.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Пътешествия

    Кое е мечтанато място за вашата почивка? Калифорния, Барселона, Ибиза, някой далечен остров.. Кажете защо и по възможност сложете и снимки
    WE'RE NOT LEADING

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Англия.Защото Лондон е един прекрасен град,пък и таМ може да срещна някои хора,да не забравяме и Челси...

  3. #3
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Бразилия, Египет и Испания
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Египет-искам да видя прословутите пирамиди
    Франция-Vouz parle francais?! Хересва ми тая държавица....
    Бразилия-с удоволствие бих се докоснала до коренно различна от нашата култура.
    Абе дайте ми пари,аз ще си намеря къде да отида :P
    Всъщност голямата ми мечта наистина е Египет
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  5. #5
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    в тези жеги ми се иска да отскоча до Норвегия или Финландия: хубава природа, хубава музика, хладно е.
    иначе бих искал по възможност да посетя всяка държава в света. но... чак като стана богат пенсионер

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Bila sum na dosta mesta.. i v Parij, i vuv Venecia, Milano, Jeneva, Verona, Viena nqma zna4enie v ob6ti linii kude si vupreki 4e po sveta ima mesta koito sa kato padnali raiski kut4eta, estestveno po vejnoto e kompaniqta koqto te pridrujava. E na men li4no Paris mi e slabost i edna izjivqna me4ta i za tva si umiram za nego, no puk na6eto bg 4ernomorie primerno i v 4astnost PRIMORSKO e nomer 1. tva e raq za mene, ako nqkoi ne e suglasenmoga da go ubedq napulno
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Sophie
    Bila sum na dosta mesta.. i v Parij, i vuv Venecia, Milano, Jeneva, Verona, Viena nqma zna4enie v ob6ti linii kude si vupreki 4e po sveta ima mesta koito sa kato padnali raiski kut4eta, estestveno po vejnoto e kompaniqta koqto te pridrujava. E na men li4no Paris mi e slabost i edna izjivqna me4ta i za tva si umiram za nego, no puk na6eto bg 4ernomorie primerno i v 4astnost PRIMORSKO e nomer 1. tva e raq za mene, ako nqkoi ne e suglasenmoga da go ubedq napulno
    Ако ще ме убеждаваш като ме заведеш, то аз не ти вярвам
    WE'RE NOT LEADING

  8. #8
    http://kalina.plov.net/gosti.htm
    Ако ви липсва мотивация...
    WE'RE NOT LEADING

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си