.
Затворена тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    anito_{}
    Guest

    Moderated:Наще постоянно ме карат да уча...

    pisna mi veche ot nashte postoqnno me karat da ucha i ne me puskat nikude samo za lubov sum mislela brbrbrbr hilqdi gluposti kajete kvo da pravq veche nishto ne mi idva na akula


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    330
    със сички е така споко
    живей си живота(другото не е интересно)!!!!
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  3. #3
    На колко години си?
    Мислиш ли пък, че може да има нещо вярно в думите им?

  4. #4
    em kakvo da ti kaja pri mene ne e to4no taka poneje az nz kak ama si razpredelqm vremeto i za u4ene i za lubov nai dobre da sedne6 i suvsem seriozno da nau4i6 primerno za utre i da donese6 nqkfa qka ocenka i 6te im zatvori6 ustata ili sedni i govori s tqh seriozno 6te go razberat kaji im 4e si v takava vuzrast i taka znam li ...
    Ako padna iskam da znam 4e sum sko4ila, a ne 4e nqkoi me e butnal!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    С времето това би трябвало да се промени.

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    вкъщи
    Мнения
    270
    Верно, кажи на колко години си? В крайна сметка като приключиш с ученето след години, ще имаш време и време за любов... пък това дето сега го пренебрегваш, после ще ти е трудно да си го върнеш...

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    И затова искаш да умреш?!?!? Хахах..много сте ми странни като почнете така... за някакви си пубертетски глупости.... ами ако си недъгав.. ами ако нямаш родители... ами ако недай си Боже някой умре в катастрофа... има толкова трагедии по света, а ти ще умираш затова че родителите ти искат да станеш човек... Лапешка работа.... я вместо само да ги нареждаш и да им се сърдиш не им благодариш например за това че те издържат, че винаги има какво да ядеш и какво да облечеш....
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  8. #8
    anito_{}
    Guest

    ofofofof

    na 14 sum az ucha imam hubavi ocenki 1 srok zavurshih s 5 i 50

  9. #9
    е кво от тва то е за твое добро ако спреш да учиш до каде ще стигнеш?
    бях на сал без ветрове спокоино бляскаво море
    а ти не беше там
    а ти не беше там
    бяла светлина
    всеки ден да почва с теб
    и да свършва пак със теб
    аз мечтая за това

  10. #10
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Сори ама като си на 14 години, повярвай ваште знаят кое е по-доброто за теб, така че слушай ги.
    Щом ти казват да учиш значи знаят, че трябва да се стареш повече.
    Всички родители искат най-доброто за детето си.
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  11. #11
    anito_{}
    Guest
    okey mersi za suvetite

  12. #12
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Пф и аз имам същия проблем. Въпреки, че съм на почти 17...и успеха ми е 5.80 !!! Нашите по принцип са стабилни, ама си мислят, че трябва да съм идеална и да не греша. Ако имам 5-ци се започва с мъмренето защо не съм учила повече, за да имам 6 ! Е, аз какво да направя, че Географията и Историята не ги разбирам...Колкото и да уча...мога само да ги наизустя и бързо ги забравям. Все пак вече не съм толкова малка, та да ми се карат за оценки, ама те си знаят тяхната-трябвало да уча повече, за да ме приемат по-късно някъде си... А на брат ми, чийто оценки са само 3 и 4...не казват и дума.
    Абе писнало ми е, ама не им обръщам внимание, изкарвам толкова, колкото мога и като ми говорят за оценки даже не ги слушам...
    I`m trying to make your dreams come true...

  13. #13
    anito_{}
    Guest
    ooooooo istoriq tam sum zle a puk geografiq da ne govorim molq ti se
    s tebe mnogo si prilichame

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    ruse
    Мнения
    344
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    С времето това би трябвало да се промени.
    dam s vremeto ne6tata 6te se promenqt
    kogato bqh po-malka osobeno kogato me 4akaha izpiti napravo ne mojeh da izlizam ot nas, sega ve4e si hodq kogato i kadeto iskam tai 4e spoko

  15. #15
    Abe,mila i moite roditeli me karat da u4a,ama tva e.Moje da ne mi se u4i,no e za dobro

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    при мен е същото ! мама е някфа манячка на тема училище и постоянно ме кара да уча но аз знам че това е за мое добро ! така че свикваи и учи

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  17. #17
    anito_{}
    Guest
    da mersi vie puk suvsem me otchaqhte

  18. #18

    Re: Moderated:Наще постоянно ме карат да уча...

    Цитирай Първоначално написано от anito_{}
    pisna mi veche ot nashte postoqnno me karat da ucha i ne me puskat nikude samo za lubov sum mislela brbrbrbr hilqdi gluposti kajete kvo da pravq veche nishto ne mi idva na akula


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника
    mi se pak sedni malko i uchi i izlizai i uchi i taka . pone az taka pravq

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    320
    Хей, ти нали щеше да се самоубиваш, тогава защо се интересуваш?!

    Ех, да ти имам проблемите...мислиш ли, че мен не ме карат да уча? Винаги го има това...докато не докажеш, че можеш да си самостоятелна и заслужаваш доверие...просто сядаш и учиш. Дори и да не е толкова просто..

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ycMuBkaTa
    Сори ама като си на 14 години, повярвай ваште знаят кое е по-доброто за теб, така че слушай ги.
    Щом ти казват да учиш значи знаят, че трябва да се стареш повече.
    Всички родители искат най-доброто за детето си.
    1000000000% su suglasna, no ne vinagi razbirat kakvo e nai dobroto. 5,50 za 1 srok be hora

  21. #21
    В каква гимназия си, СОУ или профилирана? В първия случай е добре да 'учиш' по всичко, защото нямаш откроени предмети. При втория момент наблягай само на специалните такива, защото с това ще се занимаваш в бъдеще. И седнете на една маса и им обясни, че 5,50 е добър успех (освен ако училището ти не е с невероятно ниски критерии, и такива ги има) и имаш нужда и от други положителни емоции.
    Разговорите решават проблемите.
    The true man wants two things: danger and play. For that reason he wants woman, as the most dangerous plaything.

  22. #22
    anito_{}
    Guest
    v sou sum

  23. #23
    Аватара на TwoSmokingBarrels
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Марс & Сатурн
    Мнения
    184
    Оле боже .... то че всички родители карат децата си да учат карат ги ... ама за теб това е нещо лошо ... ама ще разбереш защо са те карали като след 10 години сервираш в някое мизерно кафе за 300 лв и дойде твоя приятелка кадето родителите и са я карали да учи и не е спала като теб и се заговорите и разбереш че за 2 дена зима колкото теб за месец ... или засечеш някоя "учила приятелка" която прави сметка колко месечната ти заплата ... ей в такива моменти ще разбереш защо вашите са те карали да учиш .... ама то си е твоя работа
    Гърци турци англичани бият се с дамаджани а съветските пилоти бомбандират ги с компоти

  24. #24
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Темата е стара и отдавна се е изчерпала за автора.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си