.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Pr Of kadeEE :))
    Guest

    tova "Klopka" li e ?

    emi na4i s edno mom4e mn usileno se svalqme toi e mn sladak i dvamata se lik3 da ne kaja dori lov3 no problema e 4e pokrai nego se zapoznah s1s nai dobrite mu averi(te sa dvama) i po4nahme da se sabirame.No te po4naha da mi pra6tat sms-i da mi zv1nqt iskat da izlizame kogato se sre6tnem mi se usmihvat mn sladko spirat se da si govorim po koridora i nz dali me haresvat ili prosto tva e nqkakva "klopka " ot tqhna strana za da me proverqt kolko haresvam i d1rja na priqtelq im ( t.e. mom4eto koeto kazah po gore 4e se haresvame) 4e tai de spored vas koe ot dvete e i kak da post1pq?!?!

  2. #2
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Възможно е да е някакво "изпитание",но също така е възможно да ти се кефят,да пробват дали ще им излесе късмета с теб
    Бъди с този,който те кефи,ако харесваш някое от въпросните момчета-пробвай с него,ако вече не искаш да имаш нищо общо с другия,ми откажи се от него.Няма какво да се страхуваш,попаднала си в нормална човешка ситуация,често пъти няколко момчета "воюват" за едно хубаво момчие.Само не ги разигравай.Прецени кой те кефи най-много и пробвай с него.

  3. #3
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ми и двата варианта са възможни.Ако са му много добри прители не ми се вярва да го прецакат ей така,като свалят момичето,което той харесва...Може пък просто да се държат мило с теб,в смисъл да не го правят нарочно...Според мен трябва да се държиш добре с тях,общувайте си,ама нека и те и онова твоето момче да са наясно че отношенията ти със тях са само приятелски и нищо повече

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    emi mene ako me pita6 ako naistina durji6 na mom4eto koeto haresva6 ne se poddavai .Kato izlizate si badi pove4e vreme s nego ne stqh a ako stane ne6to s nego v smi ako se sblijite i stanete gadjeta moje6 da mu kaje6 4e ti pr6tat sms-i i t.n.No moje da bude i klopa mn vnimavai imai edno na um aide uspeh

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    509
    Еми или ти си много сладка и много момчета не могат да ти устоят или.. наистина е някаква клопка.Ама щом се харесвате с онова момче,взимайте се и не им обръщай внимание на тия негови "приятели" :)

  6. #6
    Аватара на heavy
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Bulgariq
    Мнения
    42
    Abe klopka.Udaril gi e nagona.. no vsichko e vuzmojno.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Каква клопка бе хора?????????? те момчетата не са като нас да се занимават с някви сплетни и интрижки и да се чудят по 24 часа в денонощието "обича ли ме или не, а сега мисли ли за мен , ама ще ми изневери ли и прочее" Хората ти се кефят или просто са решили да се сприятелят с теб щото си от компанията на най-добрия им приятел

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  8. #8
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    Виж сега те приятелите ще искат да те скарат със твоята любов тъй че не им обръщай внимание и си дръж на гаджето не се подвеждай по тея неща

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    369
    mi ako naistina go haresva6 i obi4a6 kakto kazva6 kfo te barka nali te haresvat ili prosto te proverqvat kaji na tvoq priqtel i tolkoz
    http://www.bulgar-bg.com/pitbull/phpBB/gallery/pictures/BIG%20MAN'S%20ELI%20(CLEMMONS)_jpg.jpg

  10. #10
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Не им се вързвай, може наистина да те изпитват. Щом си харесваш момчето, не се занимавай с приятелите му .
    I`m trying to make your dreams come true...

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Възможно е да е някакво "изпитание",но също така е възможно да ти се кефят,да пробват дали ще им излесе късмета с теб
    ...
    Аз съм на същото мнение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си