.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Bremenna li sam?

  1. #1
    Fifeto
    Guest

    Bremenna li sam?

    Эдравейте аэ съм едно много отчаяно момиче.На 16 години съм и водя полов живот.С приятеля ми винаги иэполэваме преэерватив и след това проверяваме дали е эдрав.Мисля че няма опасност но не съм 100% сигурна. Днес трябваше да ми доиде а не ми доиде.Правих си тест и беше отрицателен но неэнам дали е верен.Моля ви посъветваите ме нещо.В момента съм болна с температура и эа това се чувствам малко отпаднала но наистина неэнам какво да правя!Отчаяна съм а на нашите не смея да кажа нито дума.Съмнява ме теста ако знаете някой по ефикасен ми го препоръчайте.Моля ви!!!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Болестта може да обърка организма ти. Спокойно, не си бременна, щом сте ползвали кондоми и винаги са били здрави.

  3. #3
    Spoko ako naistina ste izpolzvali prezervativ vseki pat i ne se e kasal-nqma nikakva opasnost da si bremenna

  4. #4
    Щом сте били толкова внимателни няма място за притеснение. Най-вероятно болестта е повлияла.

  5. #5
    Nadinka
    Guest
    Не се притеснявай, не е задължително да ти дойде в деня, в който го очакваш. Има много фактори, които влияята на редовността на цикъла и настинката е един от тях. Не изпадай в паника и не казвай на родителите си - ще ги паникьосаш и ще си навлечеш гнева им.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    780
    Уф... стига сте си вкарвали паранои, бе!
    Не ми е ясно как може да твърдите, че сте готови да водите полов живот... Не си бременна! Може и от болестта да ти закъснява, но по-вероятно от паниката ти!

    П.С.
    `Death`Whore`, развращаваш младежта с тоз аватар, бе душа
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената или цял живот оставаш зад кулисите...

  7. #7
    Awe edva li si bremenna !!! moje da si nastinala i za tva da ti zakasnqva pak i si napravi o6te pone 2 3 testa da si sigorna !!! Uspeh [-o<

  8. #8
    Njama variant da si bremenna pone ot tova,koeto spodelq6.Moje bi temperaturata e znak 4e 6te ti idva ili pyk zaradi temperaturata ne ti idva...nqma stra6no
    Anyone,who can reach you,can hurt you or heal you,anyone who can touch you, can love you or leave you

  9. #9
    dam taka e !!! spoko !!! posle kato razbere6 ni kaji

  10. #10
    ot pritesnenieto e i az taka se bqh hvarlila v nqkakvi filmi i oshte gi nqma a ne sum bremenna taka pokazva testa q se uspokoi nishto ti nqma demek nqmash bebe

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си