.

Виж резултатите на анкетата: venite ?!

Гласували
65. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • da,rqzala sam si venite i ne bih go povtorila

    6 9,23%
  • ne,ne sam,no v sluchai sam opitvala,no me e bilo strah

    15 23,08%
  • nikoga ne bih go i napravila

    44 67,69%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367

    tajno e naistina...

    nqkoi rqzal li si e venite,stigal li e chak do takova razocharovanie?!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    vseki ima loshi momenti,no ne trqabva da stiga do takava krainost.Trqbva da bude silen....az edin put napravih tazi glupost,no nali se pak chovek se uchi ot greshkite si

  3. #3
    InFerN0^BabY
    Guest
    Emi ne, ne sum si rqzala venite, no poznavam edno mom4e, koeto 2 ili 3 puti go e pravilo..

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    903
    Щом ти харесва маската и ролята на онеправданата, смачканата и ти е по-лесно да живееш така - успех. Животът е такъв, какъвто си го направиш.
    Състрадание ли търсиш?

    Само силните оцеляват.
    The perfect blossom is a rare thing. You can spend your whole life looking for one, and it would not be a wasted life

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    не,не съм и нямам намеренише да го правя,макар че сигурно 1000 пъти досега ми се е искало да го напваря.Но просто няма смисъл-какво печеля от това?!пък и когато ми е минавало през ума,е било за секунди,когато съм имала някакви проблеми или след скандал с някой.
    тъпото е ,че според мен по-голямата част от хората,които си режат вените го правят само и само за да привлекат внимание,а това ми се струва много жалко.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    310
    kak puk nqma da si prereja venite ot razo4arovanie (osobeno puk za momi4e )hahaha !!! otivam naqjdam se kato pi4 i vsi4ko mi e x3a sled tova

    LIFE IS WHAT U MAKE IT!!!

    ta ne pravete gluposti!!! tova vi pravi psihi4eski labilni koeto ne e mnogo dobre lesno moje da vi manipulirat
    I ain't got time for no games, I'm hopin' mami that you feel the same
    I got what you need to feel the pain
    Here's my number call me when you're up for an even exchange!

  7. #7
    Повече от фен Аватара на POLA^_^
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    (((((:n/\eBeH:))))))
    Мнения
    487
    Не сън и никога,ама никога не бих го направила!Мисля че това е начин да избягаш от релаността,от проблемите,а няма смисъл.Колко трудни моменти има в живота на еидн човек....трябва да се изправим пред тях,зашото именно тези моменти ни правят силни-каляват ни!

    П.С.Знам че звучи адски клиширано,но определено мисля че е вярно!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    не, никога не бих го направила... всеки има моменти на разочарование, но в такива ситуации трябва да се търси решение на проблема. Самоубийството не е начина, а въпрос на слаба психика. Не мога да се справя с живота, оня така и така ми каза, айде да си режа вените

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от POLA^_^
    Не сън и никога,ама никога не бих го направила!Мисля че това е начин да избягаш от релаността,от проблемите,а няма смисъл.Колко трудни моменти има в живота на еидн човек....трябва да се изправим пред тях,зашото именно тези моменти ни правят силни-каляват ни!

    П.С.Знам че звучи адски клиширано,но определено мисля че е вярно!
    dano e taka kakto kazvate
    I ain't got time for no games, I'm hopin' mami that you feel the same
    I got what you need to feel the pain
    Here's my number call me when you're up for an even exchange!

  10. #10
    ами аз веднъж съм се опитвала заради един тъпак,но почти до никаде не стигнах от страх!никой да не пробва!!!


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    до тебе...
    Мнения
    1 303
    nikoga ne sum si gi rqzala
    no ne se znae kakvo mojeda napravi
    chovek kogato e naranen
    taka che nemoga da kaja dali
    nqkoga bih go napravila!
    If you love me fuck me.... if you hate me , FUCK YOU !

  12. #12
    da,no ne stana
    take all your faithlessness with you,just give me myself back and don't stay!!!!!!!!!!!

  13. #13
    Не, а много интересно, че даже не ми е минавало и през ума, това е последното нещо, за което мога да се сетя.
    Животът е много по-ценен от някой пикльо или пикла, че да си го застрашавам по някакъв начин. Аз живея за себе си, не за другите!!!

  14. #14
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Не, а много интересно, че даже не ми е минавало и през ума, това е последното нещо, за което мога да се сетя.
    Животът е много по-ценен от някой пикльо или пикла, че да си го застрашавам по някакъв начин. Аз живея за себе си, не за другите!!!
    Absolutno sym syglasna ! Iskala sym, no me e bilo strah. Po-kysno se osyznah... Razbrah, che e glupavo da pogubvam jivota si zaradi chovek, koito ne go zaslujava. Nikoga nqma da go napravq. Prekaleno mi e cenen jivota, prekaleno sa mi cenni priqtelite, roditelite i vsichko ostanalo.
    I`m trying to make your dreams come true...

  15. #15
    Не никога не съм си рязала вените и мисля, че няма и да стигна до там. Мисля се за силна, но наистина не се знае! И все пак тва не е решение на проблемите а само проява на слабост, нищо повече.
    Никои да не пробва дори! Няма смисъл зареди някаква изгубена любов да сложиш край на живота си, та той тепърва започва и които има някакви такива намерениея да си каже НЕ КАКВО ПРАВЯ!?
    Живота предоставя много хубави моменти, за да го загубим зареди слабост при лошите!!!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Цитирай Първоначално написано от penywise
    Щом ти харесва маската и ролята на онеправданата, смачканата и ти е по-лесно да живееш така - успех. Животът е такъв, какъвто си го направиш.
    Състрадание ли търсиш?

    Само силните оцеляват.
    => Ба мамаму колко си прав само...

  17. #17
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Вените не съм си рязала , но имам няква мания ( ) когато съм много ядосана и обидена или тъжна , си драскам по ръцете с нож , ножица .. Бляяяях .. така звучи много гадно ,ама ако не го правя съм способна дори да убия някого в гнева си . Така че по-добре себе си , отколкото хората около мен.

    П.П Не съм толкова лоша и зла де..

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Вените не съм си рязала , но имам няква мания ( ) когато съм много ядосана и обидена или тъжна , си драскам по ръцете с нож , ножица .. Бляяяях .. така звучи много гадно ,ама ако не го правя съм способна дори да убия някого в гнева си . Така че по-добре себе си , отколкото хората около мен.

    П.П Не съм толкова лоша и зла де..
    kolko poznato...

  19. #19
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Вените не съм си рязала , но имам няква мания ( ) когато съм много ядосана и обидена или тъжна , си драскам по ръцете с нож , ножица .. Бляяяях .. така звучи много гадно ,ама ако не го правя съм способна дори да убия някого в гнева си . Така че по-добре себе си , отколкото хората около мен.

    П.П Не съм толкова лоша и зла де..
    kolko poznato...

    Лошо .. никога не бих съветвала някой да прави това.. белезите, усещането че си едва ли не мазохист .. У-Ж-А-С Вече дори ми е трудно да усещам някаква болка в областта на ръцете .. ама се свиква.

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    "nikoga ne bih go i napravil"
    аз като съм ядосан удрям с гола ръка по стената, или я ритам, или си надувам уредбата, или се заключвам ма да си режа вените... айде стига глупости


  21. #21
    kak puk nqma da si prereja venite ot razo4arovanie (osobeno puk za momi4e )hahaha !!! otivam naqjdam se kato pi4 i vsi4ko mi e x3a sled tova

    Fat_phil, мнението ти е грозно и повърхностно...

  22. #22
    Guest
    Не и не мисля да го правя...все още не страдам от мозъчно разтройство!Имала съм мн проблеми и ми е идвало да умра и съм искала точно в този момент да пукна,ама явно имам силна психика и съм издъражала....



    П.С.--->Всичко което не ни убива ни прави по-силни!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    In the embraces of my favourite...
    Мнения
    593
    Se bih go napravila,kolkoto i da mi e gadno!Se pak nqma ni6to po cenno ot jivota i toi trqbva da se ceni do krai! A tezi koito iskat da si gi rejat sa mnogo zle 6tom si mislqt 4e sus edno porqzvane 6te si razre6at problemite

    Дали ще имаш още съвест да кажеш не когато трябва,да видиш света си променен преди да се превърнеш във изкуствен елемент?...

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    nepostoqnno:)
    Мнения
    500
    E какви ли не простотии съм правила в яда си, ама чак да си прережа вените,и то заради момче НЕЕЕЕ никой не го заслужава. Пък и не е това начина да получиш състрадание или там квото искаш да постигнеш...

  25. #25
    Защо няма отговор - "Рязала съм вените си и пак ще опитам" ?!
    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,КоГатО Те ГледаМ с ДруГa Да ВърВиш?Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си