.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 43 от общо 43
  1. #26
    emi mili4uk qvno sa ti dosta slabi angelite.Nau4i se da si kazva6 NE sam na sebe si i v nikoe otno6enie nqma da ima6 problemi,nau4i se da se kontrolira6,a ne da go podava6 na sqka fusta.A seriozna vruzka 6te ima6 kogato ti doide momenta,no predi tova trqbva da napravi6 to4no tova koeto ti kazah gore,za6toto nikoe svestno momi4e nqma da iska da ima po-seriozna vruzka s takova mom4e.Imai malko dostoinstvo,na putq li si si go nameril,4e si tolkova da6ten?

  2. #27
    Deqn
    Guest
    @Sunny_stz, Благодаря за изчерпателния пост. Малко хора в този форум умеят да изразяват позиция добре. Мисля че е редно да ти дам и аз отговор обратно:

    "прекарварте страхотни 3,4,5,6 4аса и правите секс?Хаха и това не били лесни жени!Ако намериш някоя която да е по недостъпна и да не ти се дава ,тогава ще разбере6 !"
    - Какво те кара да мислиш че гоня жените? Всичко което правя е да им дам възможност да ме опознаят, и да проявя мъжка решителност, където е нужно. Лесна е жена, която спи с почти всеки, не тази, която разбира от какво има нужда и се бори за това.

    "Наистина не си срещнал подходящата която да поддържа тръпката.То4но това са лесните жени,които лесно се привързват и са предсказуеми,които си мислят 4е привли4ат само с вън6ен вид!Това не е достатъ4но разбира се!"
    - Факт е, че повечето, особено много красивите жени нямат нищо друго освен външния им вид. Случвало се е неведнъж да им "помагам" да ме свалят. Спя с тях от съжаление за положените от тях усилия, но не можеш ме накараш да изпитвам чувства към тях.

    "мммм как става това,ти да не си робот?"
    - Когато съм с момиче съм на върха на тръпката и насладата. Когато си тръгна, не мисля за нея нито секунда. Ако това е дефиницията ти за робот - да.

    "е те не са били лесни )))"
    - Говорех за времето когато наистина мислех че има лесни и трудни жени, и че стоя по-долу от трудните (а такива не съществуват). И си бях заслужил болката заради това че се опитвах да ги "спечеля". Обвиняваш ли ме че съм я преодолял?

    "и това те е накрало да се 4увстваш силен и доволен!Харесвало ти е да наранява6?Това за мен е престъпно да си играе6 с 4увствата на моми4етата!!!Но и те горките са заблудени не са виновни!!!"
    - Хах... знам че не са, по дефиниция момичето НИКОГА не е виновна за това което се случва с нея. Виновен е ТОЙ. И така трябва да бъде. Жената има нужда от закрила и силен мъж, който да поема всяка отговорност за случилото се. Аз го правя. И тя се чувства защитена с мен.
    Жената ИСКА да бъде наранявана от силен мъж, да мисли за него, да се чуди какво той ще направи, да не е сигурна доколко той я харесва - това създава тръпката. Дори да не го признаваш пред себе си, защото обществото те е научило други "рационални" методи на поведение, съм прав.

    "ожелажам ти да намериш такава която да те побърква и да доминира над теб!Да не си сигурен ,да те кара да се 4увстваш несигурен!Такава която да ти намери слабото място"
    - Ако това се случи, нито тя, нито аз ще бъдем щастливи заедно.
    И не ставай глупавичка, знам че го казваш защото точно ти си се почувствала несигурна от поста ми. Иначе не би ми пожелала това.

    "Има,но явно не си могъл да ги спе4елиш!Сам описа в твои предишен пост!Не се заяждам ,просто добивам някаква представа какво представляваш.Мислиш си 4е може6 да има6 всяка жена,но всъщност ти се връзват лесните от 2-рата максимум втората среща!Дано намериш някоя която да те побърка до недоумение и тогава ще разбереш,какво съм искала да ти кажа Успех!"
    - Знам какво искаш да ми кажеш, минал съм през цялото това побъркване. А какво те кара да мислиш че ти не си лесна жена? Не съм срещал жена, която да не каже за себе си че не е лесна . И така е редно, защото обществото забранява на жената да прегърне сексуалността си.
    Не вие, жените имате вина. По-скоро мъжете, които се държат като жени и са ви разглезили до степен че виждате винаги себе си като награда, заради която мъжът трябва да се бори.
    Никога не проявявам интерес първи към момиче, разговарям с уверен, доминантен тон, гледам я в очите, водя аз разговора накъдето желая, не разкривам себе си, и само след броени минути тя е толкова заинтригувана от мен, че иска да се докаже. Нима ти не би била заинтересувана от мъж, който не проявява интерес към теб, но в същото време те уважава и те кара да се чувстваш добре? Не гоня никоя, тя сама се връзва в емоциите си. Аз само я водя към тези емоции.

    Надявам се да прочетеш това.



    @belluci,
    Не се засягам на това, което каза за достойнството ми, защото го каза от ненужна агресия. Кажи ми спокойно и невраждебно каквото имаш да ми кажеш. Ще го прочета и ще отговоря, бъди сигурна.

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Wide awake in Dreamland
    Мнения
    1 074
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Istinata pi4 e samo ednarosto ne si bil vluben,za6toto ako si bil ne moje da ne ti puka za neq ili ti ima6 samo edna edinstvena cel-da vkara6 samo nqkoq v legloto.Rano ili kusno 6te razbere6 4e ne6to ti lipsva
    мисля, че той пуска темата, защото вече го е разбрал

    виж кво ще ти кажа, сега е моментът да си поживееш за всяко нещо си има време и явно не е дошъл още момента да имаш сериозни връзки
    можеш да се радваш, тъй като любовта не носи само щастие, но и много много болка, пропиляни мечти и тревога
    когато се влюбиш ще видиш, че не е по рецепта и предписание... просто се случва и тва е един ден ще срещнеш момиче, което уж първоначално ще си решил да е само за 1 нощ, както винаги е било... но просто когато дойде сутринта изненадващо ще откреш, че не искаш и за секунда да я изпуснеш от обятията си... и че ако тя си тръгне, ще си тръгне и някаква нова част от теб.. непозната и красива... която винаги си притежавал, но не си знаел, че я има... до сега
    Аз съм напълно съгласна с теб!

  4. #29
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Ами гледай да не ги вкарваш толкова бързо в леглото.
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  5. #30
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678

    Re: Как да бъда само с една дълго време?

    Цитирай Първоначално написано от Deqn
    Може би тази тема ще ви се види малко странна... Нещата стоят така:

    Нямам проблем да се запознавам с нови момичета. Не знам как (виждам че много пичове тук имат голям проблем с това), идва ми отвътре. В резултат на това получавам доста голямо внимание от женския пол (дори предизвиквам някаква завист от мъжката част), и долу горе вкарвам в леглото си ново момиче всеки месец. Случвало се е дори да бъда едновременно обвързан с няколко момичета наведнъж, и това ми харесва толкова много, че не се отказвам от никоя.

    Но може би заради това, не мога да задържа връзка за повече от максимум един месец. Винаги виждам нова, по която се увличам и я получавам, и губя предишната, и по-странното е че НЕ МИ ПУКА.

    Може би е добре най-накрая да имам по-дълга връзка с ценно момиче. Но след като спя с някоя губя интерес към нея, и явно си нямам идея как се гради повече във една връзка от просто сексуално влечение.

    Как мога да задържа жена до себе си?
    От това,което разбрах от написаното е,че ти си един пълен женкар

    и изобщо не се интересуваш от никое момиче,а просто гледаш да я изебеш

    и да я разкараш за да вземеш нова!По дяволите ти замислял ли си се

    какво им е на момичетата,явно не,защото си личи,че не ти пука за нищо!

  6. #31
    [quote="Deqn"]@Sunny_stz, Благодаря за изчерпателния пост. Малко хора в този форум умеят да изразяват позиция добре. Мисля че е редно да ти дам и аз отговор обратно:
    A sega i az 6te ti otgovorq otnovo

    "прекарварте страхотни 3,4,5,6 4аса и правите секс?Хаха и това не били лесни жени!Ако намериш някоя която да е по недостъпна и да не ти се дава ,тогава ще разбере6 !"
    - Какво те кара да мислиш че гоня жените? Всичко което правя е да им дам възможност да ме опознаят, и да проявя мъжка решителност, където е нужно. Лесна е жена, която спи с почти всеки, не тази, която разбира от какво има нужда и се бори за това.--

    Не съм казала 4е гониш жените.Мисля 4е им даваш много голяма възможност, т.е. достъпност!Лесна жена не е само тази която спи с всеки,а и тази която бързо се дава!!!Тази която е привле4ена от мъжа и тои бързо може да я вкара в леглото си!!!Всяка трябва да има самоуважение и малко недостъпност за да има тръпка и да разбере дали мъжа има 4увства наистина ,или само иска да я вкара в леглото!!!

    "Наистина не си срещнал подходящата която да поддържа тръпката.То4но това са лесните жени,които лесно се привързват и са предсказуеми,които си мислят 4е привли4ат само с вън6ен вид!Това не е достатъ4но разбира се!"
    - Факт е, че повечето, особено много красивите жени нямат нищо друго освен външния им вид. Случвало се е неведнъж да им "помагам" да ме свалят. Спя с тях от съжаление за положените от тях усилия, но не можеш ме накараш да изпитвам чувства към тях.
    Това е безсмислено!Няма смисъл да им вкарваш излюзии 4е имаш 4увства към тях!Те сами се заблуждават!

    "мммм как става това,ти да не си робот?"
    - Когато съм с момиче съм на върха на тръпката и насладата. Когато си тръгна, не мисля за нея нито секунда. Ако това е дефиницията ти за робот - да.

    "е те не са били лесни )))"
    - Говорех за времето когато наистина мислех че има лесни и трудни жени, и че стоя по-долу от трудните (а такива не съществуват). И си бях заслужил болката заради това че се опитвах да ги "спечеля". Обвиняваш ли ме че съм я преодолял?
    Болката в любовта не се преодолява като нараняваш и 4овек неможе да преодолее тази болка!От любовта няма лек,ако наистина си имал силни 4увства!!Рядко хората правят разлика между влюбване и оби4!!!Но това е друга тема де!Таа то4но това е 4е ти не си преодолял болката ,нея все още я има вътре в теб!Тази болка се преоболява с нова любов,ама наистина любов!

    "и това те е накрало да се 4увстваш силен и доволен!Харесвало ти е да наранява6?Това за мен е престъпно да си играе6 с 4увствата на моми4етата!!!Но и те горките са заблудени не са виновни!!!"
    - Хах... знам че не са, по дефиниция момичето НИКОГА не е виновна за това което се случва с нея. Виновен е ТОЙ. И така трябва да бъде. Жената има нужда от закрила и силен мъж, който да поема всяка отговорност за случилото се. Аз го правя. И тя се чувства защитена с мен.
    тук немога да разбера много неща които казваш,защо мислиш 4е знаеш от какво се нуждае една силна ,амбициозна ,с твърд характер жена??Мислиш ли 4е тя неможе да се справя сама ???Какво искаш да кажеш със ,,Виновен е ТОЙ''???Мъжа да ппоема всяка отговорност за слу4илото се!!!Оле ,ако тои поема вси4ки отговорности незнам какво ще се слу4и просто )))) Да не да си о6те по тезата 4е мъжете са главните в семейството???Да не си мислиш 4е те могат да доминират над жената??Не повяжай ми НЕМОГАТ!!!Не и над жена която все още не си срещал
    Жената ИСКА да бъде наранявана от силен мъж, да мисли за него, да се чуди какво той ще направи, да не е сигурна доколко той я харесва - това създава тръпката. Дори да не го признаваш пред себе си, защото обществото те е научило други "рационални" методи на поведение, съм прав.
    Не съм съгласна!Това мъжа го иска!И ти имаш нужда то4но от такава жена!Която да създава тръпката!Това го казах и в минали постове.Имаш много разли4на представа и се убедих 4е мислиш ,4е можеш да доминираш над жените!!

    пожелажам ти да намериш такава която да те побърква и да доминира над теб!Да не си сигурен ,да те кара да се 4увстваш несигурен!Такава която да ти намери слабото място"
    - Ако това се случи, нито тя, нито аз ще бъдем щастливи заедно.-не се знае!
    И не ставай глупавичка, знам че го казваш защото точно ти си се почувствала несигурна от поста ми. Иначе не би ми пожелала това.-
    хахаахах боже боже!!Про4ети предния пост то4но от каква жена се нуждаеш!И въобще не се по4увствах несигурна

    "Има,но явно не си могъл да ги спе4елиш!Сам описа в твои предишен пост!Не се заяждам ,просто добивам някаква представа какво представляваш.Мислиш си 4е може6 да има6 всяка жена,но всъщност ти се връзват лесните от 2-рата максимум втората среща!Дано намериш някоя която да те побърка до недоумение и тогава ще разбереш,какво съм искала да ти кажа Успех!"
    - Знам какво искаш да ми кажеш, минал съм през цялото това побъркване. А какво те кара да мислиш че ти не си лесна жена? Не съм срещал жена, която да не каже за себе си че не е лесна . И така е редно, защото обществото забранява на жената да прегърне сексуалността си.
    хаха,за това 4е не съм лесна е друга тема!В момента няма такива забрани в обществото ,в 21 век живеем ,ако не си се събудил да ти кажа,няма ве4е такива неща!В момента даже жените станаха мъже!!Силни ,оправни,твърди характери!Но това отножо е друга тема!!!

    Не вие, жените имате вина. По-скоро мъжете, които се държат като жени и са ви разглезили до степен че виждате винаги себе си като награда, заради която мъжът трябва да се бори.
    Никога не проявявам интерес първи към момиче, разговарям с уверен, доминантен тон, гледам я в очите, водя аз разговора накъдето желая, не разкривам себе си, и само след броени минути тя е толкова заинтригувана от мен, че иска да се докаже. Нима ти не би била заинтересувана от мъж, който не проявява интерес към теб, но в същото време те уважава и те кара да се чувстваш добре?- уважава???Не съм обедена 4е може да е така!!!Знаеш ли колко трудно може да ми докаже 4е ме уважава.......


    Надявам се да прочетеш това.

    Ами това е ако искаш да ми споделиш нещо друго може да пишеш на sunny_stz@abv.bg За да не става flood

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  7. #32
    predpolagam 4e iska6 horata da badat iskreni s teb no riadko se polu4ava.e az 6te bada-ujasen si.ti si ot onia tip mom4eta koitone znaiat kakvo e liubov.a i mejdu drugoto ne ti li e minavalo prez uma 4e ima momi4eta koito sa s edno mom4e samo za da spiat s nego?

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от strange__
    Цитирай Първоначално написано от valantain_love
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Istinata pi4 e samo ednarosto ne si bil vluben,za6toto ako si bil ne moje da ne ti puka za neq ili ti ima6 samo edna edinstvena cel-da vkara6 samo nqkoq v legloto.Rano ili kusno 6te razbere6 4e ne6to ti lipsva
    мисля, че той пуска темата, защото вече го е разбрал

    виж кво ще ти кажа, сега е моментът да си поживееш за всяко нещо си има време и явно не е дошъл още момента да имаш сериозни връзки
    можеш да се радваш, тъй като любовта не носи само щастие, но и много много болка, пропиляни мечти и тревога
    когато се влюбиш ще видиш, че не е по рецепта и предписание... просто се случва и тва е един ден ще срещнеш момиче, което уж първоначално ще си решил да е само за 1 нощ, както винаги е било... но просто когато дойде сутринта изненадващо ще откреш, че не искаш и за секунда да я изпуснеш от обятията си... и че ако тя си тръгне, ще си тръгне и някаква нова част от теб.. непозната и красива... която винаги си притежавал, но не си знаел, че я има... до сега
    Права е. Не си налагай да имаш дълга връзка просто така за разнообразие...като срещнеш момичето сам ще го почувстваш
    SlAdUrI nIkOgA nE kAzVaItE nIkOgA

  9. #34
    Докато разглеждаш жените по начина, по който тук си написал, няма да имаш нищо трайно и истинско. Дори и да си с някоя за по-дълго време, няма да й бъдеш верен и от там.. всичко се обезсмисля. Тази липса ще си остава.. Замисли се, щом чувстваш липса, следователно нещо някъде не е наред. Търсиш нещо, но не го откриваш? И защо проблема непременно трябва да е в другите, не може ли да е в теб? За да има някаква промяна, трябва да започнеш от себе си! А не да чакаш на готово да се появи идеалната жена..? Ако чакаш това, ще има доста да почакаш..
    Струва ми се, че сам не си особено честен със себе си, защото ако беше, нямаше да се понасяш Не може да използваш жените само за самочувствие и кеф, прекалено е повърхностно, а ти не изглеждаш да си такъв. Потърси проблема в себе си, там ще го откриеш. И по-добре го направи скоро, защото това, което си в момента някой ден ще рефлектира върху теб и ти ще страдаш. Дори и да си попадал на по..плитки момичета, някои не са били такива и си изпуснал добри възможности. Цялото ти мислене относно жените е едно самозалъгване, което има за цел да ти осигури чиста съвест. Но това ще е до едно време.. И някой ден ще се събудиш сам и грозен :P пак ще се чудиш какво липсва.. и така...докога?
    Нищо не става насила и който каквото и да говори, ако ти не го почувстваш така, едва ли ще се промени нещо. Няма да ти казвам "помисли за бедните момичета, които си наранил", защото и да го кажа няма полза. Ти си достатъчно голям егоист, сега си решил, че искаш дълга връзка. Ами за да я получиш, вгледай се в себе си и прецени кое не ти е наред! Друг начин няма! Чакаш ли на готово, просто така да ти се случи, изхода от всяка връзка ще е същия както е бил и до сега, понеже ти ще си същия
    Все пак.. сещам се за една приказка "Дори и майстора си намира майстора", някой ден..
    Най-добрата защита - усмивката!

  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Ще имаш истинска връзка, ако го поискаш. Няма трикове, които да използваш, за да имаш чувства към момичето, с което правиш секс и излизаш често.
    Именно.

  11. #36
    Deqn -nqma6e nikakva agresiq)))tova e mnenieto mi za mom4eta kato teb....sujalqvam ako e prozvu4alo agresivno))

  12. #37
    Deqn
    Guest
    @frozen
    Дори и да си с някоя за по-дълго време, няма да й бъдеш верен и от там
    Нямаш си идея дори колко си права... може би е моя вината че не формулирах въпроса си добре - Как да имам дълга връзка с прекрасна жена, и да спя с други през това време. Искам тя също да знае за това и да го приема, против лъжата съм.

    И защо проблема непременно трябва да е в другите, не може ли да е в теб
    Проблема Е в мен мила.

    Не може да използваш жените само за самочувствие и кеф, прекалено е повърхностно, а ти не изглеждаш да си такъв
    Знам какво искам, как да го получа и го правя. И това ти звучи повърхностно? Както кажеш. Но мисля че имаш добра интуиция и дори от няколко поста тук знаеш по-добре дали съм повърхностен или не.

    Струва ми се, че сам не си особено честен със себе си, защото ако беше, нямаше да се понасяш
    Би ли искала да бъдеш мой психиатър и терапевт?

    [i]И някой ден ще се събудиш сам и грозен [i]
    Така е... след 40 години.

    Ти си достатъчно голям егоист, сега си решил, че искаш дълга връзка
    Мисля че трябва да намеря по-голяма егоистка и от мен Дали ще се получи тогава?

    Все пак.. сещам се за една приказка "Дори и майстора си намира майстора", някой ден..
    Може би в миналото си съм намерил майсторката си и сега искам да достигна нивото й, за да мога да съм с нея... хрумвало ли ти е?

    P.s. @belluci, всеки има право на мнение всеки има право да мрази някого. Уважавам избора ти

  13. #38
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    376
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Ще имаш истинска връзка, ако го поискаш. Няма трикове, които да използваш, за да имаш чувства към момичето, с което правиш секс и излизаш често.
    Именно.
    Да, и аз подкрепям това мнение.

  14. #39
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    PloVdiV,MaiNiTe :PpP~
    Мнения
    342
    i az sam taka sq...

  15. #40
    [quote="Deqn"]@frozen
    Дори и да си с някоя за по-дълго време, няма да й бъдеш верен и от там
    Нямаш си идея дори колко си права... може би е моя вината че не формулирах въпроса си добре - Как да имам дълга връзка с прекрасна жена, и да спя с други през това време. Искам тя също да знае за това и да го приема, против лъжата съм.

    Първо мисля 4е няма да намериш такова моми4е,вси4ки искаме да са ни верни да сме единствени.щом искаш да си с други тя за какво ти е?


    Все пак.. сещам се за една приказка "Дори и майстора си намира майстора", някой ден..
    Може би в миналото си съм намерил майсторката си и сега искам да достигна нивото й, за да мога да съм с нея... хрумвало ли ти е? ;

    Явно не си намерил истинския майстор,когато откриеш някоя която да те подлудява а да не мойеш да я вкара6 в леглото и тя да ти диктува правилата ще види6 истинския майстор.Това е истинска жена която ще те оби4а и ще ти дава на малки порции и няма нито да искаш да скъсате нито да си с сдруги ще ти даде сила да се бориш за нея

  16. #41
    18
    Guest
    @Deqn
    Вървя по твоя път, но аз съм още в началото. Щях да те попитам за мейл или icq, но не знам дали ще ти е удобно. Бих искал да те питам за някои неща, ако намериш време --> icq:130926778, mail:nebesen1@yahoo.com

  17. #42
    Стига да обичаш някого истински...да изпитваш истински чувства към него/нея...да живееш за даден човек...да споделяте чувства...да си имате доверие...да споделяш радост и мъка...Само това би те накарало да не се разделяш с този човек, защото знаеш че не можеш да живееш без него/нея.
    Научих..., че ако възнамеряваш да си оправиш сметките с някого, само ще му позволиш да продължи да те наранява.

  18. #43

    Re: Как да бъда само с една дълго време?

    ti qvno kakto vsi4ki maje ne moje6 da obi4a6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си