.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43

Тема: Second Hand Shops

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554

    Second Hand Shops

    Все по-често забелязвам мои познати и приятели че си пазарят от такива магазини... (притиснати от безпаричито естествено) прикрояват дехите и понякога се получават стилни неща, но понякога си е жива скръб... Та въпроса ми е бихте ли пазарили от такива магазини, правили ли сте го... бихте ли се присмяли на хората които го правят и изобщо какво ви е мнението като цяло за дрехите втора ръка???
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    мноо ясно че си пазарувам!
    има некой находки
    а и немога да цакна шо па требва се присмиваме?
    мене не ме ебе кфи дрехи носят познатите ми

    ама некой бая нафуканки и надутички яко им пука,шото немогат да си облекът мазните задници в такива "гадни,гнусни дрехи"
    е,ся
    все пак въпрос на личен избУр

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    1. Та въпроса ми е бихте ли пазарили от такива магазини, правили ли сте го...

    Да, защо не?!?
    Да, правил съм го.

    2. бихте ли се присмяли на хората които го правят и изобщо какво ви е мнението като цяло за дрехите втора ръка???

    Не, не бих се присмивал на някой, който си взима дрехи от такива магазини, защото няма нищо смешно.
    Какво ми е мнението...в голяма част от тези магазини е пълно с боклуци, но има и такива, в които можеш да си вземеш супер яки дрешки за смешни пари. \/

    Въпрос на личен избор.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    дианабад
    Мнения
    688
    Бих си купила, но не и бельо. В момента не се сещам за някоя дреха, която ми е от магазин за дрехи втора употреба.... много често се случва братовчедка ми да ми подари някоя нейна, което е почти същото. Как ще се присмивам на хората, всъщност какво лошо - и аз съм чувала, че има много готини неща в тези магазини, но когато докарвали стока, пък нямам мания да следя магазините. Дори скоро мисля да ходя точно в магазин за втора употреба да купя едни пердета за училище и то наистина защото е по-евтино. Всъщност смешни са ми хората с марковите им дрешки като започнат да обясняват кое колко им струвало и от къде било.... а имам и една приятелка ("приятел" за мен е много силна дума, така че считайте - много близък човек), която не може да погледне други неща освен тези в магазините по Витошка и страшно много я бъзикам за това. Единсвеното, което не харесвам в магазини second hand е миризмата, доста ми е неприятна...

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    едно уточнение- аз не ПАЗАРЯ, а пазарувам, купувам и прочие...


    да редовно посещавам такива магазини и понякога попадам на истински находки...
    доста дрехи в магазините даже са и нови, преоценени или прочие... наскоро явно имах ден (трябваше да пусна тото), защото си намерих чисто нови риза Бен Шърман и полошърт Фред Пери... неносени... ей така измежду някакви гадни неща си лежаха два бисера...


    таааа не бих се присмял никога на такъв човек- най- много да го питам откъде си е взел нещата...

    ПС. бельо, шапка и прочие никога не бих си взил такова...
    Бахти къде си ходил ти бе? Аз най-доброто нещо, което бях намирал беше една тениска Lonsdale, също неносена. Кофти, ама беше женски модел :/.

  6. #6
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    никога не съм пазарувала от там и нямам намерение. не ме радва мисълта,че някой е носил тези дрехи преди мен,освен това не ми се струва хигиенично.не се присмивам на хората които пазаруват от там.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  7. #7
    Влизала съм в такива магазини с убеждението да си купя нещо, но никога не си харесвам и нищо не съм си купила до сега. Не бих се присмивала на хора които пазаруват от магазини втора ръка

    Когато сърцата се разделят, няма смисъл ръцете да останат една в друга.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    пазарувала съм си от такива магазинчета, намирала съм си страхотни дрешки които иначе няма къде да види човек и то както казаха над мене неносени!
    не виждам смисъл някой да се продиграва на човек който купува дрехи от такива магазинчета
    "Целувка за лека нощ"

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Nikoga ne bih se prismqla na nqkoi koito si e vzel ne6to ot takyf magazin ta nali samata az iam nqkoi dre6ki ot takiva magazini i hi4 ne mi puka Ne obi4am da robuvam na marki i t.n...Za men e vajen na4inyt, po koito izglejda edna dreha i kak mi sedi, a ne kolko struva i ot kyde e kupena. I vse pak i az ne bih si kupila belio ot magazini za vtora upotreba....makar 4e sled edno zdravo prane ne vijdam kyde e problema.....i vse pak


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  10. #10
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    ееееее как бе, по вторите употреби има велики неща, да не говорим колко маркови почти неносени неща съм намирала..
    алелуя.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    хехе..нензахе че толкова хора ще отогворят...аз лично никога не съм влизала в такъв магазин... но за всичко си има първи път и все пак се радвам че смятата така...защото аз лично съм чувала коментари от рода "ей вижя тая пак е пазарувала от втора ръка хаха"... и то от устата на пиятели по адрес на приятели..абе кофти истории
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    ЗНаеш ли exploitedteen пак стигаме до вечната истина че не е важно от къде а как пазаруваш... напълно си прав и аз не виждам смисъл да се дават луди пари за супер грозни дрехи с едниствената замисъл че са маркови.... хаха, абе имаш ли си акъл и с 20 лв можеш да си доста стилен!
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  13. #13
    дрип шоповете са рай!

    това са едни от местата, където най-обичам да си прахосвам париците.

    има страхотни карирани ризи ... въобще, всякакви чудесни неща. като се замисля, доста от дрехите ми са втора ръка и изглеждат съвсем нормално.

    е, и аз си имам претенции по този въпрос ... пазарувам главно от едни определени магазинчета - радост за душата
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Супер ги обичам тези магазинчета...Могат да се намерят много добри нещица които да са в наистина добро състояние за супер ниска цена...По принцип си харесвам дрехи от разни магазини като БордШоп,Саботаж,на ДиСи магазина новия...некфи такива...ама НИКОГА не бих дала примерно 100 кинта за суитчър или дънки..още повече че тия патри не ги изкарвам аз а наще нямат възмоност...Само за кецове давам много пари.
    А друго положително на секънд хендите е че са неповторими повечето...Хаха ставаш човек със собствен стил...

    Ааа Я КАЖЕТЕ СЕГА ИЗ СОФИЯ МАГАЗИНИ НА КИЛО?!?!
    Аз знам само Ла фиеста-та на НДК...другите са яко ъндърграунд...А и Пласибо...Иначе като ида в Добрич много обикалям по такива...

  15. #15
    Guest
    Мда, пазарувал съм от там - няк'ви плюшени играчки за подаръци, просто бяха много яки. Дрехи не съм си взимал, защото не съм си харесвал, но наистина могат да се намерят доста качествени стоки.
    Майка ми си е взимала доста работи от такива магазини.

    Не бих се присмивал ако някой пазарува от second hand магазини, няма нищо лоши, нито срамно. Не е задължително да си беден за да пазаруваш от такъв магазин, но и така да е пак не е срамно.

  16. #16
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Че какво им е лошото на тия магазинчета? Има супер яки неща понякога. Не мисля, че има нищо срамно от това да си пазаруваш там. Ква е разликата с обикновения магазин? МОже би, че ровиш малко да си намериш нещо ли? ( Бтв баба ми им вика "рови, рови" на тия магазини) Предпочитам да си взема нещо от там, отколкото някоя блуза дето всяка втора има такава щото е купена от поредния магазин тип замаскиран Илиянци.
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  17. #17
    Аз лично не бих си купила,не мога да си представя да нося нещо,което преди е било носено от друг,не ме интересува,че е преработено тн.
    НЕ бих се присмяла на такива хора,не съм надута,просто това е моето мнение.

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    abe si4ko opira do li4en izbor..
    az li4no ne vijdam ni6to sme6no ili sramno v tova da si pazaruva6 ot takiva magazini daje naprotiv, vijdala sum 100 putipo qki ne6ta tam,otkolkoto nekvi dre6ki markovi za po 200 leva i nagore.
    a puk za poznatite mi kvo mi dreme dali sa s markovi ili vtora upotreba se mi e taq... te sa si te
    s kvi drehi hodat ne e vajno 4aak do takva stepen
    taa DA bih pazaruvala ot takiva magazini i NE ne bih se prismqla na nqkoi koito go pravi.
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  19. #19
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Аз пък колкото пъти и да отида нищо не ми хваща окото. Мисълта, че някой потен шваба е носел тази дреха, леко ме отвръщава също. В крайна сметка, който каквото иска да си облича. Аз гледам себе си.

  20. #20
    Имам някои дрешки от дрипшопа, ама те са нови - в смисъл, че не са носени, а са останали от разни магазини. Честно казано, има доста яки находки в ровитата, така че аз не виждам нищо лошо в пазаруването по такива места.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  21. #21
    eiiiii vze mi temata ot rukata
    emi az li4no sum 100% ZA i ne vijdam kvo mu e loshoto,ti sama kazvash 4e se poiaviavat i stilni neshta...na men nai-hubavite mi dunki sa ot 2 h sh i sum adski dovolna,4esto si kupuvam ot takiva mesta i to ot skoro,pr 1 godina,oba4e ne mislia da spiram ima naistina neveroiatni neshta i ne me ebe koi kvo si misli za tfa
    we like it DARK&HARD

  22. #22
    Imam 1 fr na koqto jobnite sa i 50 lv na sedmica i vupreki vsi4ko si pazaruva ot second hand magazini i vsi4ki samo i kazvat kolko strahotno se obli4a. I naistina e taka. Spored men tova kak se obli4a 4ovek zavisi ne ot markovite dre6ki a ot tova dali si ima stil i vkus.

  23. #23
    Не съм посещавала такива магазини, а и самата мисъл не ме влече. Няма лошо човек да пазарува от магазини за дрехи втора употреба щом не му пречи.
    Аз предпочитам да си купя нещо новичко, което ми харесва и да знам, че никой друг не го е носил преди това.

  24. #24
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    \/ МНого обичам такива магазинчета... Имам страшно много дрехи оттам. В началото пазарувах защото нямах пари- това беше още по времето когато ми беше сууупер срамно че пазарувам оттам... След тва се оказа че всъщност много други познати го правят- някои с доста добри финанси...

    ПОсле се оказа че дори и когато имам пари, предпочитам да пазарувам оттам:
    Дрехите са качествени и не се разпадат след първото пране както някои китайски боклуци.
    С парите за един чифт дънки мога да си купя 3-4...
    Самото ровене е забавно...
    Намират се парцалки извън хиперфешън вълната за сезона, които не струват мама и тати- райенцааааа... Цветенцаааа \/ Шаренийкииии...

    Малката ми сстричка е сега на 10. Гардероба и е огромен, ама наистина огромен, със супер яки дрешки , повечето маркови, всички съученички и завиждат Нека да са от втора употреба- въобще не и пука...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Men pyk qko me kefi da si rovq v takiva magazin4eta, nqkolko pyti sym hodila dosega, vqrno, kupila sym si samo edna rizka, ama pyk samoto rovene adski me radva A taq rizka e luda! Kojena, 4erna i super qka... verno, 4e ne sym sybrala smelost da izlqza s neq o6te, ama i tva 6e stane! Magazin4etata sa qki4ki i mn uvajavam hora, koito mogat da se oblekat dobre ot tqh, za6toto se iziskva mn dobro 4uvstvo za stil, za da moje6 da nameri6 biser4etata sred plqvata
    The art of love is not to let your heart get broken !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си