъпата страна.. мразя я таа шибана българия...
    Такива хора са само за съжаление!Би ли ми казала някоя страна,където да не стават убийства,изнасилвания,граб ежи?А?Или си прекалено потънала в комплексите си за да проумееш,че такива неща са ежедневие във ВСЯКА ЕДНА СТРАНА по тоя шибан свят?Бахти заблудените хора...Чула от некой наркоман,че България била много "тъпа" и почва да повтаря,като папагал!!!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Тоя па, скапаняк. Естествено, че по целия свят има убийства и грабежи, но бройката е важна. Ае ти малоумен ли си ве, малее бахти келеша. Тук знаеш колко хора са над закона ве. Знаеш колко корупция има, колко незаконни сделки, изнудвания, лъжи и измами има в тая държава. Ти излизаш ли на улицата ве? Четеш ли вестници и слушаш ли новини? Май досега не са ти отваряли очите, не ти го и пожелавам, но ще дойде и тоя момент, бъди сигурен.

  15. #15
    Guest
    Абе ей путко кирлива,ако си много си смел зад компютъра,а?Хайде,като толкова ги разбираш кажи ми колко?Колко има тук и колко примерно в САЩ?

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Хаха смел съм бил. Не съм смел, а имам очи и мозък.

  17. #17
    tova koeto kazvash naistina e mnogo tujno no tova nqma da se promeni taka e bilo i predi taka i shte bude i navsqkude gi ima tezi neshta ne samo v bg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си