.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: bremena li sym ?

  1. #1
    f
    Guest

    bremena li sym ?

    predi 2 sedmici praza vih sex sas priqtelq mi i sega mi zakasnqva sas 5 dena (pravihme go sas prezervativ)na 15 sam vazmojno li e da sam bremena! pls pomognete mnogo sam obarkana

  2. #2
    spokoino ako prezervativa ne se e skusal i ne se e izpraznil v teb nqma ot kakvo da se pritesnqva6.Su6to taka e suvsem normalno da ti zakusnee s 5 dena poprincip,na men mi e propuskalo i ne sum se pritesnqvala deto s priatelq mi go pravime bez prezervativ.Vuob6te ne se pritesnqvai ako ti zakusnee s o6te 5 den si napravi edin test za bremennost i 6te razbere6.

  3. #3
    Bremenna si [-o<

    §§ Модерирано от I don't know who I am §§
    §§ точка(и) 10! §§

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387

    Re: bremena li sym ?

    6tom ste go pravili s prezarvativ vyzmojnosta e minimalna da e stanal gaf,no vse pak q imam.ako ti e bilo za pyrvi pyt e vyzmojno da ti zakysnee oba4e.sy6to i ti si edva na 15 i o6te samiq ti cikyl moje da e neredoven savsem.sy6to i vremeto ima zna4enie v dosta slu4ei.uspokoi se ,no ako ti zakysnee s o6te 2-3 dena 6te e hubavo da si napravi6 test.imam priqtelki na koito ne im e idvalo po 13-15 dena.predstavi si v kakvo psihi4esko sastoqnie sa bili

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    BuRgaSsSs
    Мнения
    273
    емм направи си тест

    А кОгаТо се сТраХуваш,че щЕ ме ЗагУбиш
    иЛи вЯрАтя ти В мен На крЪстОпъТ стои
    знай,че сЪн е и щЕ се сЪбуДиш
    и пАк Ще зНаеШ,че в моЯ свЯт си сАмО ти...{{P}}

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    ами ходи си земи един тест и виж

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  7. #7
    тццццццццц "той онзи ден си е бил чекии, а днеска ме пипна, дали съм бременна"
    ебати какви сте... като не знаете какво да правите, къдее да мушите, как да се държите, как се слага, как се ебе, чука и т.н. леле нервя се вече, НЕ ГО ПРАВЕТЕ, играите си на кукли, колички и ходете на училище..

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    И аз преди две седмици правих виртуален секс и сега е бременна


  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    бременна си...
    и гаджето ти и той е бременен
    и теста е бременен
    и презерватива е бременен
    Именно
    Сперматозоидите са пробили дупки в празерватива с бургии и така са го обременили и него и гаджето ти и теб \/

    I LOVE MY SEX

  10. #10
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    ne sa smeite we.., znaite li kvo e gadno da si v samneniq .. ne stiga che i e gadno sigorno ami i se iurkate.. kazvaite spored vas da ili ne i tva e.Spoko macka na men cikala mi zakasnq s 3 dena bqh go praila bez kaput i panikata be6e ogromna ... ama na si4ko e nared... cikala se normalizira napalno do 18 godishna vyzrast.. spoko stiskam palci ama ne mislq che imash problem

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си