.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: PeArCiNg

  1. #1
    Guest

    PeArCiNg

    Значи искам да си сложа обица на езика и искам да попитам някой който има дали боли дали с упоика я слагат и разни подробности,от София съм и също така да попитам тук къде има качествени студия.И има още един проблем как мога да накарам наште да ми дадат да си сложа да ги убедя че няма нищо лошо в това.Благосаря ви предварителбно.

  2. #2

  3. #3
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Начиии принципно в София аз не съм чувала да правят пЕАрсинг. Ама някой друг ако мое ти помогне...
    аааа, чакай!!!
    ти имаш предвид пИЪсинг. Ем чети темите

    Saatana vittu perkele hate crew!

  4. #4
    Guest
    ми докато те дупчат не боли ам после като се надуе доволно понаболява...ам се търпи...около 40 кинта ти струва и в софия на мноо места могат да те пробият.аз ти препоръчвам или Trip House или Моника айде и умната

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    В България
    Мнения
    1 258
    [quote="Анонимко"]ми докато те дупчат не боли ам после като се надуе доволно понаболява...ам се търпи...около 40 кинта ти струва и в софия на мноо места могат да те пробият.аз ти препоръчвам или Trip House или Моника айде и умната [/quote


    Da taka e na men mi slojiha upoika i to ti iztrupva ezika i ne boli dori i sled tova bolkata e turpimashte te boli samo kato govorish i nai veche pri upotrebiavaneto na bukvata 'r' :P Studio ne moga da ti kaja shot ne sum ot Sofiq , a dokolkoto za razreshenieto ot vashte dupchish kat ia vidat i te nakarat da ia mahnesh est che niama)minalo zaminalo ... shte dadesh ti 30-40 lv i posle da te nakarat da ia svalish)ne stava

  6. #6
    drum_happy_bass
    Guest

    JaH :D

    Ay hora horaa na4i pff za pearcing da vi pitam az iskam da si praa na vejdata.....am na4i ima li nekfi kofti infekcii det mogat da stanat,nekfi takia ne6ta smisul am kude moga da otia za da se probiq iii ot sofiq sum kajete nekoe dobro studio tenks pedvaritelnu!

  7. #7
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    пръскат те със спрейче
    не боли, докато те пробиват
    боли доста 3-4дни след това.. друго..ъъ, жабуркаш се със сандрин за дезинфекция, подува ти се езикът, не можеш да ядеш

    май е това
    успех
    Собственост на Canis_Dirus

  8. #8
    na ezika boli sled kato sa te produp4ili kat se opdue.a za vejdata izob6to ne boli az imam na vejdata i kat me produp4iha i sled tova ne me bole6e

  9. #9
    Guest
    пиърсинг на езика съкс..

    на веждата е най-як

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    пиърсинг на езика съкс..

    на веждата е най-як
    на същото мнение съм

  11. #11
    Аз залагам на веждата и на пъпа за езика знам,че после много боли но не кой знае колко дълго време
    Kakvo ti puka,che ti govorqt zad gurba,nali si pred tqh,neka ti gledat guza!!!
    * * * * * * * * * * Nikoi ne umira detstven jivota preebava vsichki!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си