.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54

Тема: БЕРБАТОВ

  1. #1

    БЕРБАТОВ

    Какво мислите за него?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Колкото интервюта съм гледала, е много елементарен и глупав. И има селско излъчване.

  3. #3
    смърф......не ме кефи

  4. #4
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Като визия и като футболист не ми харесва.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  5. #5
    missito
    Guest
    mi obqviha go za nai hubaviq futbolist ma spored men ne e osobeno krasiv.naistina ima selsko izlu4vane i i e glupovat.....

  6. #6
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Преди го харесвах доста като мъж, но по интервютата, които съм гледал...доста е глупав, това мога да кажа иначе има хубави сини очи.
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  7. #7
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Средна класа европейски футболист. Не премине ли в по-добър отбор (а такъв определено не е Тотнъм) в най-добрия случай ще си остане такъв, а в най-лошия ще се превърне в посредствен футболист.
    Левски шампион але але!

  8. #8
    Супер фен Аватара на white_chik
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    sofia mladost 1A
    Мнения
    2 048
    opredeleno e baq tupi4uk,ama ina4e e sladur.verno iam nekvo selsko izlu4vane i vse pak..........
    Две хубави очи. Душата на дете
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum в две хубави очи; - музика - лъчи
    http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum Не искат и не обещават те...

  9. #9
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    за акъла нзнм, но на мен мн ми харесва на външен вид.. малее голямо сладурче е {{}}
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Мисля, че е много добър футболист.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Средна класа европейски футболист. Не премине ли в по-добър отбор (а такъв определено не е Тотнъм) в най-добрия случай ще си остане такъв, а в най-лошия ще се превърне в посредствен футболист.
    Средна класа бил, хаха. Бербатов има 19 попадения в бундеслигата и е на 2-ро място по този показател след Klose, който е с 26. Бербатов има повече попадения от Ballack, Makaay, Van der Vaart, Barberez, Altintop, Kuranyi, Larsen, Klasnic... Ако ти кажа, че има голове срещу Байерн Мюнхен, Вердер и Шалке още ли мислиш, че е средна класа?
    Тотнъм ли не е добър отбор е??? Знаеш ли, че е на 4-то място в премиершип-а, най-силното първенство в света.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    423
    Футболист тъп, смотан, изрусен


  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Estranged
    Футболист тъп, смотан, изрусен
    Смотан и изрусен не е. Може верно да е малко тъпичък/не високо образован/ като всеки спортист между другото, но е много добър във футбола, което го прави интелигентен като играч.

  14. #14
    Neveroqten e nomer 1, prosto obojavam sinite mu ochi i otnosno negovite interviuta -dosta dobre se izrazqva v sravnenie s nqkoi drugi futbolisti, kato igra4 nqma kakvo da dobavq MiRaCuLiX.bb kaza vsi4ko ,ot koeto qsno se vijda 4e BERBATOV e klasen futbolist!!!! =D>
    Усмихвай се дори когато ти е тъжно, защото не се знае кой ще се влюби в усмивката ти!

  15. #15
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Средна класа европейски футболист. Не премине ли в по-добър отбор (а такъв определено не е Тотнъм) в най-добрия случай ще си остане такъв, а в най-лошия ще се превърне в посредствен футболист.
    Средна класа бил, хаха. Бербатов има 19 попадения в бундеслигата и е на 2-ро място по този показател след Klose, който е с 26. Бербатов има повече попадения от Ballack, Makaay, Van der Vaart, Barberez, Altintop, Kuranyi, Larsen, Klasnic... Ако ти кажа, че има голове срещу Байерн Мюнхен, Вердер и Шалке още ли мислиш, че е средна класа?
    Тотнъм ли не е добър отбор е??? Знаеш ли, че е на 4-то място в премиершип-а, най-силното първенство в света.
    Играчите, които изброй са си средна европейска класа (с изключение на Ван дер Ваарт, който ми е любимец и много ми се иска да се развие), така че това само доказва тезата ми, че е средна класа. Относно Тотнъм мога да кажа, че съм забелязъл в Англия винаги има един отбор, от който никой не очаква кой знае какво, но той избухва супер зверски (почти всеки сезон е така), а след 1-2 сезона се бори да не изпадне, или да е в златната среда. Та този сезон тази чест се е паднала на Тотнъм (след като едно време бяха Нюкасъл, Евертън, Блекбърн и т.н.). А само за инфо - най-силните първенства са испанското и италианското, а не английското. Но в момента в Италия има малко повече борба за 2-рото място, отколкото в Испания (защото шампионите на тези две страни смятам, че вече се знаят), та съм склонен да мисля, че в момента италианското е най-силно.
    Левски шампион але але!

  16. #16
    Като мъж - малко женствен ми се види, не ми харесва въобще. Пък и е доста простоватичък, две думи не може да каже правилно в едно смислено изречение.
    Като футболист - по мое мнение поне футбола го умее що-годе.


    П.П. А това, че е в Тотнъм (или там който отбор беше) го дължи единствено на Лъчо Танев - ако той не го пробута някъде - кой друг?

  17. #17
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    super jenska mucunka ima.. neznam kvo mu haresvat devoikite..

  18. #18
    мене ми изглежда супер грозен незнам как може да го харесват толкова
    If YoU WaNnA Be PiQn,
    pIi TeKiLa nE aIrAn

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Цитирай Първоначално написано от Estranged
    Футболист тъп, смотан, изрусен
    Смотан и изрусен не е. Може верно да е малко тъпичък/не високо образован/ като всеки спортист между другото, но е много добър във футбола, което го прави интелигентен като играч.
    1. Той е избрал да е спортист, следователно да не е образован. Почти сигурно е, че основното си и средно образование е завършил в спортно училище.
    2. Природният ум може да замени всяко образование.

  20. #20
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Бербатов е доста интелигентен футболист, това че някои хора си имат яко предрасъдъци никой не им е виновен...

    все пак да плюете толкова много по- определено най- талантливия и успял бг футболист за последните години е смешно...

    нито примадоната Божинов, нито Марто Петров (силен демараж и нищо друго като качества) могат да му стъпят на малкия пръст... Стенли донякъде можеше, но и той се загроби в този селски Селтик...
    погледнете, че националния отбор Бербо го носи на гърба си...
    =D> така си е.един футболист се гледа на терена,играта му,а не само като дава интервюта.определено съм му фенка!и като игра,и като външен вид ми е идеал!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Играчите, които изброй са си средна европейска класа (с изключение на Ван дер Ваарт, който ми е любимец и много ми се иска да се развие), така че това само доказва тезата ми, че е средна класа. Относно Тотнъм мога да кажа, че съм забелязъл в Англия винаги има един отбор, от който никой не очаква кой знае какво, но той избухва супер зверски (почти всеки сезон е така), а след 1-2 сезона се бори да не изпадне, или да е в златната среда. Та този сезон тази чест се е паднала на Тотнъм (след като едно време бяха Нюкасъл, Евертън, Блекбърн и т.н.). А само за инфо - най-силните първенства са испанското и италианското, а не английското. Но в момента в Италия има малко повече борба за 2-рото място, отколкото в Испания (защото шампионите на тези две страни смятам, че вече се знаят), та съм склонен да мисля, че в момента италианското е най-силно.
    Испанското първенство е пълна скука. Какво му е силното, освен Барселона? Същото е като френското, само Лион са добри. В Испания кой отбор ти прай кеф да го гледаш? Реал Мадрид ли, пълния със скъпи футболисти отбор, дето секи го мачка. Вече не са дори на 2-ро място... Валенсия, дето добре че е Вила да праи нещо, другите са като умрели баби? Италианското първенство е силно, но видя какво стана с Интер и Ювентус/Виляреал и Арсенал ги пръснаха/ в Шампионската лига. Ще кажеш, че и Челси са отпаднали, но същото ще се случи утре и с Милан, защото Барса не прощава. Докато английското първенство е това с най-красивия футбол, с най-много голове. А Тотнъм миналата година си беше 7-ми и бас хващам, че и в следващия сезон ще е топ 5. Между другото Бербатов може и в Арсенал да отиде, кой знае. И те ли са посредствен отбор?

  22. #22

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Transylvania
    Мнения
    81
    като футболист не съм аз човека който ще го прецени но като мъж ми е супер противен и лигави и с тея миглички направо...
    Those who cannot ignore the vast amount of things they cannot explain, don't usually call it "MAGIC". They call it "RELIGION", and use it as a reason to kill each other !!

  23. #23
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Арсенал са супер симпатичен отбор и наистина са добри (този сезон в Шампионската лига, а не в Премиършип), но ако лятото напусне Анри нищо не се знае. Видя се, че трудно преодоляват напускането на ключови играчи (справка - Патрик Виера). От тези, които се смята, че спорят за подписа му внимание заслужават единствено Арсенал и Валенсия, защото показват вече доста годинки стабилна игра и постигат известни успехи. Останалите (Тотнъм, Нюкасъл, ПСЖ, та дори и Ливърпул) са или на нивото на Леверкузен, или малко над неговото ниво (Ливърпул все пак са по-добри от Леверкузен). Та отново идваме на началната ми позиция - не отиде ли в по-добър от Леверкузен най-вероятно ще си остане един нереализиран талант (или по-точно реализиран до ниво средна европейска класа, което също не е малко), какъвто в момента е и ще си остане (за жалост) Стилиян Петров, например.
    Левски шампион але але!

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Ще видим какво ще направи и къде ще отиде, но засега каквото щеш казвай, за мен е много добър нападател. Щом дори в не много добър отбор може да отбелязва срещу грандове като Б. Мюнхен и Вердер, а без него отборът страда много значи все пак играе добре, има талант и възможности. Искаше ми се да го видя на световно, там най-добре се вижда кой какво може, в клубните турнири е съвсем друго.

  25. #25
    Не ме кефи нито като мъж нито като футболист

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си