.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Някой пуше ли...

    ... трева? Това не е поредната несериозна тема, а си е напълно сериозничка... Лично аз съм потърпевша фенка на джойнта... я споделете, стига да не ви е неудобно!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    In the embraces of my favourite...
    Мнения
    593

    Re: Някой пуше ли...

    Цитирай Първоначално написано от MqY_MqY_f
    ... трева? Това не е поредната несериозна тема, а си е напълно сериозничка... Лично аз съм потърпевша фенка на джойнта... я споделете, стига да не ви е неудобно!
    nikoga nqma da go pu6a seriozno
    • 1.nikoga nqma da go pu6a seriozno
      2.vijdam kakvo pri4inqva na edin fr,a edin drug priqtel se samoubi zaradi joint
      3.nqma da si susipq jivota zaradi tupotiqta da pafka6
    sujelqvam ako zadrustvam temata,no se pak tova ne e malko seriozno a vid narkotik!

    Дали ще имаш още съвест да кажеш не когато трябва,да видиш света си променен преди да се превърнеш във изкуствен елемент?...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    А сега вече разбрах защо заключват подобни теми-заради такива като теб А м/у има много такива ТЪПИ теми-просто се разрови.
    А тази над мен явно наистина си вярва че марихуаната е равностойна на хероина,мацка още малко трябваше да кажеш че ФРЕНДА ти си е продал имуществото за трева-аре не ми обяснявай глупости че се е самоубил

  4. #4
    Може и да е така, драги...

    Аз не съм някфа наркоманка - през седмица веднъж си вземам, и то не го купувам, а дръпвам от цигарка 2-3 пъти... Първият път така ме зашемети ^^
    Библията ви учи да обичате ближния си, а Кама Сутра ви учи да ближете обичния си!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от MqY_MqY_f
    Може и да е така, драги...

    Аз не съм някфа наркоманка - през седмица веднъж си вземам, и то не го купувам, а дръпвам от цигарка 2-3 пъти... Първият път така ме зашемети ^^
    Съжелявам ако съм те засегнала-може и да не съм реагирала правилно-обаче първия ти пост лъхаше на гъзария-като прочетох този пост се успокоих малко...Та и аз пуша трева-пиши ми на лична

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    413
    NEskaaa DDD se napushih za purvi put. .... shtqh da padna ot avtobusa BEshe ujasno shtoot se nalqh i s vodka i losho

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Само съм пробвал.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ahtopol
    Мнения
    132
    na4i pu6ila sam okolo 10 pati treva...no 4estno kazano ne e ni6tu daje ve4e mi e otvartitlno.treva ne sam pu6ila ot polovin godina 4e i pove4e ve4e moje bi i se goredeq super mn i mislq da prodaljavam taka,no sas cigarite ne sam na sa6toto mnenie...((
    "В живота пътища много и нито един не е лек,но най-трудният е пътят по който се става човек!!!"

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    пушим масури всякакви...стига да има...ако липсва може и на лула Иначе не смесвай марата с алкохол...гадно мазило ставааа

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    499
    Struva mi se super tupo.Tova sa hora spored men,koito nemogat da si napravqt veseloto po drug na4in .Puk i smurdi ujasno,trqbva da si lud za da q probva6.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    много рядко ми се случва, не ми допада особено
    пише се "някой пушИ ли"
    "Целувка за лека нощ"

  12. #12

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    43
    Аз пуша само понякога!Кефи ме!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Glezlata
    Struva mi se super tupo.Tova sa hora spored men,koito nemogat da si napravqt veseloto po drug na4in .Puk i smurdi ujasno,trqbva da si lud za da q probva6.
    Виж сега уважавам ти мнението ама при положение че не си пробвала не можеш да изказваш мнение-тва да е ясно.Не смятам че мирише гадно,а и всеки сам решава как да си направи весело.Бтв много пъти съм си правила и кефа без тва така че ти оборвам напълно отговора

  14. #14
    Пушила съм няколко пъти,но от тогава имам само лоши спомени и не искам да пуша повече!!Тъпо е
    Ico Hazartaa obi4amm tee!!!

  15. #15
    Голям фен Аватара на kAdrOkoSkA
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    587
    Не съм пушила и нямам и намерение да го пробвам Може да се каже, че бях в такава компания известно време и не съм очарована Мирише отвратително и ми се гади само от дима А и е супер тъпо погледнато отстрани
    -* Най-голямото щастие в живота е да бъдеш обичан заради самия теб,или по-точно да си обичан,въпреки тебе! *-

  16. #16
    Guest
    Виктор Юго, Александър Дюма, Бенджамин Франклин и Уилям Шекспир доказано са пушили трева,
    пуша трева ве4е 9 години и оттогава завърших гимназия и университет с оценка "мн.добър".

  17. #17
    Макината е яка но пуберите решават 4е искат да се друсат много яко и минават на др опиуми
    Аз лично пуша кос но не ми е нешто без което не мога последно не помна кога сам пушил можеби месец
    Макината е яка когато си готов за нея а не заштото сички пафкат затва и да се напукаш и ти
    ПУКА СЕ С КЕФ
    Заклиу4ението е :макината е яка но да не пушеш редовно заштото се губи мистичния ефект!!!!!

  18. #18
    Guest
    ПУшА БРУТАЛНО МНОГО... :mrgree n:

  19. #19
    Клуб "Нашмъркани Говеда"
    Библията ви учи да обичате ближния си, а Кама Сутра ви учи да ближете обичния си!

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    И Тфа Ли ТряЯ дА ПомНя Е?!
    Мнения
    345
    Ами пуша да ... ама рядко когато има иначе до ся не съм си купувала хаха ей така за отскок колкот а ми дойде музата да ходя на стадиона за риба!
    ".... so ... can we move on?!!!"
    Click

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си