.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Beyond the limits
    Мнения
    319

    Да живее България!

    Хрумна ми нещо. Може на някой да му се стори и тъпичко, но аз си падам леко патриотичен човек. Нека всеки който е съгласен с мене, да си сложи това в подписа, ако иска .

    Код:
    
    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!


    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Аз ще си го сложа, ама можеш ли това 'Poud to b Bulgarian' да го направиш 'Горд съм, че съм българин.' . Знам, че е едно и също, ама ми се иска да е на Бг.

    Та...ще можеш ли?

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Beyond the limits
    Мнения
    319
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Аз ще си го сложа, ама можеш ли това 'Poud to b Bulgarian' да го направиш 'Горд съм, че съм българин.' . Знам, че е едно и също, ама ми се иска да е на Бг.

    Та...ще можеш ли?
    Попринцип тоя userbar не съм го правил аз. А и да го бях правил аз нямаше да мога, щото тоя шрифт не подържа кирилица , а е най-добрият. Шрифтовете дето подържат кирилица не са толкова яки и просто омазват userbar-a . Пък това си има и един плюс, че в чуждите форуми ще могат да разберат че се гордеем с родианта си.


    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Кажи от къде мога да сглобя и аз някакъв юзърбар? Да видя какво ще се получи.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Beyond the limits
    Мнения
    319
    Еми трябва ти Photoshop(за предпочитане CS2) и там вече си намираш картинки и с малко фантазия ги правиш. Ама ти трябват все пак и някакви малки познания във photoshop-a .


    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!

  6. #6
    oki dokie!





    If YoU ThiNk tHe FuCk iS FunNy
    FuCk YouRseLf AnD sAve The MoNeY!!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Идеята ми се струва доста глупава.
    11 tochka deaktiven profil.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Като си променям подписа, мисля да си сложа.

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    Slojih si !
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    174

    Re: Да живее България!

    Цитирай Първоначално написано от M@Dn3Ss
    Хрумна ми нещо. Може на някой да му се стори и тъпичко, но аз си падам леко патриотичен човек. Нека всеки който е съгласен с мене, да си сложи това в подписа, ако иска .

    Код:
    
    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!
    Да сте живи и здрави!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Аз ще си го сложа, ама можеш ли това 'Poud to b Bulgarian' да го направиш 'Горд съм, че съм българин.' . Знам, че е едно и също, ама ми се иска да е на Бг.

    Та...ще можеш ли?
    Може, може - http://img161.imageshack.us/img161/1...userbarbd5.jpg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си