.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Восъчни фигури...

    Сетих се за такава тема,защото наскоро ходих да гледам восъчни фигури.Кажете ходили ли сте в музей за восъчни фигури, а в музея на Мадам Тюсо?Кажете какво мислите?След като гледах филма Къщата на восъка малко страшничко,но иначе фигурите наистина са като истински..

  2. #2
    stranno e,ama me kefi,i naistina sa kato istinski
    minalata godina misleh da hodq da glrdam,ama ne6tu .............

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    леглото
    Мнения
    176
    еми аз ходих бая отдавна в музея "Земята и хората" ,когато там има6е изложба..има6е фигури на Левски и Ботев ,от които направо ме побиваха тръпки..според мен въздействието зависи освен от изработката и от ли4ната ти нагласа към определения 4овек..бе6е ми например ужасно странно да застана пред Хитлер..
    You can cheat some people all the time or all people sometimes but you can't cheat all the people all the time..

  4. #4
    Да ходил съм имаше преди време във Велико Търново!Най се изкефих на Даяна и на оня с големите крака а и на Путин се изкефих даже имам снимка със Циклопа

    Miami Beach Mansion Tour Cruise
    Cogen Rapero Con Marijuana, Pistolas, y Cosas Raras

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Beyond the limits
    Мнения
    319
    Дам ходих на тоя дето беше в София преди вмреме. Много ми харесаха. Особено Хитлер. Беше направен толкова реалистичен, че кат му навирахме средния пръст в лицето имах чувството, че верно ще ми скочи.


    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Transylvania
    Мнения
    81
    и аз ходих и в Търново като беше и в Земята и Хората ама нещо не ми хареса много... добре бяха направени наистина ама малко бяха известните личности а наблягаха на изродщини и не беше кой зне какво.
    Those who cannot ignore the vast amount of things they cannot explain, don't usually call it "MAGIC". They call it "RELIGION", and use it as a reason to kill each other !!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от emotions
    еми аз ходих бая отдавна в музея "... бе6е ми например ужасно странно да застана пред Хитлер..
    i na men

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от M@Dn3Ss
    Дам ходих на тоя дето беше в София преди вмреме. Много ми харесаха. Особено Хитлер. Беше направен толкова реалистичен, че кат му навирахме средния пръст в лицето имах чувството, че верно ще ми скочи.
    i az hodih na tva be6e mn qko 4ak me dostra6a po edno vreme ot pogleda na edin..imah 4uvstvoto 4e gleda samo men e,nqma6e ni6to ob6to s filma "vosu4nata ku6ta" za jalost.. ili po skoro za radost
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Ideqta proncipno e dobra, hodila sym na nqkolko takiva izlojbi, a poslednata be6e onazi s izrod6tinite... be6e mn gadno, 4ak strah me hvana, vse edno ei sega 6te se razmyrdat... i to nqkvi izrodi !
    Ina4e napravo evala na horata, koito se zanimavat s praveneto na tezi figuri, az se zagledah v papata, daje i prystovi otpe4atyci mu bqha napravili! Super be6e izrabotkata na nqkoi, ot drugi ima6e kakvo da se jelae, no kato cqlo sa mn dobre napraveni !
    The art of love is not to let your heart get broken !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си