.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    ne6to koeto iskam da spodelq

    Na skoro se vurnah ot Avstriq! Bqh na ekskurziq! Vpe4atleniqta mi sa slednite: Bulgariq izob6to ne e pod nivoto na durjavite ot zapada-imame si vsi4ko Razlikata e samo edna no su6testvena-horata pazqt 4ista sobstvenata si durjava ! V sf ima tolkova grozni gledki osobeno okolo blokovete- navsqkude bokluk ! Nie bulgarite pazim samo v apartament4eto si a otvun moje da e ko4ina! Mislq 4e trqbva da se zamislim nad tova, za6toto samo ot nas zavisi dali 6te jiveem v 4ista durjava!
    shake me baby

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Е то най-голямата мръсотия е в София. В другите градове си е много чистичко. А и се различаваме по още много неща. Например заплати и такива неща.
    България си е много хубава от страна на природни дадености и хора, но инфраструктурата ни, управлнието ни е далеч от Австрия.
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Е то най-голямата мръсотия е в София. В другите градове си е много чистичко. А и се различаваме по още много неща. Например заплати и такива неща...
    И аз мисля така.

  4. #4
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Не е вярно че в София е най- голяма мръсотия. Във всички по-големи градове е така... Във Варна със сигурност. Центъра е чист и изблизан чак, свиеш ли към кварталите... Ужас...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    ученик
    Мнения
    1
    амии.. аз мога само да ви кажа че всъщност България наистина си има всичко(но по малко)! пък и знам,че за проблемите си не трябва да обвинявам страната си..но не съм виждала майка ми от..ухх колко станаха вече мдам 4 години яко аа? (( а така ми липсва !и затова сам сагласна,че страната ни се отличава от другите и със заплаите..лялялял
    Както сами виждате,дори ако увеличим числото на променливите величини,самата аксиома си остава непроменена...

  6. #6
    Tova za zaplatite e qsno-bqh v ku6tata na edno momi4e (avstriika) bez ba6ta i s maika lelka v detska gradina oba4e v kakva ku6ta jivee6e! Az vi govorq na pruv pogled kakvi razliki se zabelqzvat! Za tova s bokluka samo nie sme si vinovni! Kato gledam v gradinkite maikite s detsata-takuv bokluk pravqt-fasove,4a6ki ot kafeta kakvop li ne! I kakuv primer davat na detsata si , prosto ne e istina!
    shake me baby

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    where nothing can touch me
    Мнения
    493
    Syglasna sym steb. Ima nqkoi neshta, za koito pravitelstvoto ne e vinovno.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    не си права, и апартаментчетата си не пазим, ела да ми видиш стаята


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  9. #9
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    Bulagiq e mn krasiva dyrjava i imame da se gordeem s mnogo ne6ta no naistina trqbva da se zamislim 4e ako nie ne q opazim 4ista nikoi nqma da gy napravi.. ako vseki si izhvyrlq na mqstoto v kosh4eto bokluka.. si4ko 6i e po dobre
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  10. #10
    Не,ние нищо не пазим!Но не сички градове са затънали в боклуци...

  11. #11
    На мене и така си ми харесва София.Предпочитам да тънеме в боклуци,отколкото да сме задръстени и ограничени като германците и англичаните.Манталитетът на обществото в западните страни ги кара да пазят чисто,но ги прави консерви...

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Някъде,където съм сама!
    Мнения
    192
    Права си!и аз съм била в много западни държави,но те са толкова чисти,все едно току що са изметени,а всъщност по тях минават стотици хора!Трябва да се замислим за нашата родина!
    Admin-Coki:
    огромен размер на снимка в подпис.
    /забрана за ползване на такъв.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Не е вярно че в София е най- голяма мръсотия. Във всички по-големи градове е така... Във Варна със сигурност. Центъра е чист и изблизан чак, свиеш ли към кварталите... Ужас...

    чак пък ужъс....айде моля ти се!

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от anytuoy
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Не е вярно че в София е най- голяма мръсотия. Във всички по-големи градове е така... Във Варна със сигурност. Центъра е чист и изблизан чак, свиеш ли към кварталите... Ужас...

    чак пък ужъс....айде моля ти се!
    И ква беше целта да вдигнеш 4 годишна тема?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си